Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zkušenosti s Bepanthen Baby

konik_testuje13.7.2021

Každá máma by za spokojenost svého miminka dala doslova všechno. Odzbrojující úsměv, dolíčky ve tvářičkách či rozkošné žvatlání jsou odměnou, kterou nám naše děti oplácejí každodenní péči. Ke spokojenosti našich mrňousů zpočátku není potřeba mnoho. Stačí maminčina náruč, plné bříško a prázdná plenka. Aby pod tou plenkou zůstala pokožka jemná a růžovoučká, je potřeba o ní důkladně pečovat. 10 maminek z Modrého koníka testovalo mast Bepanthen Baby. Pokud vás zajímá, jak byly s mastí spokojeny, přečtěte si jejich konečné recenze.

Bepanthen Baby

Co budeme testovat?

Pokud se z našeho sluníčka stane malý uplakánek, děláme, co je v našich silách, abychom zjistili, co se za pochmurnou náladou, zhoršeným spánkem či častým pláčem skrývá. Odpověď možná najdete ukrytou pod plenkou. Zadeček miminka je po celý den zabalený v neprodyšných plenkách. Kombinace tepla, vlhka a bakterií narušuje celistvost vrchní vrstvy pokožky, a tím i ochrannou funkci kůže. Pokud se pod plenou skrývá začervenání, boláčky, oteklá místa, vyrážka či podráždění kůže, vaše děťátko trápí zánět na pokožce, která volá o pomoc (tzv. opruzenina).

V péči o zadeček miminka je opravdu zlatým standardem tekoucí teplá voda, šetrné osušení, větrání a pravidelná aplikace ochranné masti, která pomáhá pokožce zvládnout vše, co se děje pod plenou.

Bepanthen Baby

Při každém přebalování je vhodné použít mast Bepanthen Baby, která nabízí trojitou péči – pomáhá chránit před zarudnutím, hydratuje a přirozeně regeneruje pokožku dětského zadečku. Mast Bepanthen Baby je určená pro každodenní péči o pokožku zadečku a pomáhá ji chránit před vznikem opruzenin. Obsahuje panthenol (provitamin B5), který ispívá k obnově přirozené ochranné bariéry citlivé pokožky a udržuje ji jemnou a hydratovanou. Snadno se roztírá a je vhodná pro každodenní použití. Navíc je vhodná i k péči o bradavky při kojení, či k péči o suchou pokožku. V masti Bepanthen Baby je naplno využita síla panthenolu, jinak známého jako provitamin B5. Tato látka, které se říká i ”vitamín kůže”, pomáhá udržovat pokožku zdravou a je zapojena do mnoha metabolických procesů v našem těle.

Bepanthen Baby

Jak dopadlo naše testování Bepanthen Baby?

Zdravím 🥰

Předem bych chtěla poděkovat, za možnost testování Bepanthen Baby.

Bepanthen Baby jsem testovala se svojí maličkou dcerou, které jsou 4 měsíce. Testovaly jsme opravdu poctivě při každém přebalování. Takže mohu přidat svou několikadenní zkušenost při používání masti na zadeček.

Bepanthen Baby jsem používala opravdu úplně poprvé a to mám již své druhé dítě. Hned při prvním použití, jsem byla ráda, že Bepanthen neobtěžuje svou vůní a konzistence byla na dotek příjemná. Řekla bych, že je dost neutrální, což mi vyhovuje.

Několikrát Bepanthen Baby prošel pořádnou zkouškou, jelikož měla malinká párkrát pořádně nabitou plínu. 🙂 Za první plus považuji to, že nebyla opruzená, další plus mohu dát za to, že vypadá, že hezky hydratuje pokožku.

Bepanthen Baby považuji za jeden z těch lepších přípravků pro ochranu dítěte při přebalování.
Také je velkou výhodou, že můžete použít nejenom při přebalování, ale také ho využije maminka při kojení nebo na suchá místa.

Určitě mohu tento přípravek doporučit. 

