Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti se skleněnými lahvičkami a dudlíky LOVI

konik_testuje21.4.2020

Maminky z Modrého koníka a jejich miminka otestovaly čtyři sety skleněných lahví a dudlíků značky LOVI. Dudlíky a savičky LOVI nenarušují sací reflex miminka a proto nemusíte mít obavy z kombinace kojení, krmení z lahve a používání dudlíku. Skleněné lahve LOVI jsou - oproti běžně dostupným lahvím na trhu - velmi lehké, déle udrží teplotu pokrmu, dobře se vymývají a jsou ekologické.

SKLENĚNÉ LAHVE LOVI

Skleněné lahve LOVI jsou u maminek velmi oblíbené, protože jsou velmi lehké a sklo je ekologický materiál. Odolné a lehké borokřemičité sklo navíc umožňuje déle udržovat teplotu mléka v lahvi. Skleněné lahve LOVI se snadno čistí, jsou dokonale transparentní a plně recyklovatelné. Materiál dobře odolává teplotním výkyvům (mražení, ohřívání).

Lahev je vybavena savičkou vyrobenou z nestejnorodých vrstev silikonu: silná vrstva silikonu v základně a tenká vrstva na špičce. Tenká koncovka dynamické savičky LOVI se při sání prodlužuje a zkracuje. Mobilizuje svaly ústní dutiny k aktivní práci jako při kojení. Pevná základna představuje stabilní oporu pro rty a zabraňuje deformaci základny savičky. Díky této technologii savička nenarušuje sací reflex dítěte a je bezpečná při kojení. Obsahuje efektivní systém odvzdušňování SUPER vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik dětské koliky.

Skleněné lahve LOVI obsahují také těsnící disk, který promění lahvičku na spolehlivý zásobník pro uchování nebo přenášení mléka. A víčko s odměrkou a zaobleným okrajem umožní přesné odměření mléka anebo sirupu k okamžitému podání miminku.

DYNAMICKÉ DUDLÍKY LOVI

Dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Gumička šidítka je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu. Nenarušuje správný vývoj řeči a skusu dítěte, zaručuje volné dýchání nosem, polykání slin a zabraňuje kousání do dudlíku. Díky tomu dudlík nenarušuje sací reflex dítěte. Dudlíky z kolekce PRIDE&JOY mají kroužek svítící ve tmě, který maminkám usnadní jeho hledání. Silikonové symetrické a dynamické dudlíky LOVI byly klinicky testovány, neobsahují bisphenol A.

Dudlíky LOVI jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu. Silikonové dudlíky mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě. Symetrický tvar gumičky dále umožňuje vložení dudlíků do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenu vrchní a spodní stranu). Štítek ve tvaru osmičky obsahuje velké ventilační otvory, které eliminují hromadění slin za štítkem, a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky. Dudlíky LOVI jsou z hygienických důvodů opatřeny plastovým krytem, který oceníte doma i na procházce v přírodě.

Přečtěte si, jak probíhalo testování přímo v domácnostech maminek z Modrého koníka. Shrnuly pro vás všechny klady a zápory lahviček a dudlíků LOVI.

Jaké je moje hodnocení lahve LOVI BABY SHOWER / BOTANIC a dudlíků PRIDE & JOY / BOTANIC?

Byli jsme se synem vybráni na testování značky Lovi. Byla to pro nás premiéra, ještě jsme nic na testování neměli. O této značce jsem již u prvního syna slyšela, ale nevyzkoušeli jsme ji. Vědět, že je vše tak skvělé, tak bych šla rovnou do Lovi.

Jako první napíšu své dojmy z lahve 😊

Lahvička mě zaujala krásným a jemným vzorem, zároveň mě překvapilo, jak je lehká. Máme lahvičku z dm a ta je teda dost těžká. Dále mě překvapilo, jak je savička krásně měkká. Další výhoda je, že se dobře udržuje, máme plastovou a v ní zůstává mastnota z mléka, což tato skleněná vůbec nedělá. Savičku syn skvěle přijal a on jen tak nic nevezme. Lahvička mu natolik vyhovuje, že jsem mu musela objednat další, staré lahve už mi nechce vzít. Díra v savičce je optimální, syn se s ní ve srovnání s ostatními lahvičkami vůbec netopí.

