Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s Fridababy

konik_testuje13.10.2020

10 maminkám jsme díky testování produktů Fridababy usnadnili běžné starosti a nástrahy maminkovského života. Daly sbohem bolestem bříška a kojenecké kolice díky Fridababy Wind, díky dalším produktům si ale také poradily s nepříjemnými soplíky či bolestivým prořezáváním zoubků.

Balíček, který jsme každé mamince poslali, obsahoval:

Fridababy Windi - rektální rourka, dutá trubička vynalezená lékaři, která bezpečně, přirozeně a okamžitě ulevuje od plynatosti a zklidňuje koliku. Jde o zdravotnický prostředek určený pro děti od prvního dne života, jehož použití je skutečně snadné a bezpečné. Přijměte pomocnou ruku a zatočte s kolikou jednoduše, bezpečně a bez nutnosti použití kapek či jiných léčebných prostředků.

NoseFrida - nosní odsávačka, navržená a testovaná švédskými pediatry. Neinvazivní odsávačka je zdokonalena hygienickými filtry, které brání přenosu hlenů a bakterií. Prověřeno desetiletými testy a můžete ji použít u miminek od narození.

NoseFrida nosní sprej je přírodní fyziologický roztok obsahující pouze dvě ingredience – přírodní sůl a vodu. Aplikace nosního spreje je doporučována před každým použitím nosní odsávačky, odsávání se tak zjednoduší a zefektivní.

NoseFrida hygienické filtry, aby se nepřenášely bakterie a hleny. Mění se po každém použití.

SmileFrida prsťáček - speciální návlek na prst z antibakteriálního silikonu pro masáž dásní miminek a čištění prvních zoubků. Uleví od bolesti při prořezávání prvních zoubků a vyčistí je.

Buccotherm BIO zklidňující masážní gel na dásně pro batolata je spolu se SmileFrida ideálním pomocníkem při růstu prvních zoubků.

Americká značka Fridababy vyvíjí produkty, které rodičům pomáhají překonat všechny reálné starosti spojené s příchodem miminka. Produkty Fridababy se vyrábí ve švédském Malmö podle nejpřísnějších evropských norem. Za vývojem stojí švédští pediatři a lékaři ORL, kteří kladli důraz především na prémiovou kvalitu materiálu, 100 % bezpečnost a efektivní účinek. Produkty byly pečlivě klinicky testovány a uznány jako zdravotnické prostředky třídy 1.

Fridababy jako pomocník miminku

Přiznám se, že značku Fridababy jsem vůbec neznala. O to víc mě překvapila. A už jsem si od nich našla spoustu věcí, co samozřejmě potřebuju. Určitě koukněte na stránky profimed.cz a tam značku Fridababy najdete.

Teď už k testování.

Co určitě vychválím, je rektální katetr Windi. Pokud vaše miminko bojuje s prdíky a neustále pláče, doporučuji vyzkoušet. 

Je to trubička, která se zasune klasicky do zadečku, počkáte pár vteřin a pak byste měli uslyšet písknutí, (pokud se zadařilo) a miminku se opravdu uleví. Zkoušela jsem to hlavně v noci, jelikož to jsou u nás koliky nejhorší. A vždycky se krásně vyprázdnil a byl klid. 

V balení je 10 trubiček na jedno použití. 

No a z dalších výrobků jsem ještě hned první den zkoušela nosní odsávačku. Náš malý je už od porodnice zahleněný a co mě teda opravdu nebavilo, bylo vytahovat vysavač každý den na odsávání. Takže jsem byla šťastná za tuto. 

Před odsátím jsem stříkla do nosu Nosefrida s mořskou solí, vhodný od narození. 

Co je teda bomba a neviděla jsem to ještě u žádné jiné odsávačky, jsou filtry, které do ni vložíte (je jich 20 ks). Slouží to k tomu, aby se při vytahování hlenu nedostalo nic k vám a hlavně, aby ta trubička nebyla vlhká a neplesnivěla. To mám zkušenosti u té na vysavač, kde se to pak špatně čistí. 