#test_bepanthen #recenze #zkusenosti_bepanthenbaby

Testování Bepanthen Baby

Konečně se i na mě usmálo štestí s testováním, a když u nás zazvonil kurýr, mohlo se jít na věc. Bepanthen Baby přišel v krabici sice trochu pomačkaný, nicméně, samotný krém zůstal nepoškozený.

Zrovna začalo i období veder a já mám v živé paměti, jak jsem přes léto u starších dcer bojovala s opruzeninami. Poučena z minulých zkušeností jsem se rozhodla mazat Bepanthenem Baby preventivně.

Krém má příjemné balení, velikost tak akorát do ruky, víčko lze otevřít jednou rukou. Z tuby se krém vymačkává velmi lehce. Je pohodlně roztíratelný, nezanechává stopy a stačí ho opravdu malé množství. Dalším bonusem je i jemná, velmi lehká vůně, která nikterak nenaruší „vůni miminka”.  

I když venku panovaly opravdu tropické teploty a já se vážně bála opruzenin, synův zadeček zůstal bez jediného náznaku zarudnutí. Lehce se oprudil v záhybech pod krčkem a na loktech, párkrát jsem tedy využila Bepanthen Baby i na tato místa a stav pokožky se už druhý den výrazně zlepšil.

Během testování jsem Bepanthen použila i na odřená kolena a další drobná zranění u starších dcer a určitě pomohl i zde v lepším a rychlejším hojení.

Bepanthen Baby chválil i manžel, hlavně kvůli nemastné konzistenci a dobré roztíratelnosti, nemá totiž rád, když mu po přebalení syna zůstanou mastné prsty.

S Bepanthen Baby jsem byla plně spokojena, v tubě nám ještě dost zbylo, takže jej budu používat i nadále a určitě jej přibalím do kufru i na plánovanou dovolenou u moře.

#zkusenosti_bepanthenbaby #test_bepanthen #recenze

Test Bepanthen

Minulých 14 dní jsem měla příležitost testovat krém Bepanthen baby. Jedním slovem - spokojenost. 👍👍 Testovala u nás především naše nejmladší 4-měsíční princezna, ale více-méně jsme se zapojili všichni. Bepanthen mohu rozhodně doporučit pro miminka, jako prevenci detmatitidy a pokud už se stalo, a hledáte hojivý krém, tak i na to je Bepanthen ideální. Pro starší dceru posloužil jako hojivá mast při odřeninách ze školky a nám dospělákům vyléčil vysušené a popraskané ruce po desinfekci. Má příjemnou vůni a hutnou konzistenci, která dobře a hodně promastí. Neposlední výhodou je možnost zvolit velikost balení akorát pro vaše potřeby. Takže u nás v lékárničce má Bepanthen své místo jisté. 👍

#recenze

#test_bepanthen

#zkusenosti_bepanthenbaby

Nejen prdelka v bavlnce ❤️

Ahoj, 🙂

děkujeme za možnost testovat Bepanthen Baby. 🙂 

Pro testování byl vybráný náš třetí poklad, 😍 synek Matěj, ale protože mám dvě starší děti, krém byl podroben opravdu širokému a poctivému testu. 😁

Hned z počátku musím vyzvednout jeho jemnou a nevtíravou vůni, konzistence je velmi příjemná, lehce se roztírá a nezanechává na pokožce žádné bílé mapy. 🙂 Balení je super. 🙂 Tuba neteče a je skvělé, že už není „kovová” jako před lety u syna, kdy se o ni syn poranil.

Prvním testem prošel Bepanthen Baby hned zpočátku, synek měl lehkou rýmu a jak to bývá u miminek, hned se projevila i v plence, takže i na prdelce. 🙁 Takže jsme hned začali mazat a lehké začervenání bylo při příštím přebalení pryč. 🙂 A díky krému se už neobjevilo. 🙂

Naše Anička je trošku 😅 divočejší holčička, a tak jsou lehké oděrky na denním pořádku. 🤦‍♀️ Bepanthen jsem měla v přebalovací tašce, takže když se na hřišti odřela, byl krásně po ruce, 🙂 takže jsme vydezinfikovali odřeninu a mázly. 🙂 Večer jsme ještě po koupeli vždy namazali a během pár dní byla odřenina krásně zahojená a bez škaredého strupu, který si děti vždy škrábou a hojení je tak horší a zdlouhavější 

