Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s Baby Dove

Věděly jste, že dětská pokožka je mnohem více citlivá než pokožka dospělých?:

- je náchylnější k podráždění a onemocnění,
- je až o 30 % tenčí než pokožka dospělých,
- obsahuje 2x méně hydratujících látek,
- vlhkost se ztrácí až 5x rychleji.

Díky těmto specifikům odborníci v Dove vyvinuli řady Baby Dove péče o pokožku, které otestovalo 10 maminek z Modrého koníka. Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou, pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že poskytuje pokožce nezbytné vyživující přísady. Výrobky Rich Moisture vás okouzlí vůní speciálně vyvinutou s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Řada Baby Dove Sensitive Moisture je určena pro děti s citlivou pokožkou, tudíž produkty Sensitive Moisture jsou zcela bez parfemace.

Řada Rich Moisture

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200 ml a 400 ml- s příjemnou dětskou vůní zajistí tento mycí gel jemné očištění pokožky. Obsahuje živiny, které pomáhají pokožce udržet její přirozenou vlhkost.

Baby Dove Tělové mléko Rich Moisture - zklidňuje suchou pokožku a zanechává ji hydratovanou a vláčnou po celý den.

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture - obsahují kombinaci čistících látek a pečujících ingrediencí, které nejen dobře pokožku čistí, ale zanechávají ji i okamžitě hydratovanou.

Baby Dove Šampon Rich Moisture - šampon s neutrálním pH, který hydratuje pokožku hlavy děťátka při každém mytí vlásků. Šampon neštípe do očí a prošel oftalmologickým testem.

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture - je dermatologicky a oftalmologicky testována pod dohledem pediatrů. Obsahuje až ¼ hydratačního krému, což odráží celkovou filozofii značky Dove.

Řada Sensitive Moisture

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 200 ml a 400 ml - mycí gel bez parfemace zajistí očištění velmi citlivé dětské pokožky. Obsahuje živiny, které pomáhají pokožce udržet její přirozenou vlhkost.

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture - zklidňuje suchou pokožku a zanechává ji hydratovanou a vláčnou po celý den.

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture - obsahují kombinaci čistících látek a pečujících ingrediencí, které nejen dobře pokožku čistí, ale zanechávají ji i okamžitě hydratovanou.

A přípravek na oba typy dětské pokožky:

Baby Dove Krém na opruzeniny - krém lehké konzistence rychle neutralizuje pH a pomáhá chránit pokožku před začervenáním a zapařením.

Všechny produkty Baby Dove byly testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry a jsou hypoalergenní. Nová kosmetika Baby Dove poskytuje dětské pokožce potřebnou hydrataci a jemnost s ohledem na její speciální potřeby a citlivost a vám dodává důvěru, že jako maminka děláte pro své dítě to nejlepší.

A jak dopadly Baby Dove produkty v testování? Přečtěte si následující řádky fóra.

"3 děti a Baby Dove"

V první řadě bych chtěla poděkovat Modrému koníku za možnost testovat kosmetiku Baby Dove v uplynulém měsíci. Do tohoto testování jsem přihlásila především naši nejmladší dcerku (4 měsíce), u které jsem zatím příliš mnoho kosmetiky nezkoušela. Byla jsem tedy zvědavá, jak jí bude vyhovovat.


V balíčku, který dorazil jsme měli možnost testovat především řadu Rich Moisture spolu s jedním produktem z řady Sensitive Moisture. No, a jak celé testování dopadlo v naší rodině? Tomu budu věnovat tento článek.Hned první večer jsme otestovali Mycí gel na tělo a vlásky Rich Moisture. Emička od narození vodu skutečně miluje, takže zatímco jsem jí koupala, byla spokojená jako želvička. Po koupání její pokožka příjemně - ovšem nevtíravě - voněla.


Po koupání jsme tedy rovnou vyzkoušeli i druhý produkt - Zklidňující tělové mléko Rich Moisture. Mléko se krásně roztírá, takže jsem ho bez problémů lehounce vetřela do pokožky. Po této kombinaci byla pokožka nádherně hydratovaná, jemná a příjemně voňavá.


Oba dva produkty současně testovali i kluci, kdy se z koupelny vždy ozývalo: "Mmmmm, to je vůně..." 🙂 Večer při čtení pohádky na dobrou noc bylo super, jak všichni tři shodně voněli nevtíravou vůní čistoty.Další den jsme začali s testováním Krému proti opruzeninám Rich Moisture. Na tento krém jsem byla skutečně zvědavá, protože dosud jsem vždy měla dobrou zkušenost pouze s jedním konkurenčním produktem, ke kterému jsem se už u synů vždy vracela. Po otevření byl krém příjemné parfemace stejně jako ostatní produkty z řady Rich Moisture. Zaujalo mne především to, že se skutečně jedná o lehký dobře roztíratelný krém. Není to tedy žádná hutná mastná "pasta", která by se obtížně roztírala. Krém jsme poctivě testovali celý měsíc a pokožku po celou dobu krásně ochránil. Za nás tedy velké překvapení celého testování a maximální spokojenost.Současně jsme vyzkoušeli i Vlhčené čistící ubrousky Rich Moisture. Musím říci, že sice na ně u dcerky neproběhla vyloženě alergická reakce v podobě nějakého agresivního podráždění, ale po jejich použití jí vždy na nějakou dobu pokožka zčervenala. Ubrousky jsou dost parfémované, proto myslím, že jsou vhodnější pro starší děti minimálně od jednoho roku výše. Používali je nakonec tedy především kluci venku a na výletech na utření rukou nebo pusy a jejich pokožka ubrousky snášela naprosto bez problémů. Oceňuji u nich především jejich balení, kdy se vždy vytáhne pouze jeden ubrousek.V uplynulém měsíci se nám na umyvadle rovněž zabydlela Krémová tableta na mytí Rich Moisture. Tu jsme používali kompletně celá rodina a u všech toto mýdlo zanechává hydratovanou pokožku bez vysušení. Je rovněž po namydlení příjemné krémové nemastné konzistence a velice decentní parfemace.


Dále jsme v uplynulém měsíci testovali Mycí gel na tělo a vlásky Sensitive Moisture. Oproti řadě Rich Moisture je tento gel takřka bez parfemace a pro úplné miminko bych ho spíše doporučila. Nakonec se u nás ustálilo, že mycí gel z řady Sensitive Moisture jsem používala pouze na dcerku a Rich Moisture používali i synové.