No poté si jeden konec odsávačky dáte do pusy, druhý miminku do nosu a vytáhnete vše, co tam nepatří. Jednoduché a miminko z toho nemá takový šok jako z vysavače. A hlavně super na noční odsávání. Plus je v krásném cestovním balení. Takže my budeme brát na delší cesty určitě s sebou ;) 

Masážní kartáček na dásničky s pastou jsem ještě nezkoušela. Ale určitě tak za měsíc už zkusím. To už si myslím, že malej bude vše ocucávat a zoubky se pomalu budou hlásit. Tak mu bude příjemné, když mu budu masírovat dásně. Kartáček se jednoduše nasadí na prst, takže se s ním musí dobře manipulovat. 🙂 

Jsem ráda, že jsem mohla tuhle značku objevit. Má super sympatický balení a hlavně to pomáhá. Tak uvidíme jestli, až přejdou koliky a začnou růst zuby, tak budu taky nadšena 🙂)) 

#recenze #test_fridababy #zkusenosti_fridababy

Testujeme produkty Fridababy

#fridababy #testujemefridababy #recenze #test_fridababy

Konečně jsme se dostali ke konečné fázi testování Fridababy. 

Produkty jsou podle mě naprostá Topka mezi nabízenými produkty na trhu. Měla jsme tu čest vše si zkoušet na vlastní kůži. Teda spíš na maličkém S. 

Balíček přišel bleskově rychle. 

Hned po otevření balíčku mě naprosto zaujaly obaly produktů. Jsou přehledné, hezké pro oko a hlavně praktické. 

Balíček obsahuje:

-Fridababy SmileFrida Prsťáček (Prsťáček na masáž dásní a čištění prvních zoubků)

-Fridababy NoseFrida nosní odsávačku

-Hygienické filtry k nosní odsávačce

-Fridababy NoseFrida sprej do nosu s mořskou solí 

-Buccotherm Bio masážní gel baby

-Fridababy Windi rektální katetr

Tak to vezmeme hezky popořadě. 

První jsme vyzkoušeli Windi rektální rourku. 

Nikdy jsem žádnou jinou neměla, takže nemám s čím srovnat. Vždy jsem se bála, že rourkou spíš malému S ublížím než pomůžu. Ale díky Windi a přehlednému a úžasnému návodu jsem se nebála a rourku použila. V tu ránu jsem měla po uplakaném miminku. Vždy jsem používala jen kapičky Espumisan,problém byla "čekací doba" než kapičky zaberou. Kapky měly ve finále naprosto opačný účinek. Spíš malého "zabetonovaly". U rourky byl okamžitý nástup účinků a úlevy. Za mě naprosto super věc. 

Rourku jsem sice použila jen 5x,ale účinek se vždy dostavil velmi rychle. A místo dvou proplakaných hodin před spaním jsme měli jen cca 15min. Úspěch tedy rourky sklidily veliký. 

Za druhou bomba věc v balíčku považuji odsávačku do nosu, díky skvělému cestovním balení. 

V balení je taktéž návod na použití, takže jsem se nebála, že bych něco pokazila. Malý S se mi při odsávání touto odsávačku dokonce usmíval a vyžadoval odsátí znovu. Nejspíš to byla vážně sranda. 

Náustek se skvěle drží v ústech, odsávačka nedělá hluk a manipulace je velmi jednoduchá. 

Máme doma elektrickou odsávačku, ale pomocí ní se mi nepodařilo nikdy nic kloudně odsát a malý S se jí bál a bojí dodnes. A dokonce k elektrické odávačce nemohu dohledat ani český návod! 

K odsávačce přišly také filtry. Manipulace s nimi je také velmi jednoduchá. Návod k použití je jasný a přehledný. Cestovní balení odsávačky je obrovské plus. Nidke se mi neválí a neustále ji nemusím po částech hledat. Jako další velké plus byly kapky do nosu s mořskou solí. Skvěle to vše k sobě ladí a sedí. 

Jako třetí produkt Fridababy jsme dostali masážní krém na dásně a kartáček Prsťáček. 

Krém jsem měla již tu čest vyzkoušet, malému S se začaly klubat první zoubky. Světě div se, nahoře. Takže jsme měli první proplakaný večer kvůli zoubkům. Díky krému Buccotherm to ale myslím nebylo nic hrozného. 

Prsťáček použijeme v nejbližší době jistě také. A já se na to velmi těším. Je příjemný na prsty, dobře drží a je oboustranný. Tudíž můžu vzít horní a dolní dásně zároveň. O praktickém balení ani nemluvím! Mají ho totiž produkty všechny! 

Produkty jako takové mi prostě vyrazily dech. Nikdy bych si nepomyslela,že takové věci budu někdy potřebovat, ale teď bez nich nedám ani ránu. 

Velmi nám to ulehčilo život. 

Mockrát děkuji za možnost testování produktů Fridababy!

