Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zkušenosti s inkontinenčními vložkami Depend Comfort Protect

konik_testuje13.7.2021

Přivést na svět své dítě je asi ten největší dar, který je ženě během života dán. Velmi rychle zapomene na bolest při porodu, poranění se zahojí, bezesné noci budou postupně méně časté, život se pomalu znormalizuje a nabere nový rozměr. Na porod byste si možná ani nevzpomněly, kdyby sem tam ... když kýchnete, když zakašlete, při běhu, či při větší námaze... Z těhotenství nebo porodu si některé z nás bohužel odnesou nechtěný suvenýr v podobě úniku moči. Kromě vhodné léčby je třeba vybrat také spolehlivou hygienickou pomůcku, která vás nezradí v žádné situaci. Takové jsou i inkontinenční vložky Depend Comfort Protect a vybrané maminky z Modrého koníka je měly možnost otestovat.U mladých žen je nejčastější tzv. stresová inkontinence, kdy dochází k úniku moči při zakašlání, kýchnutí, zvedání těžkých předmětů, při smíchu... Příčinou je oslabení svalů pánevního dna, které podpírají močový měchýř.

Více než 1,5 milionu lidí v České republice se potýká s únikem moči. Inkontinence je často jedním z témat, o kterém se nám nechce hovořit s rodinou, přáteli, a dokonce ani se svým lékařem. Rozhodně se ale nejedná o něco, za co by se měl člověk stydět. Inkontinenci lze mít pod kontrolou, aby vás co nejméně omezovala při každodenních aktivitách, když si zvolíte správné hygienické pomůcky.

Vložky Depend mají absorpční jádro ABSORB-LOCTM, které rychle uzavírá vlhkost a pohlcuje nežádoucí zápach. Velmi jemná vnější vrstva poskytuje zvláštní pohodlí a anatomické tvarování s postranními zábranami zase maximální ochranu. Vložky Depend zůstávají suché 3x déle než běžné menstruační vložky. Nová, rychle absorbující povrchová vrstva poskytuje maximální ochranu a komfort. Díky jednotlivému balení je použití vždy jednoduché, hygienické a také diskrétní.

Depend Comfort Protect Mini (9 x 24 cm, absorpce v ml: 185)

Depend Comfort Protect Normal Plus (10 x 27 cm, absorpce v ml: 350)

Depend Comfort Protect Maximum (12 x 40 cm, absorpce v ml: 900)

Když vám dole něco uniká aneb testování inkontinenčních vložek Depend

Zdravím dámy 🌸

Pred nějakou dobou jsem na Koníku našla testování inkontinenčních vložek Depend a zkusila jsem štěstí, vyšlo to. 🥳

Od třetího porodu (císařský řez) mám s únikem moči menší obtíže. O použití vložek jsem do této doby neuvažovala a byla to chyba.

Už první dny jsem byla nadšená. Rychlejší běh, skákání - to bylo pro mě dříve nemyslitelné. Díky vložkám Depend už ale můžu s dětmi dělat opravdu vše a beze strachu. Už mi neunikne to, co nechci někam kam nemá. 😁😁😁 

Teď už mohu skákat na trampolíně, skákat panáka, hrát si s dětmi na honěnou...

Vložky jsou opravdu příjemné a prakticky o nich nevím. 

Určitě mohu vložky doporučit. Já měla Depend mini a při občasném úniku moči - ideál.

Dámské inkontinenční vložky Depend Mini obsahují absorpční jádro ABSORB-LOCTM, které rychle pohlcuje vlhkost a neutralizuje nežádoucí zápach. Jsou anatomicky tvarované. Vložky Depend Mini poskytují maximální komfort a diskrétnost v průběhu celého dne.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi jemná vnější vrstva a savé jádro zajišťují pocit sucha a pohodlí (zůstávají 3x déle suché než běžné menstruační vložky)
  • anatomický tvar pro pohodlné a diskrétní použití
  • jednotlivě balené pro hygienické a jednoduché použití
  • pohlcují nežádoucí pachy
  • vhodné při slabém úniku moči

#test_depend #recenze #zkusenosti_depend

Testování vložek Depend

Byla jsem vybrána k testování vložek Depend. Vzhledem ke čtyřem porodům jsem si vybrala Maxi Night. Nepříjemně mě překvapila krabice, většinou takovéto věci chodí zabalené dikrétně. Nicméně, jsem se vrhla na testování. Obal je pěkný, vložky opravdu dostatečně dlouhé a materiál mi byl velmi příjemný. 

Co už bylo horší, tak prostředek mi přišel užší, navíc bez křidélek nebo zesílení. Někdy mi právě tudy protekly, jinak by bylo vše v pořádku. Kdyby na tomto firma zapracovala, byla by to pecka.

#test_depend #recenze #zkusenosti_depend

Zkušenosti s Depend

Vložky jsem využila v závěru těhotenství kdy mě inkontinence trápila, musím říct, že díky nim jsem se cítila více svobodně a hlavně bezpečne. Nebála jsem se zakašlat ani kýchnout.   

#zkusenosti_depend

#test_depend #recenze