No, a posledním testovaným produktem je Šampon pro dětskou pokožku hlavy Rich Moisture. Emička ještě příliš vlásků nemá, takže za nás stačilo vždy mýt pouze mycím gelem na tělo a vlásky z řady Sensitive Moisture. Nicméně největší ocenění získal šampon od prostředního synka Kubíčka díky tomu, že vůbec ale vůbec neštípe do očí. Tak jako jsem Kubíka vždy musela "ukecávat", že umyjeme večer vlásky, tak od této doby se vždy upomíná sám, že je čas opět umýt vlásky. 🙂Sečteno, podtrženo, musím říci, že se kosmetika Baby Dove během uplynulého měsíce zabydlela u nás doma a jednotlivé produkty si "našly" skalní příznivce. U nejmladší dcerky Emičky jednoznačně vede mycí emulze na tělo a vlásky Sensitive Moisture a krém proti opruzeninám Rich Moisture. Prostřední syn Kubíček je nadšený z šamponu pro dětskou pokožku hlavy Rich Moisture a nejstarší Adámek si oblíbil mycí gel na tělo a vlásky Rich Moisture. Krémovou tabletu na mytí Rich Moisture jsme si oblíbili více méně všichni. Za naši rodinu tedy mohu produkty kosmetiky Baby Dove jedině doporučit.


#test_babydove

#recenze

Baby Dove - voňavá péče pro děti

Do testování jsem přihlásila svého ročního syna hlavně proto, že má hodně suchou kůži. Od jeho cca 3 měsíců chodíme plavat, od půl roku do bazénu, takže pokožka dostává hodně zabrat. Do teď jsme asi nenašli nic, co by dlouhodobě zabralo. Proto jsem byla nadšená, když mi přišla zpráva, že jsme byli vybráni a že nám přijde balíček s kosmetikou od značky, kterou já sama velmi ráda používám a které důvěřuji. A po týdnu k nám dorazila krabice s výrobky Baby Dove, řada Rich moisture a sprchovým gelem z řady Sensitive.


Ze začátku jsem udělala pár testů, jestli nebude alergická reakce, ale když se nic neobjevilo, vrhli jsme se naplno do testování. A co jsme všechno vyzkoušeli?


Sprchový gel jsme používali téměř denně. U něj jsem ocenila praktický dávkovač – zobáček. Klokan ještě nepřišel na to, jak se to ovládá, takže se nemusím bát nějakého vyplýtvání a gel schovávat před jeho nenechavými pacičkami. Nepraktický mi přišel při balení na plavání. Sice je na zobáčku naznačeno, kterým směrem se otevírá a zavírá, ale stejně jsem měla trochu strach, aby se mi nevymáčkl do tašky. A také  díky zobáku zabíral dost místa. Na cesty bych asi preferovala jiné balení.

Měli jsme na vyzkoušení i gel z řady Sensitive a tam jsem byla ráda za menší velikost lahvičky. Oba gely se pěkně smývají, ten z řady Sensitive mi přišel asi ještě o něco lepší, ale Rich moisture zase pěkně voní. Při mydlení oba dělají krásnou hebkou pěnu, která mi připomíná sníh z indiánků nebo kremrolek.


Vlhčené ubrousky: ocenila jsem na nich, že jsou pevné, drží tvar a netrhají se; jsou tak akorát vlhké; při vytahování z balíčku vyleze jen jeden, ostatní zůstanou uvnitř. Trochu mi vadila jejich vůně, byla na můj vkus moc intenzivní a umělá. Ale jinak splnily vše, co podle mě mají ubrousky splňovat. A řada Sensitive má i neparfemované, proti kterým nemám vůbec výhrady.


Tuhé mýdlo u nás našlo využití ve skříni s oblečením, které krásně navonělo.


Krém na opruzeniny jsme zkoušeli dvakrát a bohužel ani v jednom případě nezabránilo vzniku opruzenin na zadečku. Poprvé jsem si říkala, že opruzení ze zubů je velmi specifické a možná proto mu krém nezabránil. Přestali jsme ho používat, zub vylezl a opruzení se vyléčilo. Pak jsem krém zkusila používat znovu, ale po pár dnech měl Klokánek zadeček opět červený, takže jsem krém odložila s tím, že prostě každému sedne něco jiného. Určitě jsou děti, u kterých krém perfektně funguje, bohužel to není náš případ. Krém jinak jemně voní a pěkně se maže. Tubičku jsme pak využili při přebalování na zabavení nenechavých ručiček.


Tělový krém jsme používali denně buď večer po koupání nebo po bazénu. Líbí se mi jeho jemná vůně. Krém se krásně roztírá a nezanechává žádné bílé stopy. Pokožka je po namazání hydratovaná a vydrží tak celý den. Pokud dítě má hodně suchou pokožku, tak jako náš Klokánek, tak rozhodně krém doporučuji vyzkoušet.Šampon jsme také otestovali. Dělal stejně hebkou pěnu jako sprchový gel, snadno se smývá a na sobě jsem i ozkoušela, že neštípe do očí. Vlásky jsou po něm krásné a voňavé. Jediné jeho mínus, ani navzdory jeho krásné vůni a designu balení jsem nepřesvědčila starší sestru Klokánka, aby si dobrovolně a bez pláče nechala umýt vlasy. Sprchový gel ale s radostí zkoušela také. 😀
Pokud bych měla naše testování nějak shrnout, tak jsem opravdu moc ráda, že jsme dostali šanci si vyzkoušet celou řadu Rich moisture. Synova pokožka je teď v mnohem lepším stavu, než byla před testováním a to navzdory každotýdennímu máčení v chlorovaném bazénu a s minimem péče. Mezi přípravky, které rozhodně mají své místo na poličce v koupelně či u přebalovacího pultu, patří rozhodně tělový krém, sprchový gel a šampon. Ubrousky koupíme, když narazíme na variantu Sensitive.

#test_babydove #recenze


Testování s BabyDove


Prvně bych chtěla poděkovat koníkovi za možnosti vyzkoušet tuto kosmetiku.


Když mi přišla zpráva, že jsem byla vybrána do testování kosmetiky BabyDove byla jsem tak nadšená! 

Čekala jsem, že v balíčku bude jen pár věcí ala mýdlo, krém a ubrousky, protože podle čtení v příspěvku byly zmíněny dvě řady tak jsem to pochopila tak, že každá maminka dostane k testování jendu z nich. 


Po rozbalení balíku jsem byla mile překvapená! Jelikož jsem v něm našla


Řada rich moisture:

Mycí emulzi na vlasy a tělo 400 ml

Krém na opruzeniny 42 ml

Tuhé mýdlo 75 ml

Šampón na vlásky 200 ml

Vlhčené ubrousky 50 ks

Tělové mléko 200 ml


Řada sensitive moisture:

Mycí emulze na vlasy a tělo 200 mlHned na první pohled mě uchvátil design těchto výrobků. Ani velké, ani malé balení prostě tak akorát a hlavně kosmetika BabyDove nemá klasický tvar nádob ala válec. 


Mycí emulze od BabyDove má praktickou pumpičku kterou velice oceňuji jelikož nemám ráda ty “tuby” které se musí otevřít, otočit, vymáčknou obsah popřípadě střepnout když emulze dochází, otočit a zavřít. Zmíněný postup je pro mě moc zdlouhavý hlavně pokud Vendulína je unavená nebo nemá svůj den tak je třeba vše rychle šup,šup takže pumpička je TOP! 