Je to skvělá zkušenost! 

#zkusenosti_fridababy

Fridababy? Opravdu úžasná možnost testování

Jednoho dne koukám na koníka, a co to? Možnost dalšího testování, tentokrát Fridababy? Fajn, no tak to musím zkusit. Za několik dní mi došel balíček. Teda to je opravdu paráda. 

Jako první používám rektální katetr. Masíruji Lucince bříško, protože má prdíky, kupodivu samotnou masáží nějaký ten prdík vyšel, ale i tak vytahuji rektální katetr a i když se divím, jak je rozdílný oproti rektální rource, vsouvám jej Lucii do zadečku a opravdu za pár vteřin se ozývá jakýsi zvuk a katetr se začíná plnit. Toto jsem opravdu nečekala. Oproti rource se snadněji používá a já jsem teda smutná, že katetr již nemám. 

Nosní odsávačka taky super. Hlavně narozdíl od klasické odsávačky ji mohu mít stále u sebe ve fajn krabičce a nestane se mi tak, že by mi ji "kradly" starší dcerky. Samotné použití odsávačky jsem měla možnost vyzkoušet, ale u starší Verunky, protože zrovna ta měla rýmu a i když teda smrkat umí, šlo to hladce. 

Taky kapky jsem vyzkoušela na Verunce a super, za pár dní byla bez rýmy. Kapky i lépe snášela, tak vím, že jakmile Lucka dostane svou první rýmu, hned beru do ruky onu odsávačku a následně poté kapky. 

Jediné, co jsem teda nevyzkoušela, a to je mi líto, je gel na zoubky a náprstek. Bohužel malé ještě zoubky nerostou a ani v mém okolí není žádné miminko, kterému zoubky rostou. Ale určitě vyzkouším, jakmile malé prdelce zoubky porostou. 

Závěrem bych chtěla ještě jednou poděkovat za možnost tuto značku vyzkoušet.

#test_fridababy #recenze #zkusenosti_fridababy

Jak Windi katetr prdíky vymetl. Naše testování s Fridababy

V týdnu od 11. do 17.5. jsme díky Modrému koníkovi měli možnost otestovat výrobky firmy Fridababy

V testovacím balíčku toho bylo opravdu hodně. Nejdůležitější byl pro nás rektální katetr WINDI, pak balíček dál obsahoval nosní odsávačku s náhradními filtry a nosním sprejem NOSEFRIDA a prstový zubní kartáček SMILEFRIDA a masážní gel na dásně Buccotherm.

Všechny výrobky jsem během týdne popsala v krátkých zprávách na svém blogu (takže pokud se ti líbí tento článek, určitě mrkni i na mé další info k testování)... 

Prsťáček a masážní gel pro nás bude aktuální asi až za pár měsíců, až se začnou klubat zoubky, ale oproti těm úplně obyčejným, které jsem používala u starší dcery, je tenhle mnohem "vymazlenější", a to jak materiálově, tak designově. Silikonový návlek na prst SmileFrida je osazen z obou stran gumovými bodlinkami rozestavěnými do tvaru písmene V, je antibakteriální a navíc má super krabičku. Pevnou, takže nedojde k deformaci a odvětranou, takže kartáček nebude plesnivět. 

Nosní odsávačku jsme taky zatím plně nevyužili, rýma nás netrápí, pouze občas trošku mlíčka v nose, a na to odsávačka potřeba není. Ale pozitivní na ní je praktické pouzdro i jednorázové filtry, které zaručí opakované hygienické použití. Má super koncovku do nosíku, takže se nebojím poranění jemných sliznic. Srovnání odsávačky NoseFrida s tou nejzákladnější běžně dostupnou odsávačkou snad ani nemusím popisovat, to je zřejmé z níže uveřejněné fotky - lidově řečeno "nebe a dudy". 😁