Nejstarší synek nemohl zůstat mimo, takže když jsem mazala ségru, potřeboval být taky zapojený, 😉 a tak jsem přemýšlela, kde by mohl být Bepanthen užitečný 🤔 a ono hle, vždyť má taky rýmu a odřený nosík od smrkání, tak jsme namazali a opravdu, pokožka byla spokojená a syn též. 🙂 

Takže shrnutí:
Za nás mohu krém Bepanthen Baby vřele doporučit. 🤩 Už teď vím, že bude nadále součástí naší výbavy, jak při přebalování, tak i jako součást našeho pohotovostního balíčku. 🙂

#recenze

#test_bepanthen

#zkusenosti_bepanthenbaby

Nic se Bepanthenu nevyrovná

Krásný den všem maminkám 🙂 

Testovali jsme spolu s naším šestiměsíčním Marečkem krém Bepanthen Baby. Nemohu napsat nic jiného, než že, za mě, je to opravdu nejlepší krém. A to nejen na zadeček, ale také drobné škrábanečky, které si miminko způsobí nehtíky. 

Bepanthen jsem také použila na rozbitá kolínka u starších dětí, na odřeniny, manželovi na pořezaný prst z práce. Opravdu použitelný krém na jakékoli zranění a krásně a rychle hojí. Za nás tedy velká spokojenost a doporučuji. 

Vyzkoušeli jsme i Sudocream, Rybilku a mnoho dalších krémů, ale nic se Bepanthenu nevyrovná.

Přikládám 3 fotky našeho spokojeného miminka 🙂 

#recenze

#test_bepanthen

#zkusenosti_bepanthenbaby

100% spokojenost

Ahoj, jsem maminka 4-měsíčního Říši a měla jsem tu možnost otestovat Bepanthen Baby ve chvíli, kdy venku panovaly vysoké teploty, jak ve dne, tak i v noci. Také jsme hodně cestovali, a proto to byla pro Bepanthen zatěžkávací zkouška. Bepanthen jsem používala při každém přebalení a umytí, a po celou dobu zůstala pokožka jemná, bez známek opruzenin či začervenání. Samotný krém je velice příjemný, dobře se roztírá a stačí malé množství. I mě na různých místech trápí suchá a podrážděná pokožka, proto jsem využila této příležitosti a testovala i na sobě. Výsledek byl vynikající, a proto jsem ho zakoupila i sobě a budu ho také používat. Dále musím vyzvednout balení, které je praktické a vejde se kamkoliv na cestách, do kočárku i doma. V porovnání s jinými krémy, které jsem vyzkoušela, je Bepanthen opravdu ve všech ohledech na mém žebříčku nejlépe a mohu jen doporučit.
#zkusenosti_bepanthenbaby #test_bepanthen #recenze

Zkušenosti s Bepanthen Baby

Ahoj…

Na úvod jsem se chtěla představit.

Jsem na rodičovské a jsem maminkou dvou dětí

Dostala se nám možnost testovat krém Bepanthen Baby.

Krém bych mohla všem doporučit. Spokojenost na 100 %.

Synovi se na tělíčku objevily pupínky a po namazání hned zesvětlaly a po druhém natření, už byly definitivně pryč. 

Na suchou pokožku je taky velice dobrý, jelikož já mám často suché ruce a hlavně klouby na nich, tak jsem vyzkoušela namazat krémem. Po každodenním užívání mám ruce vláčné a suchá místa už nemám.

Krém je na dotek velice příjemný, snadno roztíratelný a bez jakékoli vůně, což je pro mě a pro mé miminko zásadní.

Mohu také doporučit v létě. Na spálená místa od sluníčka je také velice super .