Co se týče vlhčených ubrousků velikost akorát, nejsou nijak moc parfémovaně vlezle což je super. I přes to, že nejsou nijak moc parfémované tak se prcka od Vendulíny začala opruzovat. Prvně jsem nevěděla jestli je opruzenina jako reakce na vlhčáky od BabyDove nebo se třeba v plence jen zapařila. Každopádně jsem vlhčáky nepoužila dokud opruzenina z prcky nezmizela. Po zhojení prcky jsem vlhčáky použila, ale prťka začala opět červenat takže opruzenina byla reakce na tyto vlhčáky. Zbyla mi větší polovina balení když jsem je naposledy použila na Vendulínu, ale využila jsem je já sama na sobě 😊.


Tělové mléko BabyDove má dobrou konzistenci tak akorát takže spokojenost. Dobře se roztírá, rychle se vztřebává, je podle mě trošku mastný hůř se mi Vendulínu oblíkalo, ale nic co by vadilo. Tuhé mýdlo jelikož si Vendulína ještě nemyje ručky když příjdeme z venku, po WC atd tak jsem jej využila tak, že když Vendulina zahlásila “hnědý kód” a musela jít pod vodu tak jsem tuhé mýdlo použila na umytí prťky. Dobře mydlí, nevysušuje, ale osobně dám přednost mycí emulzi, protože nemám ráda ten vrzavý zvuk po vymydlené kůži 😀


Šampón pění i na hlavičce která je chabě pokrytá kšticí 😀 Vendulína má asi 7 vlasů na hlavě a uprostřed pěkného vlka 😀, ale i tak pění,mydlí a myje! Super!
Krém na opruzeni BabyDove konzistence byla v pohodě a jsem ráda, že nebyla jako u konkurenčního produktu. Možná by mi vyhovoval jen o trošilinku hustší. Když se Vendulína oprudila po ubrouscích nesahala jsem po konkurenčních výrobcích, ale zůstala jsem u testování BabyDove. Svoji práci splnil na 1* jelikož asi po 3 dnech byla opruzenina pryč. Jako bonus má balení dobrou velikost, protože si s ním Vendulína ráda hrála tudíž jsem měla možnost jí v pohodě zapnout plenku a oblíknout pyžamko bez vzteku a otáčení se na bříško jak má opička ve zvyku. Musím se přiznat, že na krém na prťku jsem byla nejvíce zvědavá jaký bude a jsem spokojená. 


Co se týče řady sensitive tak jsem nezpozorovsla nějaký rozdíl mezi těmito výrobky. Možná, že kdybychom dostaly z téhle řady vlhčáky tak by se prťka neoprudila, ale kdo ví. Spíš není tak moc voňavá jako rich moisture ta voní přímo božsky!!!


Jediné co bych v této kosmetice uvítala navíc je olejíček. Celkem mi chybí. Ráda přidávám občas do koupele olejíček ať klasiku běžně dostupnou v lékárně nebo drogerii tak i kokosový olej. 


Kosmetika babydove je vyloženě moje představa o krásně voňavém a čistém miminku. 


Mé celkové dojmy z této kosmetiky jsou velice uspokojivé a jsem moc ráda, že jsme se mohly zúčastnit.


Díky moc! 


#konik_testuje

#test_babydove

#recenze

Baby Dove

Náš test kosmetiky Baby Dove začal kvůli zmatkům u dopravce o něco déle, ale to nevadí, i tak jsme si to s maličkým užili.
Značku DOVE jako takovou jsem znávala z kosmetiky pro ženy- krémy, šampony, tělová mléka, sprchový gel, a také z reklamy. A ta typická vůně! Když se mi narodil druhý syn, přišla na trh i dětská řada Dove. Na zkoušku jsem si koupila balení ubrousků.

Díky Modrému koníkovi jsme měli možnost otestovat celou řadu, vybrali jsme si tu voňavou. Já jsem maminka s velice citlivou pokožkou, a nejen kvůli dětem, ale i kvůli sobě musím opravdu pečlivě vybírat, čím budu svá zlatíčka opečovávat.


Jak jsem psala již v úvodu, kosmetika dorazila s více než týdením zpožděním, ale nadšení z voňavého balíčku bylo obrovské! Hned ten den jsme při večerním mytí otestovali vše, co se dalo.Začali jsme s BABY DOVE RICH MOISTURE MYCÍ GEL NA CELÉ TĚLO A VLÁSKY

Tady chci především vyzdvihnout perfektní praktickou pumpičku, která dávkuje střízlivou, ale přesto plně dostačující dávku mydlinek. Bonusem je čistá vůně, hladká krémová konzistence, jemná pěna a perfektně heboučké a čisté tělíčko. Nepálí do očíček.


Stejně tak je na tom bonusák, tedy BABY DOVE SENSITIVE MOISTURE MYCÍ GEL NA

TĚLO A VLÁSKY


Opět, dávkovač=velké plus, dávka, mydlinky, hydratace, jen bez vůně, ale naprosto dokonale spokojené miminko a mydlící maminka, používáme vedle umyvadla po výměně pokakané plenky, a zadeček je moc spokojený, a není podráždění. Taky nepálí do oček.


Mazání  BABY DOVE RICH MOISTURE TĚLOVÉ  MLÉKO


Skvělá konzistence, čistá vůně, dokonale se roztírá, není ani hutný, ani řídký, je prostě tak akorát, a člověk má pocit skutečného vyživení. I ruce jsou po mazání miminka opravdu hydratované a obnovené. Jen mi trošku vadí obal, uvítala bych větší balení a dávkování, i když je fakt, že ani takhle není víčko opatlané, vždy se jakoby dávka odřízne hezky dočista. A s touhole velikostí se dobře cestuje. Je návykové!


Další přišel na řadu BABY DOVE KRÉM PROTI OPRUZENINÁM


Skvělé praktické balení, velice mile mě překvapila konzistence. Není lepkavý, hutný, nenechává bílý film, nevysušuje, nedráždí. Protože syn netrpí (ťuk ťuk) na opruzeniny, zkusila jsem ho aplikovat na potničky a takové ty fuj, co mají miminka kolem pusy od slintání. Zabral nad očekávání, synek se ráno probudil bez potniček a bez vyrážky kolem pusiny.


Při ranní plence jsme vytáhli BABY DOVE RICH MOISTURE VLHČENÉ UBROUSKY

Jak jsem na začátku zmínila, ty jsem už znala, ale i tak, hodnotím je jako jedny z nejlepších. Lepítko se neosuchá, lepí až do konce, je statečné! Ubrousky jsou příjemně voňavé, jemně, ale pečlivě čistí, jsou vlhké přesně akorát, ani moc, ale nejsou suché. Vytáhnu vždy jen jeden, ale druhý je nastartovaný tak akorát, nečouhá moc, ale nemusím nikde dloubat v balíčku. Jsou skvělé!