Nejdůležitějším, a u nás i nejočekávanějším, kouskem celého testování byl ovšem rektální katetr! Protože prdíky, problémy s vyprazdňováním a bolesti bříška Silvinku trápí prakticky od narození. Masáže bříška nám moc nepomohly, zkoušeli jsme Espumisan, více než měsíc dáváme probiotika, já se opravdu snažím jíst nenadýmavou stravu, ale nevypátrala jsem žádnou souvislost s určitou potravinou, ani s užíváním Vigantolu či Kanavitu... Takže to prostě bude asi jen souvislost s nedozrálým trávením a s tím, že si takhle malé prtě ještě nedokáže pomoct samo. Ta nejzákladnější rektální rourka z lékárny trochu pomohla na prdíky, ale jinak se malá stále kroutila... Windi funguje lépe, určitě co ho používáme, máme spokojenější miminko. Malá se kromě vyprdění i pěkně vyprázdní a poté po nakojení pěkně usíná. Dříve byly večery několikahodinové peklo. A to tedy nic moc, když se musíte věnovat ještě i staršímu dítěti. Takže Windi hodnotím jednoznačně pozitivně a jediné, co ještě musíme vyřešit (ale s tím nám Windi nepomůže) je starší sourozenec, který už je večer taky unavený a trošku protivný, ale zároveň rozhodně nechce jít spát, a mladší budí. 🙈 

Použití je na obalu krásně popsáno ve čtyřech krocích i s grafickým znázorněním - promasírovat bříško, namazat lubrikantem, zvednout nožky a použít. Balení obsahuje celkem 10 kusů. Po použití se katetr vyhazuje, to je asi jediná věc, která mi malinko vadí, že je jednorázový, což mi nepřijde moc ekologické, ale aspoň je recyklovatelný. ☺️ Kapky Espumisan jsme od začátku testování vysadili a zatím není důvod se k nim vracet, tak uvidíme, co bude dál...

Výrobky švédské značky Fridababy jsou vyvíjeny ve spolupráci s lékaři a na výrobcích je to znát, jsou to vlastně úplně obyčejné věci, které většina rodičů zná, ale v moderním a praktickém zpracování. Všechny výrobky, které jsme měli k dispozici byly s českým podrobným popisem, jak výrobku samotného, tak i jeho použití a navíc mají i krásnou grafiku obalových materiálů - obrázky veselého miminka jsou moc roztomilé. ☺️

Ještě jednou bych tímto chtěla poděkovat Modrému koníkovi a @konik_testuje za možnost tohoto testování.

#test_fridababy #recenze #zkusenosti_fridababy

14 dní s Fridababy, 14 dní spokojené miminko

Milý Modrý koníku, ráda bych ti s Timejkou poděkovala za důvěru, kterou jste v nás vložili a my tak mohly otestovat a vyzkoušet, pro nás doposud neznámé, produkty Fridababy.

Testovaly jsme ústní odsávačku hlenů s výměnnými filtry, rektální katetr a ještě nás čeká, až nastane ta příhodná doba, testování prsťáčku na první zoubky.

Nosátko

Největší úspěch u nás sklidila odsávačka do nosánku. Tak, jak už jsem se v průběžné zprávě zmínila, jsme nadšení a odsávačka u nás pořád frčí. Malá trpí na rýmičku, neustále má něco v nose a z používání klasické odsávačky na vysavač jsme byli doma už všichni hodně unavení. Ústní odsávačka zaručí stejný výsledek za nulového rámusu, rychlost odsávání i dodržení hygieny je naprosto v pořádku. Velice příjemný je i sprejík do nosu, který v průběhu odsávání používáme, Timejku vůbec nedráždil a zvlhčil sliznici. Nenahraditelné je i balení a možnost snadného použití v době cestování, teď už nemusím řešit, jaký typ vysavače atd mají naše babičky, teď už si sami pomůžeme a vystačíme.

Rektální katetr

Díky vyzkoušení rektálního katetru spí naše Timuška dlouhé noci. S jeho pomocí se krásně vyprdí, vykaká a tu a tam jsou bolesti bříška, které se u nás objevovaly. Na zkoušku jsem vysadila i probiotika, které jsme na břicho do teď používali a hle, je klid. Ano, třeba za to může i stáří, Timejka dokončila třetí měsíc, toto období mohlo být taky zlomové, ale s pomocí katetru se úleva dostavila rychleji. Perfektní je návod na krabičce, který usnadnil manipulaci s trubičkou, co si budeme povídat, před první aplikací jsem se bála, ale podrobný popis mi pomohl k pozitivnímu a zdárnému konci.

Prsťáček na první zoubky

Jelikož je Timejka ještě malá, tak si vyzkoušení prsťáčku na první zoubky ještě schováme. První syn měl svůj první zoubek až v osmém měsíci, takže tak nějak tuším, že je zatím čas. Součástí prsťáčku je i masážní gel Buccotherm, který působí protizánětlivě a zklidňuje dásně, cítím, že se ještě bude hodit, možná i u syna, kterému se brzy vysypou stoličky, pětky.