Dále něco napíši o dudlících 😊

Dudlíky mají na první pohled krásný motiv, také je syn hned přijal a jeho staré od značky MAM už nechce 😅. Super výhoda je, že když je synovi dám do pusinky, tak nevadí, zda je dám tak či onak. Další plusem je, že jeden z dudlíků svítí, což velmi oceňuji v noci, kouknu a hned ho vidím. Oceňuji i to, že mají kroužek, díky kterému se dobře drží.

Moc si vážíme toho, že jsme je měli možnost vyzkoušet, my už jsme u značky LOVI zůstali 😊

Za nás bych LOVI určitě doporučila 😊

#test_lovi4 #recenze

#zkusenosti_dudliky_lovi
#zkusenosti_lahve_lovi

Jak jsme testovaly lahve od značky LOVI BABY SHOWER / BOTANIC a dudlíky PRIDE&JOY / BOTANIC.

Když nám dorazil balíček pro testování od značky Lovi (dudlíky a skleněná lahev), tušila jsem, že budu určitě spokojená. Značku Lovi znám už od první dcery, u které jsem kupovala jejich dudlíky až do 2 let. Líbil se mi v první řadě jejich design. S lahvičkou Lovi zkušenosti ale nemám a už vůbec ne se skleněnou. 

Začnu recenzí lahvičky:

Dcera Verunka je už od porodnice převážně na UM, klesala s váhou a já neměla mléko. Doma se mi začalo trošku tvořit, ale do teď to není pořád žádná sláva. Tudíž jsem sáhla po příjezdu z porodnice po plastové lahvičce, kterou měli zrovna v lékárně. 

Když skleněná lahvička od Lovi dorazila, zaujal mě její jednoduchý a přitom jemný, hezký vzhled. Dcerka lahev přijala velmi dobře, dokonce musím říct, že se za celý týden testování u pití mléka nezakuckala, narozdíl od konkurenční láhve. 

Skleněná lahev udrží teplotu mléka mnohem déle než lahev plastová. Vždy jsem si uvařila teplejší mléko s tím, že maličkou nejdříve přebalím, pomazlím a poté dávám už příjemně teplé mléko. Ale u testovací lahvičky Lovi i po přebalení a pomazlení se s dcerkou bylo mléko pořád dost teplé na to, abych jí ho mohla dát pít. Takže potom jsem začala dělat mléko do lahve Lovi tak akorát, aby se dalo hned pít a po přebalení a pomazlení byla teplota mléka stále krásně teplá. Klobouk dolů. 

Lahev i na údržbu je lepší, než jsou ty plastové. Mastné stopy od mléka se mnohem snadněji umyjí. Lahev je i přes to, že je skleněná, velmi lehká a dobře se drží. Jak jsem nikdy nechtěla skleněné lahve z důvodu možného rozbití a kvůli tomu že musí být těžké, tak po této zkušenosti s testováním lahve od Lovi, se toho vůbec nebojím. 

Navíc dudlíky a savičky LOVI nenarušují sací reflex miminka. Takže ideální pro maminky jako já, které mají dítě převážně na UM, ale zároveň se snaží stále i o kojení. Savička je i měkčí než u konkurenční lahve.

A teď přejdu k recenzi dudlíků od Lovi. 

Jak už jsem se zmínila, jejich desing je moc hezký, dále nenarušují sací reflex miminka, dcerka je dudlíkové miminko, takže s tímhle nebyl problém. Líbí se mi i symetričnost dudlíku. Můžeme ho dát miminku do pusy tak, jak ho zrovna chytíme, klidně i obrázkem vzhůru a miminko ho hezky přijme (viz foto). 