Zbyla nám na test BABY DOVE RICH MOISTURE  KRÉMOVÁ TABLETA NA MYTÍ


Na tu jsem se těšila moc, sama si ráda kupuju i pro sebe Dove kostku, vždy se mi vybaví ta reklama s růží a vodou. Dělá příjemnou hedvábnou pěnu, kůže po ní není vysušená, což je příjemné. Čistě voní. Jestli pálí do oček? Netuším, věřím, že ne, píše se, že je oftalmologicky testována, ale raději jsem nezkoušela.


Nakonec BABY DOVE RICH MOISTURE ŠAMPON


Stačí kapička, dlouho tedy vydrží. Vyčistí snad vše, od prachu, pio kukuřičké křupky a mkrkvový příkrm. Nedráždí, což je super, jedině po tomhle šamponu zmizela seborrea.


Za nás určitě moc děkujeme Koníkovi i týmu Baby Dove. Jsou to skvělé přípravky. Čisté a jemné, jako děti samy. Za nás  mají stálé a čestné místo v koupelně, a po skončení testu určitě zajdu dokoupit.


#test_babydove  #recenze

Baby Dove

Za testování kosmetiky Baby Dove jsem neskutečně vděčná, vždy jsem chtěla něco testovat a poprvé se mi to povedlo. Navíc značku Dove opravdu já osobně miluji, antiperspiranty a sprchové gely používám jedině Dove!

Toník (9 týdnů) má již od narození velmi citlivou a suchou pokožku, na kterou zkoušíme různé výrobky i z řad přírodní kosmetiky. Oleje z přírodních zdrojů lisovaných zastudena nijak na suchou, olupující se pokožku nepomáhaly, jakmile se olej vstřebal, tak se znovu objevila suchá kůže. Takže jsme oleje zcela zavrhli a hledáme výrobek, který nám sedne.

Balíček kosmetiky dorazil, a myslím, že Toník zrovna nadšený nebyl :D.

Baby Dove Sensitive Moisture - tělové mléko - praktická "placatka", která se vleze i do přebalovací tašky a nezabírá místo. Již po prvním použití jsme byli překvapeni výsledkem. Jeho kůže byla hydratovaná a naprosto jemňoučká. A jelikož mám více v oblibě parfémované výrobky, určitě sáhneme po tělovém mléku z řady Baby Dove Rich Moisture, a samozřejmě budeme doufat ve stejný výsledek.


Baby Dove Sensitive Moisture - mycí gel na tělo a vlásky si u nás místo bohužel nenašel, máme rádi výrobky, které hodně pění a alespoň malinko voní, a bohužel v tomto nás gel celkem zklamal, není to to co jsme hledali. Ikdyž věřím, že v péči o citlivou a suchou pokožku nám velice pomohl a prospěl. Oceňuji na výrobku praktickou pumpičku!


Baby Dove Sensitive Moisture - vlhčené ubrousky si u nás místo vždy najdou, jsou bez parfemace, což pro změnu u ubrousků oceňuji, jelikož převoněné, napuštěné ubrousky na zadeček rozhodně nechceme. Doma se snažíme používat pouze vodu. Na cesty jsou ubrousky skvělé, velikostně akorát, ale uvítali bychom více vlhkosti.


Návštěva prababičky dopadla s ubrousky báječně. Nechala jsem Toníka s prababi 30min osamotě, a jak jsem přišla byly ubrousky celé olepené. Toníkova prababička vzkazuje, že se tam mají dávat štítky "Zde otevřít" :D.


Z řady Baby Dove Rich Moisture jsme měli možnost otestovat Mycí gel, Šampon, Mýdlo a Krém proti opruzeninám. Takže postupně...


Baby Dove Rich Moisture - Mycí gel na tělo a vlásky - Velice příjemně voní, lehce pění, a  má šikovnou pumpičku, která velice usnadňuje umývání našeho drobečka, kterého stále musím při koupání držet jednou rukou.


Baby Dove Rich Moisture - Šampon - opět velice krásně voní a zanechává vlásky jemné. Ocenila bych také pumpičku, velice by mi to usnadnilo koupání malého miminka. Šampon jsem zkoušela i na svých vlasech a nemám jinak co vytknout, byly krásně hebké. Bohužel ale Toníkovi šampon nesedl, po třech umytích mu začala šupinatět kůže na hlavičce, což mě mrzí. 


Baby Dove Rich Moisture - Mýdlo tableta - ihned putovalo do komody, zamilovala jsem si jeho vůni! Ale moc dlouho se tam neohřálo, jelikož mi to nedalo a musela jsem vyzkoušet zda ta vůně zůstane i po umytí. Velice jsme si ho zamilovali, a i když je to dětská řada kosmetiky, tak si místo v naší koupelně určitě opět najde!


A to nejlepší nakonec! 

Baby Dove Rich Moisture - Krém proti opruzeninám! I když prozatím žádné nemáme, léto a nesnesitelné vedra se blíží, tak věřím, že tento krém opět pořídím. Používala jsem ho nyní po dobu testování denně při každé výměně plenky a efekt skvělý, zanechává skoro neviditelný ochranný mastný film, který i při další výměně plenky stále drží a je prakticky neviditelný! Na zadeček stačí opravdu malinko, krém je velice hutný a dobře roztíratelný. Tohle je nás Top výrobek značky Baby Dove! 🙂


Chtěla bych velice poděkovat za zaslané výrobky a hlavně možnost je otestovat! 

#konik_testuje - děkujeme za příležitost a budu se těšit na další testování!

#test_babydove  #recenze

Kterak jsme testovali Baby Dove 🙂

,,Ahoj všichni, jsem Stellinka a mám rok a půl. Je to už pár týdnů zpátky, co u nás zazvonil kurýr a nechal tu pro mě balíček. Bylo v něm 7 kosmetických produktů značky Baby Dove! Já ještě psát neumím, tak to nechám na mamce, ať vám to za mě poreferuje. Tak ahój!"


A co že v tom balíčku tedy bylo? Šest produktů z modré řady pro normální pokožku (rich moisture) a jeden ze zelené řady pro pokožku citlivou (sensitive moisture). Podotýkám, že Stella jeden čas měla kůžičku hodně citlivou, ale všechny produkty Baby Dove snesla v pořádku. Tak jo, můžeme začít? Nuže, zde si počtěte, jak jednotlivé produkty hodnotíme. 🙂

1. Šampon 

Začínám jedním z produktů, který jsme si oblíbili nejvíce. Jediné, co by se dalo doladit je to, že by mohl mít pumpičku stejně jako je tomu u koupelí. Dcerka má dost vlásků, takže obzvlášť teď v teplém období roku je pro nás šampon nutností. Měla jsem mírné obavy, aby jí tento šampon skrz mírnou parfemaci sedl a aby vlasy důkladně umyl. Obavy byly zbytečné! Šampon jí sedl bez problému a bonusem jsou svěží, voňavé, čisté a uhlazené vlásky. Tím uhlazené myslím to, že je nemá zacuchané. 🙂 Výsledek posuďte sami.