Veliké díky, i za rozšíření obzoru že existuje na trhu tak parádní značka, jako je právě Profimed, která pomáhá narozeným dětem, svou řadou Fridababy, v raných začátcích jejich života.

Vřele spolu s Timejkou Vám všem tyto výrobky doporučujeme, věřte, že nebudete litovat.

#recenze  #test_fridababy #zkusenosti_fridababy

Windi s bolením bříška zatočí

V týdnu od 11. do 17.5. jsem měla možnost otestovat výrobky značky Fridababy. Děkuji tímto Modrému koníkovi a @konik_testuje za možnost testovat výrobky.

V balíčku bylo hned několik výrobků od firmy Fridababy. Nejvíce zvědavá jsem byla na rektální katetr WINDI. 

S bolením bříška se dcera trápí už od narození a tak jsem chtěla porovnat rektální katetr WINDI s klasickou oranžovou rektální rourkou.

Balíček dále obsahovat nosní odsávačku s náhradními filtry a nosním sprejem NOSEFRIDA, prstový zubní kartáček SMILEFRIDA a masážní gel na dásně Buccotherm. 

Všechny výrobky jsem během týdne popsala v krátké zprávě na svém blogu. Otestovala jsem hlavně rektální katetr, protože bříško dceru trápí od narození každý den bez ohledu na to, co jím. Někdy si říkám, že i kdybych jen pila vodu, tak stejně bude mít bolení břiška :((

Prsťáček a masážní gel jsem zatím nevyzkoušela, protože zoubky dceři ještě nerostou. Prý se dají dásínka masírovat prsťáčkem už teď, když zoubky ještě nejsou venku. Přiznám se, že jsem to ale nezkoušela a nechám si ho, až první zoubek vykoukne. Co se týká materiálu, tak prsťáček je vyrobený z příjemného materiálu, který je měkký a příjemný na omak. Musím říct, že co se týká materiálu, tak to šlo hodně dopředu, protože mám zkušenost s prstovým kartáčkem u syna a ten byl materiálově velmi nepříjemný a takový tvrdý. Prsťáček SmileFrida je oboustranný, což také pozitivně hodnotím. Další plus je, že má praktickou krabičku, která je dostatečně pevná, takže je to super na cesty a navíc krabička má větrání, takže se nemusíte bát, že by se na kartáčku objevila plíseň.

Další věcí z balíčku na testování byla odsávačka nosu. Doma mám odsávačku, která se dá připojit na vysavač. Když jsme ale jeli na dovolenou, tak jsme odsávačku neměli a často by se nám hodila, takže jsem ráda, že máme tuto NoseFrida, kterou určitě využijeme nejen na cestách. Odsávačka má koncovku, která se strká do nosíku a není ostrá, takže miminko při odsávání nezraníte. K odsávačce jsou i jednorázové filtry, takže je zaručená 100% hygiena. Co chválím ze všeho nejvíc, tak je pouzdro na odsávačku, které je velmi praktické a také pevné. Hodně cestujeme a tak to hodnotím na jedničku.

Pro mě nejdůležitější věc z balíčku byl rektální katetr Windi. Jak už jsem psala, tak dceru trápí bolení bříška už od narození. Nepomáhá naprosto nic - masáž bříška, kapky na prdíky, probiotika, polohování na bříško a ani to, že si hlídám stravu, protože kojím. Byly dny, kdy jsem si říkala, že ač se snažím sebevíc, stejně to nemá žádný efekt a už jsem propadala zoufalství. Jediné, co trochu pomohlo, tak byla rektální rourka z lékárny. Měli jsme oranžovou tenkou trubičku, ale i po "akci" s rektální rourkou se dcera stále kroutila a propínala bolestí nožičky.

Rektální katetr Windi mě mile překvapil. Oproti klasické rektální rource má část, která se zavádí, tlustší, ale nemusíte se bát. Zaváděcí část je zaoblená a tak miminku nějak neublížíte, ba naopak se mu uleví a přestane plakat během vteřiny.

Použití rektálního katetru Windi je velmi jednoduché a je znázorněno piktogramy na krabičce. Nejprve je potřeba miminku promasírovat bříško, poté část, která se zavádí je dobré namočit v nějakém olejíčku nebo lubrikantu, aby nedošlo k poranění, potom zvednout nožičky a použít. Balení obsahuje 10 kusů a Windi je jednorázový, takže po použití se vyhazuje.