Další velké plus, si myslím, je poutko, za které se dá dudlík dobře chytit. I krabička na dudlík je fajn. Např. když jdeme k pediatrovi a malá zrovna nedudlá, dudlík se mi tak neválí po přebalovací tašce, ale zaklapne se do krabičky. Jeden z dudlíků svítí ve tmě, což v noci ocením. 

Lovi dudlíky jsem používala i u první dcerky, takže na nich nevidím absolutně nic negativního. I ta cena je, si myslím, velice příznivá. 

Takže za mě ano, láhev i dudlíky doporučuji.

Já i moje dcerka moc děkujeme za příležitost testovat zrovna produkty Lovi. 

A třeba zase někdy, na shledanou 🌼

#test_lovi4  #recenze

#zkusenosti_dudliky_lovi
#zkusenosti_lahve_lovi

Jak Honzík k testování LOVI přišel

Před nějakou dobou mi vyskočila nabídka testování značky LOVI. Již ve startovacím balíčku z porodnice jsme jeden dudlík od LOVI měli, tak jsem si řekla, proč ne. Odepsala jsem na nabídku a do pár dnů mi přišlo info, že nás vybrali. Je to naše první testování, a tak jsem nevěděla, co od toho může člověk očekávat. Po skvělé komunikaci s týmem LOVI, kdy mi bylo vysvětleno, co se od testování očekává, přišel balíček a my se do toho s chutí pustili. 

Balíček obsahoval kromě dudlíků a lahvičky k testování i ručně psaný vzkaz a samolepku na auto Baby on board. Ke mně se dostal setík BOTANIC ve velikosti 0-3 měsíce, který mě na první pohled zaujal jemným designem se vzory květin a vážky. Ačkoliv se jedná o verzi pro kluky, vůbec mi zde motiv květin nevadil, ba naopak motiv odkvétající pampelišky je u mě top. Barevnost je takový mix šedo - modro - zelené, takže velmi neutrální a jemná, která nijak nebije do očí. Kdo má rád jednoduchost, jistě si to oblíbí. 

A nyní ke shrnutí našeho testování…

Začala bych tím kratším, a to jsou dudlíky:

V sadě jsou dva vzory, a to vážky a tzv. “dědečka”. Jak jsem již zmiňovala barevná kombinace je na první pohled velmi jemná. Každý dudlík má svoji plastovou krytku a doručen byl v krabičce, kam se vejdou oba dudlíky naráz. Pro mě jako milovnici velkých kabelek tohle rozhodně kvituji, protože krabička je lépe dohledatelná. Díky zmiňované krytce je dudlík vždy čistý, i když zrovna “neňuňáme”. Honzíkovi budou teprve 2 měsíce, ale už nás potrápila moučnivka. Proto musím všechno důkladně sterilizovat a tato možnost zakrytí dudlíku nám rozhodně přišla vhod. 

Jako další výhodu bych zmínila tvar dudlíku. Mohu ho dát i vzhůru nohama a stále do pusinky pasuje. Doma máme asi 4 typy dudlíků a tento jediný má tuto možnost. Dále jsou fajn i dírky po stranách, díky kterým nedochází k úplnému přisátí na pusinku a pokožka pod ním může dýchat. 

Jedinou nevýhodu jsem viděla v tom, že když je malá pusinka, tak má dudlík poměrně velký plastový držák. Nám se tak tak vlezl pod nos. 

Nyní bych zhodnotila lahvičku:

Jedním slovem WAU. Honzík je mé první dítě, a proto bohužel nemám zkušenosti. Na internetu jsem nakoupila startovací sady lahviček a sledovala jen, jestli jsou antikolikové, ať už to znamenalo cokoliv. Přišla mi domů sada plastových lahviček, různých rozměru a dosti tvarovaných. Poměrně rychle došlo k zakalení plastu a o složitosti vymývání mastného povlaku ani nemluvím. 