2. Tuhé mýdlo

Další z produktů, které jsme si oblíbili a budeme kupovat nadále. Ačkoliv mám na ruce atopický ekzém, mýdlo plně vyhovuje i mně. A co je pro mě největší bonus je to, že mi ruce po něm přijdou skutečně důkladně čisté. Jakožto člověk, který nosí kontaktní čočky tuto vlastnost oceňuji. U Stellinky mám zase lepší pocit, že má ruce čisté, když přijde z venkovního objevování světa. Tohle mýdlo ano, ano, ano!

3. Tělové mléko

Tento produkt mě překvapil svou lehkostí a snadnou roztíratelností. Vzhledem k tomu, že od narození Stellce mažu kůži hutnou indulonou, máme alespoň lehkou krémovou variantu na střídání. Vůně je opět jemná a příjemná. Dcerky pyžamko bývá ráno od kosmetiky Baby Dove příjemně provoněné. Rozhodla jsem se, že si ho budu půjčovat. 🙂 Ehm, to tělové mléko, pyžamo bych neoblékla.  

4. Vlhčené ubrousky

Ubrousky jsme dostali k testování v modré - tedy mírně parfemované variantě. Přestože jsou voňavé, dcerce nevadily. A mně naopak nepřišly tolik napuštěné, jako ubrousky jiných značek, což oceňuji. Pravdou je, že jsme vyzkoušeli pouze jedno balení, nevím, zda by vše bylo bez problému i při dlouhodobém používání. Pro novorozence bych je nevolila, pro batole na zkoušku ano.


5. Koupel zelené řady

Koupel je určena - jak jsem již zmiňovala, pro citlivou pokožku. Je to jediný produkt z řady sensitive moisture, který jsme testovali. Je naprosto bez parfemace. Konzistence je velmi jemná, nejspíš bych se nebála koupel vyzkoušet i u dětí s opravdu citlivou pokožkou. Jelikož nám ale sedla i ta voňavá řada, tak se jakožto blázen do všeho, co hezky voní v našem případě přikláním k modré variantě. 🙂


6. Koupel modré řady

V tomto případě se jedná o mírně parfemovanou koupel, nebo chcete-li sprchový gel vhodný "od hlavy až k patě". Ten se v našem sprchovém koutu zabydlel a je součástí téměř každého koupání (někdy střídáme se zelenou řadou, nebo s čistou vodou, aby si kůže odpočinula). Kůže je po ní čistá, jemná a není vysušená. Za nás ano!

7. Krém proti opruzeninám

Přiznám se, že u tohoto krému jsem chtě nechtě srovnávala s produktem proti opruzeninám, který používáme od narození Stellinky - se Sudocremem, na který nedáme dopustit. Přesto nás tento krém nezklamal a určitě stojí za to ho vyzkoušet!

Závěrem bych ještě ráda zhodnotila testování této kosmetiky. Produktů jsem si všimla již delší dobu předtím, než se na nás usmálo štěstí s testováním. Chodila jsem kolem nich v drogerii a přemýšlela, jestli je mám vyzkoušet. Líbil se mi jejich jednoduchý a čistý obal, jsem zastáncem toho, že v jednoduchosti je krása. Dnes už vím, že by nebyla chyba, kdybych produkty vyzkoušela dříve. Ačkoliv jsem se bála mírné parfemace u modré řady, obavy byly zbytečné. Samozřejmě je fakt, že každé dítě je jinak citlivé a každému vyhovuje něco jiného. Budu mít velkou radost, pokud vás díky mé recenzi zaujme některý z produktů a vyzkoušíte ho.

Které produkty se tedy suma sumárům staly našimi nejoblíbenějšími? Tramtadá, vítězy se stávají šampon, tuhé mýdlo a modrá koupel! 🙂 Děkujeme Modrému koníkovi a značce Baby Dove za to, že nám umožnil kosmetiku vyzkoušet!


Ivča a Stellinka.


#test_babydove  #recenze

Kterak jsme testovali Baby Dove 🙂

,,Ahoj všichni, jsem Stellinka a mám rok a půl. Je to už pár týdnů zpátky, co u nás zazvonil kurýr a nechal tu pro mě balíček. Bylo v něm 7 kosmetických produktů značky Baby Dove! Já ještě psát neumím, tak to nechám na mamce, ať vám to za mě poreferuje. Tak ahój!"


A co že v tom balíčku tedy bylo? Šest produktů z modré řady pro normální pokožku (rich moisture) a jeden ze zelené řady pro pokožku citlivou (sensitive moisture). Podotýkám, že Stella jeden čas měla kůžičku hodně citlivou, ale všechny produkty Baby Dove snesla v pořádku. Tak jo, můžeme začít? Nuže, zde si počtěte, jak jednotlivé produkty hodnotíme. 🙂

1. Šampon 

Začínám jedním z produktů, který jsme si oblíbili nejvíce. Jediné, co by se dalo doladit je to, že by mohl mít pumpičku stejně jako je tomu u koupelí. Dcerka má dost vlásků, takže obzvlášť teď v teplém období roku je pro nás šampon nutností. Měla jsem mírné obavy, aby jí tento šampon skrz mírnou parfemaci sedl a aby vlasy důkladně umyl. Obavy byly zbytečné! Šampon jí sedl bez problému a bonusem jsou svěží, voňavé, čisté a uhlazené vlásky. Tím uhlazené myslím to, že je nemá zacuchané. 🙂 Výsledek posuďte sami.

2. Tuhé mýdlo

Další z produktů, které jsme si oblíbili a budeme kupovat nadále. Ačkoliv mám na ruce atopický ekzém, mýdlo plně vyhovuje i mně. A co je pro mě největší bonus je to, že mi ruce po něm přijdou skutečně důkladně čisté. Jakožto člověk, který nosí kontaktní čočky tuto vlastnost oceňuji. U Stellinky mám zase lepší pocit, že má ruce čisté, když přijde z venkovního objevování světa. Tohle mýdlo ano, ano, ano!

3. Tělové mléko

Tento produkt mě překvapil svou lehkostí a snadnou roztíratelností. Vzhledem k tomu, že od narození Stellce mažu kůži hutnou indulonou, máme alespoň lehkou krémovou variantu na střídání. Vůně je opět jemná a příjemná. Dcerky pyžamko bývá ráno od kosmetiky Baby Dove příjemně provoněné. Rozhodla jsem se, že si ho budu půjčovat. 🙂 Ehm, to tělové mléko, pyžamo bych neoblékla.  

4. Vlhčené ubrousky

Ubrousky jsme dostali k testování v modré - tedy mírně parfemované variantě. Přestože jsou voňavé, dcerce nevadily. A mně naopak nepřišly tolik napuštěné, jako ubrousky jiných značek, což oceňuji. Pravdou je, že jsme vyzkoušeli pouze jedno balení, nevím, zda by vše bylo bez problému i při dlouhodobém používání. Pro novorozence bych je nevolila, pro batole na zkoušku ano.