Výrobky Fridababy jsou švédské. Všechno jsou to známé výrobky, ale v moderním a praktickém balení. U všech výrobků byl český návod, který je lehce pochopitelný a na krabičkách jsou piktogramy, jak výrobky použít.

Co je ale důležitější než balení a návod v češtině, tak že výrobky fungují jak mají a pomáhají.

Přeji všem dětem spokojená bříška 🙂

#test_fridababy  #recenze #zkusenosti_fridababy

Rektální rourka - určitě ANO

Zdravím všechny maminky,

dnes ještě shrnu své testování rektální rourky a nosátka. 

Můj malý syn opravdu trpí na koliky. Je to každodenní boj, kdy pláče on a nakonec někdy i já. Že jste na tom obdobně? 

Od samého začátku jsme zkusili Balonix, ale ten nám vůbec nezabíral, spíš byla stolice velmi lepivá. Přidali jsme BioGaiu, která má bohužel delší nástup, což je pro dítě i rodiče opravdu dlouhé trápení. Nakonec přišla soutěž, kdy jsme byli vybráni a mohli jsme zkusit především rektální rourky Windi. 

Jak jsem psala již v mém příspěvku, rourka pomohla ihned. Malý se rozzářil. Jen bych malinko upravila pružnost špičky a prodloužila dutinu. Jinak za nás tedy super věc. Použili jsme hlavně na cesty, protože se po použití katetr vyhodí. Samozřejmě, kdo je šetřivý, myslím, že může klidně propláchnout horkou vodou a využit opakovaně. Upozorňuji na řádné připravení plenky, protože nehody se stávají 😀 Též si nenasazujte rourku na prst, pokud nechcete mít novou barvu laku. Nakonec jsme přidali i Baby Calm a malému se ulevilo opravdu hodně. 

Co se týká nosátka, tak je opravdu moc pěkně řešené na cesty a i hygiena je domyšlená (výměna filtrů). Je to opravdu jen na velké mužské plíce, já osobně nudli nedokážu z dětského nosánku vytáhnout. Starý dobrý vysavač však na cesty nebereme, tudíž aspoň cestovní sada poputuje vždy s námi.

Mockrát děkuji Modrému koníkovi za vyzkoušení.

Hezký den všem a pevné nervy s prdíky a nudlemi!

#test_fridababy #recenze #zkusenosti_fridababy

Moje zkušenosti s Fridababy

Ahoj, 

ráda bych se podělila o zkušenosti z testování výrobků Fridababy. 

Nejvíce mě zaujala rektální rourka, tudíž začnu jí. 

Použití velice snadné, ale co je důležité, nečekala jsem až tak rychlý účinek. Syn měl ihned po trápení s prdíky. Ulevilo se mu, stačilo opravdu jen málo skrčit nožičky a bylo to. Velmi nám to pomohlo, tahle zkušenost byla příjemná, teď vím, co zaručeně funguje a nemusím dávat kapky, u kterých jsem měla pocit, že má snad ještě větší trápení. 

Určitě s rektální rourkou mám jen super zkušenosti, už ani nemám v plánu kupovat kapky, protože tohle aspoň u mého prcka zabírá opravdu okamžitě, kdy se mu uleví a je mu dobře, po kapkách jsem myslela, že půjdu koupit ještě něco jiného, aby se mu trošku ulevilo. Byl to boj, za tenhle produkt jsem velice ráda. 

Dále chci říct o dalším produktu, a to o tzv. "prsťáčku", úžasná věcička, malému se to strašně líbí, aspoň si nestrká celé ručičky do pusinky, ale s tímhle si vyhraje, jemně kouše, je to úleva pro jeho dásně, později určitě super věc při růstu zoubků, k tomu samozřejmě parádní gel na zmíněný "prsťáček". 

Další úžasné věci, co jsem mohla vyzkoušet je nosní odsávačka, velice jednoduché použití, dalším pomocníkem je sprej do nosu. 

Za tuhle možnost testování jsem velice ráda, protože kdybych neměla tu možnost, opět si řeknu, že to stejně nepomůže a trápili bychom se opět já i malý. 

Teď vím, co zaručeně pomůže a ihned nakoupím.

Nebojte se toho, jsou to super výrobky, vyzkoušela jsem všechny, u nás fungovaly na výbornou 👍

Takže děkujeme #test_fridababy #recenze za výborné produkty a děkuji, že mám o starost méně a vím, co synovi zabere při potížích 💕

Mám vysmáté miminko, které mi spokojeně opět spinká v klidu🙂 a nic ho nebolí 

#zkusenosti_fridababy