Lahvička od LOVI je ale něco úplně jiného. Hned mě potěšilo, že i když se jedná o skleněnou lahvi, je dost lehká a ačkoliv není nijak zvláštně tvarovaná, tak perfektně padne do ruky jak mě, tak i manželovi. Honzíkovi sedí savička pěkně na pusinku, takže je to bez žbryndání ( teda pokud si zrovna se savičkou jenom nehraje a nevypouští mléko koutkem schválně). Díky minimálnímu tvarování mléko hezky steče do savičky do poslední kapky. 

Nejsem typ maminky, co by potřebovala mít všechno EKO, BIO atd. Přesto tahle lahvička označení EKO má, a tím pádem to může být pro některé z vás další plus.

I zde je jedna malá nevýhoda a to je, že se nedoporučuje mytí savičky v myčce, ale to je opravdu jen maličkost.

Nakonec bych tedy ráda shrnula své dojmy. Sada od LOVI mě příjemně překvapila a kdo váhá nad koupí, tak určitě doporučuji. Sama už mám objednanou další, tentokrát samosterilizační lahvičku a jsem velmi zvědavá, zda mě také potěší. 

Oproti původní sadě plastových lahviček od konkurenční značky, mě i mile překvapila příznivější cena. 

Děkuji tedy společnosti LOVI za možnost zúčastnit se testování a těším se na další případnou spolupráci.

#test_lovi4  #recenze

#zkusenosti_dudliky_lovi
#zkusenosti_lahve_lovi

Naše testování lahvičky BABY SHOWER / BOTANIC a dudlíčků PRIDE& JOY / BOTANIC

Jak jsme testovali LOVI

Když jsem padla na nabídku testování LOVI produktů, tak jsem neváhala ani chvilku se zkusit nezapojit. Už jsem jednou byla na testování vybrána a moc mě to bavilo, tak jsem si řekla, proč to nezkusit znovu a rovnou jsme se zapojily i s naší malou El. Tentokrát jsem byla vybrána na testování produktů LOVI lahvičky a dudlíčků.

Balíček nám dorazil velmi rychle a byl u něj i ručně psaný vzkaz, což mě moc potěšilo 🙂 

Lahvička LOVI

Jako první začnu hodnotit lahvičku. Lahvička má jednoduchý a moc hezký design. Je vyrobena z odlehčeného skla, což beru jako velkou výhodu, už jen kvůli přírodě 🙂 Dále se také dobře umývá, mléko nezanechává stopy a zároveň lépe drží teplotu ohřátého mlíčka. Savička je hezky měkoučká, takže není problém, aby ji nějaké děťátko nepřijalo. Naše Eliška je s lahvičkou moc spokojená... Dokonce natolik, že musím nějakou tu lahvičku přikoupit 🙂 Přece jen jedna je malo 🙂

Dudlíčky LOVI

Dále Vám něco napíši o dudlíčcích. Dudlíčky mají také moc hezký design. Uvítala jsem to, že je obsahem balení i noční dudlíček, který ve tmě svítí. Není tedy těžké ho v noci najít. Dudlíčky Eliška také přijala velice dobře. Nemám extra dudací miminko. Dudlíček si bere, když nemůže usnout, nebo není náladička.

A dudlíčky LOVI jsou jediné, které mi přijala 🙂 Jiné mi nechce, proto jsem musela i dudlíčky přikoupit, ať máme z čeho vybírat 🙂

A shodou okolností byla do testování vybrána i moje sestra @luxda spolu se svým synem Tomíkem 🙂 Tak přidávám jednu společnou fotku spokojených miminek testovatelů, protože právě oni mohli testovat na vlastní kůži 🙂)

A tím to bych to uzavřela 🙂 Jsem moc ráda, že jsme mohli být součástí testování. 

Dudlíčky i lahvičku bych moc ráda doporučila všem maminkám pro jejich ratolesti. Budete jistě spokojené stejně, jako je naše Eliška. A její bratránek Tomík též potvrzuje spokojenost 🙂 

No a já se budu těšit třeba zase někdy příště na shledanou 🙂

#test_lovi4 #recenze

#zkusenosti_dudliky_lovi
#zkusenosti_lahve_lovi