5. Koupel zelené řady

Koupel je určena - jak jsem již zmiňovala, pro citlivou pokožku. Je to jediný produkt z řady sensitive moisture, který jsme testovali. Je naprosto bez parfemace. Konzistence je velmi jemná, nejspíš bych se nebála koupel vyzkoušet i u dětí s opravdu citlivou pokožkou. Jelikož nám ale sedla i ta voňavá řada, tak se jakožto blázen do všeho, co hezky voní v našem případě přikláním k modré variantě. 🙂


6. Koupel modré řady

V tomto případě se jedná o mírně parfemovanou koupel, nebo chcete-li sprchový gel vhodný "od hlavy až k patě". Ten se v našem sprchovém koutu zabydlel a je součástí téměř každého koupání (někdy střídáme se zelenou řadou, nebo s čistou vodou, aby si kůže odpočinula). Kůže je po ní čistá, jemná a není vysušená. Za nás ano!

7. Krém proti opruzeninám

Přiznám se, že u tohoto krému jsem chtě nechtě srovnávala s produktem proti opruzeninám, který používáme od narození Stellinky - se Sudocremem, na který nedáme dopustit. Přesto nás tento krém nezklamal a určitě stojí za to ho vyzkoušet!

Závěrem bych ještě ráda zhodnotila testování této kosmetiky. Produktů jsem si všimla již delší dobu předtím, než se na nás usmálo štěstí s testováním. Chodila jsem kolem nich v drogerii a přemýšlela, jestli je mám vyzkoušet. Líbil se mi jejich jednoduchý a čistý obal, jsem zastáncem toho, že v jednoduchosti je krása. Dnes už vím, že by nebyla chyba, kdybych produkty vyzkoušela dříve. Ačkoliv jsem se bála mírné parfemace u modré řady, obavy byly zbytečné. Samozřejmě je fakt, že každé dítě je jinak citlivé a každému vyhovuje něco jiného. Budu mít velkou radost, pokud vás díky mé recenzi zaujme některý z produktů a vyzkoušíte ho.

Které produkty se tedy suma sumárům staly našimi nejoblíbenějšími? Tramtadá, vítězy se stávají šampon, tuhé mýdlo a modrá koupel! 🙂 Děkujeme Modrému koníkovi a značce Baby Dove za to, že nám umožnil kosmetiku vyzkoušet!


Ivča a Stellinka.


#test_babydove  #recenze

Bydlí s námi Baby Dove


Tak nás vybrali.... HURÁ ☺ 


Moc děkujeme za možnost testování kosmetiky Baby Dove. Testování to bylo příjemné, hebké voňavé i nevoňavé prostě testování se vším všudy... Dcera má citlivou pokožku a proto jsme se přihlásili na testování řady sensitive a také jsme dostali možnost vyzkoušet i pár výrobků z běžné řady. Řada sensitive 


Vlhčené ubrousky 


Úmyslně jimi začínám, protože v našem testování se pro nás řadí na první místo. Jsou prostě skvělý, až mi bylo líto, že máme jen jedno balení, protože znáte to.... Ubrousky jsou hned pryč... Vyzkoušeli jsme je jak na zadeček, tak na ruce a obličej, nikde nepáchali sebemenší škodu... Nevoní, jsou vlhké právě tak akorát. Mono prostě skvělý skvělý skvělý a už přesně vím že se u nás doma objeví znovu. Tělové mléko 


Tohle tělové mléko je opravdu velmi příjemná záležitost. Dcera miluje mazání, natírání apod, takže si to náležitě užívá a připomíná. Pokožku má po mléku hladkou, vláčnou mno jako malinké miminko ♥. 


Mycí gel a šampon v jednom 


Tento výrobek u nás rovněž zdomácněl. Každé koupání jej aktivně používáme. Je bez parfemace, je jemný je k použití na celé tělo... Co více si přát...? Nikdy se nestalo, že by dcera po koupání měla nějaké začervenání, podráždění nebo výtažku. 


Mýdlová tableta 


Nejdříve jsem "netušila" co s ní vlastně budu dělat.. Tak jsem ji dala do koupelny na umyvadlo a ukázala dcerce, která si nerada umývá ruce, že i takovým mýdlem se ruce myjí. Naprosto ji to nadchlo a od té doby si chce ruce mít stále. Mýdlo je jemné, bez parfemace. 


Řada rich moisture 


Krém proti opruzeninám 


Tento krém mě mile překvapil. Hravě si přes noc poradí s drobnějším začervenáním, přitom je jemný a lehký. 


Šampon 


Šampón jako takový zatím dcera příliš nepoužívá, ale nezapomněli jsme ho otestovat. Podobně jako zbytek výrobků řady sensitive je bez parfemace, vlásky nechává jemné a lesklé.


Mycí gel 


Tento se u nás zabydlel podstatně méně, než ten z řady sensitive. Ne že by byl špatný, ale obecně je mi sensitive příjemnější. Nicméně s klidným svědomím mohu napsat, že ani po tomto gelu se na citlivé pokožce mé holčičky neobjevili žádné nepříjemné příznaky. 


Ještě jednou moc děkuji týmu MK a Baby Dove za možnost užít si naplno toto testování. 


Zdraví vás M + M


#test_babydove #recenze 

Bydlí s námi Baby Dove


Tak nás vybrali.... HURÁ ☺ 


Moc děkujeme za možnost testování kosmetiky Baby Dove. Testování to bylo příjemné, hebké voňavé i nevoňavé prostě testování se vším všudy... Dcera má citlivou pokožku a proto jsme se přihlásili na testování řady sensitive a také jsme dostali možnost vyzkoušet i pár výrobků z běžné řady. Řada sensitive 


Vlhčené ubrousky 


Úmyslně jimi začínám, protože v našem testování se pro nás řadí na první místo. Jsou prostě skvělý, až mi bylo líto, že máme jen jedno balení, protože znáte to.... Ubrousky jsou hned pryč... Vyzkoušeli jsme je jak na zadeček, tak na ruce a obličej, nikde nepáchali sebemenší škodu... Nevoní, jsou vlhké právě tak akorát. Mono prostě skvělý skvělý skvělý a už přesně vím že se u nás doma objeví znovu. Tělové mléko 


Tohle tělové mléko je opravdu velmi příjemná záležitost. Dcera miluje mazání, natírání apod, takže si to náležitě užívá a připomíná. Pokožku má po mléku hladkou, vláčnou mno jako malinké miminko ♥. 


Mycí gel a šampon v jednom 


Tento výrobek u nás rovněž zdomácněl. Každé koupání jej aktivně používáme. Je bez parfemace, je jemný je k použití na celé tělo... Co více si přát...? Nikdy se nestalo, že by dcera po koupání měla nějaké začervenání, podráždění nebo výtažku. 