#zkusenosti_bepanthenbaby #test_bepanthen #recenze

Zadeček jako v bavlnce

Ahoj, jsem maminka 7-měsíčního Lukáška. Měla jsem tu možnost otestovat Bepanthen Baby. Venku začaly pořádná vedra přes den i v noci... Jak začala tepla, začal se malý opruzovat, a tak jsem hned sáhla po Bepanthen. Jeho pokožka hned druhý den byla jemná a bez známek opruzenin či začervenání. Samotný krém je velice příjemný, dobře se roztírá a stačí malé množství. Vyzkoušela jsem ho i na dceři - 7 let, která se trochu spálila sluníčkem a výsledek byl vynikající. Jsem s ním moc spokojená a koupila jsem si další. Balení je praktické a vejde se kamkoliv na cestách, do kočárku i doma. V porovnání s jinými krémy, které jsem vyzkoušela, je Bepanthen opravdu ve všech ohledech a hodnoceních na mém žebříčku nejlépe a mohu jen doporučit. Spokojeně spinká a nic nás už netrápí.

#recenze

#test_bepanthen

#zkusenosti_bepanthenbaby

Hladký zadeček miminka 🤩

Měla jsem tu možnost, zapojit se do testování krému Bepanthen Baby. Ne, že bych tento produkt neznala. Používala jsem ho již u první dcerky před osmi lety. Nyní jsem i v porodnici v balíčku dostala vzorek krému, který vozím v příruční tašce na kočárku.

Výrobce krému uvádí, že slouží pro každodenní jemnou péči a ochranu před začervenáním zadečku. Toto a všechno další jsem testovala 14 dní a nyní se s vámi chci podělit o moje zkušenosti. K testování jsem obdržela krém o velikosti 30 g.

Bepanthen jsem používala především jako prevenci proti zarudnutí zadečku mé pětiměsíční dcerky. Suchý a čistý zadeček miminka jsem natírala každý večer po koupání, každé ráno po probuzení a po každé stolici miminka. 

Musím vyzdvihnout jemnou a dobře se roztírající konzistenci masti. Velmi jemně se krém dostane i do veškerých záhybů, případně rozkošných faldíků, kterými moje modelka moc neoplývá. 😉 Krém je bez parfemace, což beru jako velkou výhodu! Krém obsahuje panthenol (vitamín, který podporuje přirozenou regeneraci pokožky), lanolin, glycerinový olej a další olejové i neolejové složky. Všechny tyto složky dodají krému krásně hladkou texturu mastného krému. U testování krému na zadeček miminka oceňuji vysoký podíl olejové složky, která jemnou pokožku chrání i při stolici miminka, která může být i velmi často řidší konzistence a tím způsobovat podráždění jemné dětské pokožky. Při nadělení v plínce jde vše hladce setřít, pokud byl před vykonáním potřeby zadeček namazaný Bepanthen krémem. 

Vzhledem k vysokým teplotám venku je dětská pokožka na různých místech začervenalá (zapařená). I na tyto místa jsem krém v době testování mazala. Tato místa (např. podkolenní jamka, různé faldíky apod.) jsem namazala krémem vždy večer po koupání a ráno byla místečka zase ve své přirozené barvě a bez podráždění. V tuto chvíli ale musím přiznat, že mi zase mastná konzistence krému trochu vadila, proto jsem mazala vždy jen večer. 

Bepanthen Baby krém jsem také použila na svůj ekzém na rukách. Ekzém vypadá jako suchá ložiska se šupinkami na různých částech dlaní a prstů. Je velmi nepříjemný, zvláště v době, kdy mám pečovat o tu nejjemnější pokožku miminka. Na ruce jsem si krém namazala párkrát. Při delším mazání Bepanthenem věřím, že by i na tento můj ekzém zabral. Nicméně mi na rukách hodně vadila mastná konzistence krému, která se nedá lehce vsáknout. Jako maminka nemůžu nečinně sedět a čekat, až se mi vsákne krém do kůže.

Klady:

  • Jemná konzistence 
  • Bez parfemace 
  • Mastný krém
  • Dlouho vydrží na zadečku miminka
  • Při pravidelném používání velmi dobře eliminuje podráždění pokožky 

Zápory 

  • Mastný krém

Jednoduché shrnutí: Šla jsem do drogerie a koupila si krém o velikosti 100 g. 🤩

Testování jsme si užily. 😘 Děkuji za tu možnost. 

#test_bepanthen

 #recenze

#zkusenosti_bepanthenbaby