Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s Hasbro

konik_testuje23.10.2018

Uživatelky Modrého koníka, především jejich děti, mohli testovat Zubaře od Hasbro, což je skvělá zábava pro malé zubaře, a pak napsat recenzi. V hře si vymodelují nové zoubky nebo vyvrtají kaz pomocí elektrické zubní vrtačky. Naučí se správné čištění zubů nebo vymodelovat rovnátka.

Set je dodáván se zábavnými nástroji pro všechny druhy zubních her a tři plechovky Play-Doh modelovací plastelíny. Play základna je dodávána s hlavou s ušima, elektrickou vrtačku, pinzetou, zubařskými nástroji, zrcadlem, válečkem a kartáčkem. Speciální modelovecí hmota anebo inteligentní plastelína Play-Doh umí mnoho věcí, dokonale se přizpůsobí představivosti a nadchne malé děti pestrými duhovými barvami.

Přečtěte si poznatky a dojmy deseti maminek, kterým doma vyrůstají malí zubaři. Byl to zajímavý a zábavný test.

Panenka Baby Alive - Matyášek ♥

Dlouho jsem se do testování s Modrým koníkem nezapojovala. Chodila jsem sem méně a
méně, nebo mě bolelo, že nám se miminko stále nedaří. Anička už potřebovala sourozence. Nakonec se štěstí usmálo i na nás a já měla v bříšku miminko. Tehdy dcera začala řešit vše okolo miminek a začala si hrát na maminku. V televizi zrovna běžela reklama na novou panenku Baby Alive. Samozřejmě, že ji zaujala a chtěla ji. V té samé chvíli jsem si i já všimla nového testování zrovna této panenky. Pod příspěvkem již bylo spoustu komentářů, ale i tak jsem zkusila štěstí a napsala i já. Ani v nejmenším jsem nevěřila tomu, že zrovna nás na testování vyberou. Na MK jsem testovala dvakrát a vždy hračku od HASBRO. Dcera je prostě dítě štěstěny.
Přišel mi mail, že jsme vybrané jako testerky panenky. Mohla jsem napsat i své přání,
jakou panenku si představuji. Chtěla jsem chlapečka, protože i chlapečka mám zrovna v bříšku. A teď už jsme jen netrpělivě čekaly na balíček. Konečně došel!

A došel chlapeček ♥ Dcera ho ihned pojmenovala jako Matyášek. A už to začalo. Ihned
všechno rozbalit a vyzkoušet, pokud možno hned! Obrnila jsem se trpělivostí a šla jsem do toho.Vybalily jsme spolu Matyáška z krabice a zjišťovaly, co všechno obsahuje.
Součástí poslaného balení byla nejen panenka, ale i lahvička na pití, lžička, mixér, plenky, hřebínek a dva druhy pytlíčků na přípravu jídla. Dcera byla samozřejmě zvědavá a hned panenku vysvlékla. Měl to přece být chlapeček! Tady přišlo mé první zklamání, myslela jsem, že to opravdu chlapeček bude. Ale mezi nožičkami nic. Ani náznak rozdílu mezi holčičkou a chlapečkem. Proto jsem chlapečka
chtěla. Ale zklamání bylo jen u mne, dcera byla spokojená. Nasadily jsme Matýáškovi
plenku a pustily se do přípravy jídla.
Bylo to celkem snadné, rozmíchat pytlíček v troše vody a mohlo se jít na první krmení!

Krmily jsme přesně podle uvedeného návodu. Ale Matyášek neměl snězenou ani polovinu a už nám plenka začala protékat. Naštěstí jsme měly po ruce nachystané vlhčené ubrousky. Bez těch se celé testování prostě neobešlo. A v plence to vypadlo opravdu opravdově 😀

Ale narazily jsme na další problém. Jakou plenku mu dáme, když přišly jen dvě. A jídlo nám zůstalo už jen jedno. Dcera byla smutná, že přece Matyáška nemůžeme nechat hladem. Takže mamince nezbylo nic jiného, než jídlo a další plenky objednat. A bjednala jsem i nočník, který byl přesně dělaný na Matyáška. Díky němu jsme ušetřily další plenky. Protože tady je za mě další negativum. Cena panenky je opravdu vysoká a náhradní jídlo a plenky jsou neadekvátně drahé. 6 ks plenek se pohybuje kolem 200,- a 8ks jídel cca 250,-, pokud někde nenarazíte na akci. Což mi přijde opravdu hodně. Přikoupeným nočníkem jsme tedy šetřily plenky a krmením vodou jsme šetřily jídlo.
Nebyl den, kdy by si Anička s Matyáškem nehrála. Přidělila mu kolébku, ze které vystrnadila jinou panenku a kolébku umístila vedle svojí postýlky. Ihned po probuzení se začínala starat. Školka - neškolka.

Matyášek dostal čestné místo mezi všemi hračkami a opravdu není den, kdy by si s ním dcera nehrála. Je nadšená. Našla mu dudlík, další oblečky a vždy když může tak ho bere všude sebou. Už se moc těší až nám přibude opravdové miminko a bude moct pomáhat. 

Matyášek jí to čekání na to opravdové miminko jistě aspoň o trošku zkrátí. 

A jak to tedy shrnout. Rozdělme si pozitiva a negativa.
Pozitiva:
- nejdůležitější je, že se líbí dceři
- snadno se omývá a rychle vyschne.
- doplňky k panence jsou jako opravdové, ať už plenky, lahvička nebo mixér
- je výběr z mnoha různých variant panenek
- a pro mne má Matyášek krásné oči ♥
Negativa:
- za mě je to rozhodně cena náhradních komponentů
- chybějící rozlišení mezi holčičkou a chlapečkem
- nedostatečně těsnící a savé plenky
Kdybych se měla teď rozhodnout, zda panenku dceři koupit, hodně bych se rozmýšlela. Panenka je krásná, jen to dokupování náhradních věcí se pak vyšplhá do nebeských výšin. Ale dcera je spokojená a to je přece nejdůležitější. Takže je možné, že bych ji opravdu koupila.
Jsem moc vděčná týmu Modrého koníka a firmě Hasbro, že zrovna nás vybraly na toto testování. Z celého srdce děkujeme a přejeme krásné blížící se Vánoce.

#test_hasbro2 #recenze #zkusenosti_babyalive