Mýdlová tableta 


Nejdříve jsem "netušila" co s ní vlastně budu dělat.. Tak jsem ji dala do koupelny na umyvadlo a ukázala dcerce, která si nerada umývá ruce, že i takovým mýdlem se ruce myjí. Naprosto ji to nadchlo a od té doby si chce ruce mít stále. Mýdlo je jemné, bez parfemace. 


Řada rich moisture 


Krém proti opruzeninám 


Tento krém mě mile překvapil. Hravě si přes noc poradí s drobnějším začervenáním, přitom je jemný a lehký. 


Šampon 


Šampón jako takový zatím dcera příliš nepoužívá, ale nezapomněli jsme ho otestovat. Podobně jako zbytek výrobků řady sensitive je bez parfemace, vlásky nechává jemné a lesklé.


Mycí gel 


Tento se u nás zabydlel podstatně méně, než ten z řady sensitive. Ne že by byl špatný, ale obecně je mi sensitive příjemnější. Nicméně s klidným svědomím mohu napsat, že ani po tomto gelu se na citlivé pokožce mé holčičky neobjevili žádné nepříjemné příznaky. 


Ještě jednou moc děkuji týmu MK a Baby Dove za možnost užít si naplno toto testování. 


Zdraví vás M + M


#test_babydove #recenze 

Testování kosmetiky Baby Dove

Měli jsme možnost testovat kosmetiku Baby Dove. Přišly nám výrobky jak na citlivou pokožku, tak i na normální. Dcera Karolina ( 8 měsíců ) má velice citlivou pokožku, tak u ni bylo jasne, co použiju. A to přesně sprchový gel, telove mléko a vlhcene ubrousky. Kosmetika je příjemná, krásné se roztira, opravdu nevysusuje, žádné pupinky se ji neobjevily, nic! Opravdu ji sedla a to se často nestává.. kosmetika nema žádnou výraznou vůni, spis vůbec zadnou☺️ A ubrousky, ty za nás byly úplně TOP a ted už jiné nekupujeme. Neoprudi se, nejsou ani suché ani prevlhcene, ze bych z nich vymackala kybl vody. Za nás opravdu mile překvapeni a jsem za tyto ubrousky velice rada! Nějaký pampers strčí do kapsy. 

Na dceři Laurince ( 2,5 roku ) jsem zkoušela kosmetiku na normální pokožku, a to přesně sprchový gel, sampon a mýdlo. A úplně me uchvátila vůně. Já tu nevonavou kosmetiku moc úplně nemusim, mam rada voňavé děti :D a to tady tahle rada splnila na 200%! Opět prijemne se roztira. Co se mi líbilo jsou baleni dělané přímo do ruky, hezky tvarované.

jedinne co jsme bohužel nevyzlouseli byl krém na zadek. Moc často děti tímhle nemazu, ale jistě také využijeme. Kosmetika nás každopádně nadchla, hlavně zmiňované vlhcene ubrousky, které opravdu velice všem doporucuju!! 🙂 #test_babydove #recenze

Testování s BabyDove


Prvně bych chtěla poděkovat koníkovi za možnosti vyzkoušet tuto kosmetiku.


Když mi přišla zpráva, že jsem byla vybrána do testování kosmetiky BabyDove byla jsem tak nadšená! 

Čekala jsem, že v balíčku bude jen pár věcí ala mýdlo, krém a ubrousky, protože podle čtení v příspěvku byly zmíněny dvě řady tak jsem to pochopila tak, že každá maminka dostane k testování jendu z nich. 


Po rozbalení balíku jsem byla mile překvapená! Jelikož jsem v něm našla


Řada rich moisture:

Mycí emulzi na vlasy a tělo 400 ml

Krém na opruzeniny 42 ml

Tuhé mýdlo 75 ml

Šampón na vlásky 200 ml

Vlhčené ubrousky 50 ks

Tělové mléko 200 ml


Řada sensitive moisture:

Mycí emulze na vlasy a tělo 200 mlHned na první pohled mě uchvátil design těchto výrobků. Ani velké, ani malé balení prostě tak akorát a hlavně kosmetika BabyDove nemá klasický tvar nádob ala válec. 


Mycí emulze od BabyDove má praktickou pumpičku kterou velice oceňuji jelikož nemám ráda ty “tuby” které se musí otevřít, otočit, vymáčknou obsah popřípadě střepnout když emulze dochází, otočit a zavřít. Zmíněný postup je pro mě moc zdlouhavý hlavně pokud Vendulína je unavená nebo nemá svůj den tak je třeba vše rychle šup,šup takže pumpička je TOP! 


Co se týče vlhčených ubrousků velikost akorát, nejsou nijak moc parfémovaně vlezle což je super. I přes to, že nejsou nijak moc parfémované tak se prcka od Vendulíny začala opruzovat. Prvně jsem nevěděla jestli je opruzenina jako reakce na vlhčáky od BabyDove nebo se třeba v plence jen zapařila. Každopádně jsem vlhčáky nepoužila dokud opruzenina z prcky nezmizela. Po zhojení prcky jsem vlhčáky použila, ale prťka začala opět červenat takže opruzenina byla reakce na tyto vlhčáky. Zbyla mi větší polovina balení když jsem je naposledy použila na Vendulínu, ale využila jsem je já sama na sobě 😊.


Tělové mléko BabyDove má dobrou konzistenci tak akorát takže spokojenost. Dobře se roztírá, rychle se vztřebává, je podle mě trošku mastný hůř se mi Vendulínu oblíkalo, ale nic co by vadilo. Tuhé mýdlo jelikož si Vendulína ještě nemyje ručky když příjdeme z venku, po WC atd tak jsem jej využila tak, že když Vendulina zahlásila “hnědý kód” a musela jít pod vodu tak jsem tuhé mýdlo použila na umytí prťky. Dobře mydlí, nevysušuje, ale osobně dám přednost mycí emulzi, protože nemám ráda ten vrzavý zvuk po vymydlené kůži 😀


Šampón pění i na hlavičce která je chabě pokrytá kšticí 😀 Vendulína má asi 7 vlasů na hlavě a uprostřed pěkného vlka 😀, ale i tak pění,mydlí a myje! Super!
Krém na opruzeni BabyDove konzistence byla v pohodě a jsem ráda, že nebyla jako u konkurenčního produktu. Možná by mi vyhovoval jen o trošilinku hustší. Když se Vendulína oprudila po ubrouscích nesahala jsem po konkurenčních výrobcích, ale zůstala jsem u testování BabyDove. Svoji práci splnil na 1* jelikož asi po 3 dnech byla opruzenina pryč. Jako bonus má balení dobrou velikost, protože si s ním Vendulína ráda hrála tudíž jsem měla možnost jí v pohodě zapnout plenku a oblíknout pyžamko bez vzteku a otáčení se na bříško jak má opička ve zvyku. Musím se přiznat, že na krém na prťku jsem byla nejvíce zvědavá jaký bude a jsem spokojená. 


Co se týče řady sensitive tak jsem nezpozorovsla nějaký rozdíl mezi těmito výrobky. Možná, že kdybychom dostaly z téhle řady vlhčáky tak by se prťka neoprudila, ale kdo ví. Spíš není tak moc voňavá jako rich moisture ta voní přímo božsky!!!


Jediné co bych v této kosmetice uvítala navíc je olejíček. Celkem mi chybí. Ráda přidávám občas do koupele olejíček ať klasiku běžně dostupnou v lékárně nebo drogerii tak i kokosový olej. 


Kosmetika babydove je vyloženě moje představa o krásně voňavém a čistém miminku. 


Mé celkové dojmy z této kosmetiky jsou velice uspokojivé a jsem moc ráda, že jsme se mohly zúčastnit.


Díky moc! 


#konik_testuje

#test_babydove

#recenze

Baby Dove zamířili k nám

Po delší době se i nám podařilo otestovat dětskou kosmetiku. Jonáš není nějak extra vybíravý a citlivý takže jo vlastně umyju tím co je zrovna doma.


Poslední dobou, kdy vylezlo sluníčko se mu na ručičkách a tváří objevila krupička které jsme se nemohli zbavit. Díky řadě Baby Dove  a jeho tělovym krémem  jsme vyrážky dostali trochu pod kontrolu.


Vlhčené ubrousky (nestihla jsem vyfotit) zmizely jako první, nepoužívala jsem je ani tak moc na zadek jako spíše na ruce. Na můj vkus jsou docela suché já osobně mám raději takové hodně mokré. Ale jinak jsou dobře, netrhaji se, moc ,,nesmrdí" takže u nás prošly.


 Sprchový gel  jsem používala i jako šampon. Nikdy nebyl problém že by slzely očička což je super. Dělá úžasnou pěnu a umyje i opravdu špinavé dítě 😀 Krásná jemná vůně přesně akorát pro mě 🙂 co jsem nejvíce ocenila je pumpička. To je úplna zlata tečka, sprcháč mám na vaně a jednou rukou si napupuji tolik kolik potřebují žádné zbytečně pohyby. 

 Ale co mne nejvíce potěšilo a překvapilo byl Krém na opruzeniny. Za nás to je úplný zázrak , jeden den měl Jonáš docela odpružený zadek vyzkoušela jsem tento krém a nestačila se divit , během pár hodin zabral a na druhý den měl zadek zase tu svoji standartní barvu. Vypadá že je strašně malý ale vystačí  opravdu na delší dobu, krému stačí nanést opravdu malinko je hutný a pak stačí už jen rozmazat do ztracena. 


 Celkově když baby Dove shrnu mne kosmetika milé překvapila a už nyní dokoupila zasoby.  Je zde výhoda že si můžete vybrat ze dvou variant sensitive a normální řadou která je o trošku více navoňaná ale nám to vůbec nevadí. My byli nadmíru spokojeni a věřím, že kdo vyzkouší nebude zklamaný.

#test_babydove #recenze

Baby Dove zamířili k nám

Po delší době se i nám podařilo otestovat dětskou kosmetiku. Jonáš není nějak extra vybíravý a citlivý takže jo vlastně umyju tím co je zrovna doma.


Poslední dobou, kdy vylezlo sluníčko se mu na ručičkách a tváří objevila krupička které jsme se nemohli zbavit. Díky řadě Baby Dove  a jeho tělovym krémem  jsme vyrážky dostali trochu pod kontrolu.


Vlhčené ubrousky (nestihla jsem vyfotit) zmizely jako první, nepoužívala jsem je ani tak moc na zadek jako spíše na ruce. Na můj vkus jsou docela suché já osobně mám raději takové hodně mokré. Ale jinak jsou dobře, netrhaji se, moc ,,nesmrdí" takže u nás prošly.


 Sprchový gel  jsem používala i jako šampon. Nikdy nebyl problém že by slzely očička což je super. Dělá úžasnou pěnu a umyje i opravdu špinavé dítě 😀 Krásná jemná vůně přesně akorát pro mě 🙂 co jsem nejvíce ocenila je pumpička. To je úplna zlata tečka, sprcháč mám na vaně a jednou rukou si napupuji tolik kolik potřebují žádné zbytečně pohyby. 

 Ale co mne nejvíce potěšilo a překvapilo byl Krém na opruzeniny. Za nás to je úplný zázrak , jeden den měl Jonáš docela odpružený zadek vyzkoušela jsem tento krém a nestačila se divit , během pár hodin zabral a na druhý den měl zadek zase tu svoji standartní barvu. Vypadá že je strašně malý ale vystačí  opravdu na delší dobu, krému stačí nanést opravdu malinko je hutný a pak stačí už jen rozmazat do ztracena. 


 Celkově když baby Dove shrnu mne kosmetika milé překvapila a už nyní dokoupila zasoby.  Je zde výhoda že si můžete vybrat ze dvou variant sensitive a normální řadou která je o trošku více navoňaná ale nám to vůbec nevadí. My byli nadmíru spokojeni a věřím, že kdo vyzkouší nebude zklamaný.

#test_babydove #recenze

Testování kosmetiky Baby Dove

Měli jsme možnost testovat kosmetiku Baby Dove. Přišly nám výrobky jak na citlivou pokožku, tak i na normální. Dcera Karolina ( 8 měsíců ) má velice citlivou pokožku, tak u ni bylo jasne, co použiju. A to přesně sprchový gel, telove mléko a vlhcene ubrousky. Kosmetika je příjemná, krásné se roztira, opravdu nevysusuje, žádné pupinky se ji neobjevily, nic! Opravdu ji sedla a to se často nestává.. kosmetika nema žádnou výraznou vůni, spis vůbec zadnou☺️ A ubrousky, ty za nás byly úplně TOP a ted už jiné nekupujeme. Neoprudi se, nejsou ani suché ani prevlhcene, ze bych z nich vymackala kybl vody. Za nás opravdu mile překvapeni a jsem za tyto ubrousky velice rada! Nějaký pampers strčí do kapsy. 

Na dceři Laurince ( 2,5 roku ) jsem zkoušela kosmetiku na normální pokožku, a to přesně sprchový gel, sampon a mýdlo. A úplně me uchvátila vůně. Já tu nevonavou kosmetiku moc úplně nemusim, mam rada voňavé děti :D a to tady tahle rada splnila na 200%! Opět prijemne se roztira. Co se mi líbilo jsou baleni dělané přímo do ruky, hezky tvarované.

jedinne co jsme bohužel nevyzlouseli byl krém na zadek. Moc často děti tímhle nemazu, ale jistě také využijeme. Kosmetika nás každopádně nadchla, hlavně zmiňované vlhcene ubrousky, které opravdu velice všem doporucuju!! 🙂 #test_babydove #recenze