Vaše zkušenosti s MAM - 3. kampaň

konik_testuje26.6.2018

Na koníku prošla značka MAM opět testem miminek. A mimča ji spokojeně doporučují.

A co jsme testovali?

MAM lahvička Trainer je skvělým a variabilním pomocníkem! Součástí balení je totiž nevylévací savička, která usnadňuje přechod od kojení k pití z lahve i extra měkké pítko pro přechod od sání k pití. Díky tomu lze lahev Trainer snadno přizpůsobit aktuálním potřebám dítěte. Lahev má také protiskluzová ouška, která usnadňují držení lahvičky v drobné dětské ručce.

Kartáček First Brush má velmi měkké štětiny, a tak je vhodný pro čištění již od prvního zoubku. Měkké, zaoblené štětiny čistí první zoubky a efektivně odstraňují plak a bakterie. Zaoblená hlava kartáčku je pro malá dětská ústa dokolane uzpůsobená. Rukojeť je krátká a kompaktní, a proto je ideální k napodobování pohybů dospělých při čištění zubů. Děti se tak od počátku správně učí samostatnému čištění zubů. Masážní hlava na spodním konci nejen masíruje citlivé dásně, ale je také ideální k čištění jazyka.

---

Recenze na MAM lahvičky, které maminky z koníka měly možnost otestovat před rokem naleznete tady: https://i.modrykonik.sk/MAM_lahvičky

Také jsme již testovali MAM lžičky a první kartáček. Zajímají vás názory maminek? Hledejte je tady: https://i.modrykonik.sk/MAM_lžičky_kartáček

---

Více o produktech MAM naleznete zde: https://www.mambaby.com/cz/

Jonáškův testovací maratonAhoj všem, jmenuji se Jonášek a je mi čerstvě 1 rok. Byl jsem vybrán na testování produktů značky MAM konkrétně lahvičky Trainer + a zubního kartáčku First Brush. Rád bych vám zdělil své poznatky, které jsme s maminkou během mého testovacího 'maratonu' pochytili.


Lahvička Trainer+


Lahvička přišla s dvěmi pítky a tak jsme si mohli vybrat. Já bych si vybral MAM savičku, ale maminka zvolila extra měkké pítko, které je pro snadný přechod od kojení nebo lahve k hrnku. Chvilku jsem s pítkem bojoval, ale nakonec jsem si zvykl. Velké plus je nevylévací pítko. Mamince jsem tím usnadnil práci a nemusí po mě utírat 'loužičky'.  


Díky ouškům se mi lahvička krásně drží a naučil jsem se pít i v sedě🙂Pro mě lahvička nebyla jen pouhou věcí díky, které jsem se mohl napít,ale v dlouhé chvíli mi byla i společníkem a já se dokázal sundáváním a nandáváním víčka na lahvičku zabavit 😉 Maminka díky tomu zjistila, že víčko není jen víčko,ale i praktická odměrka.


ZÁVĚREČNÉ HODNOCENÍ

LAHVIČKA TRAINER+:

TESTOVÁNÍM PROŠLA👍


Kartáček na zuby First Brush


I když mám zatím jen 4 zuby je pro mě a moji maminku velmi důležitě najít vhodný kartáček díky, kterému budu mít čisté a zdravé zuby. Kartáček jsem si hned zamiloval a nechtěl pustit z ruky. A nebylo to jen tím, že mi hned padl do ruky a krásně se držel, ale využíval jsem čistič jazyka k masírování dásniček, kde se mi chystají vyklubat další zoubky.


Štětinky kartáčku jsou i po intenzivním testování pořád jako nový.


ZÁVĚREČNÉ HODNOCENÍ             

ZUBNÍHO KARTÁČKU FIRST BRUSH:

TESTOVÁNÍM PROŠEL 👍


Na závěr chci moc poděkovat Modrýmu koníkovi,že jsem byl vybrán na testování.Byla to výborná zkušenost a zábava😉


Jonáš s maminkou


#test_mambabycz  #recenze

Vendelín a MAM, trojka jako trám

Když jsem zjistila, že budeme testovat kartáček a lahvičku byla jsem moc ráda. Hlavnímu testerovi, zdálo se, to bylo zatím šuma fuk.


Přišel balíček. Doma bylo "haló",že je pro miminko... jakože co mu přišlo? A proč ne nám? Tak mu aspoň starší byli velmi nápomocni při vybalování.Tester byl nervózní a nejdřív trénoval bublinkovou fólii a všechny výplně v krabici. Nakonec se ale dostal až na dno a vylovil si kartáček i lahvičku.Prvním zjištěním bylo, že lahvička i kartáček jsou kompatibilní a dají se do sebe strkat a míchat a bubnovat a vše, co vás jen napadne. A vlastně i nenapadne, neb malé děti nejsou svázany tím, co by se s čím mělo dělat.Lahvička byla podrobena detailnímu ohlodání, oslintání, pádům z výšky i z "nížky", pádům na tvrdý povrch (a ne, nebylo to málo) i do měkkého. Byla myta doma, v polních podmínách, myčce nádobí. V jednu chvíli byla považována za ztracenou, ale našla se po dvou dnech v autě. A k mému překvapení v ní voda nesmrděla, ani neměla lahvička takový ten vnitřní slizký povrch. Lahvička přežila vše a není na ní znát sebemenší používání. Obrázky to ustály taky vcelku, nesmyly se ani nebyly ohlodány. Jedinou vadu na kráse jsem viděla v tom, že se nám parkrát povedla špatně zakroutit a mladý pán se zmáčel od hlavy až k patě. A taky z ní udělal krásně vylévací, když jí otočil vzhůru nohama a bouchal savičkou o zem tak dlouho, než byl obsah lahvičkypřítomen na zemi. Ještě že pije vodu :o) Oblíbenou byla i krytka savičky, ale neuměl si jí sám otevřít, pouze zavřít, takže probíhal trochu vztek...Kartáček jsme vyzkoušeli také precizně. Dá se s ním hrát na topení, na vanu, na dveře, koupelnové skříňky... takže pro budoucí bubeníky je jako dělaný. Co se týče čištění zubů, tak i k tomu slouží dobře. Dobře se držel v ruce, neklouzal a k mému překvapení jej do pusy strčil jen asi 2x opačně, jinak stále správnou stranou. A jelikož měl doma další dva vzory, čistil dlouho a rád. Snad díky tomu bude mít zdravý a silný chrup. Aktuálně se derou na svět 3 stoličky, takže máme veselo.Závěrem můžu říct jen, že s oběma výrobky jsme byli spokojeni a myslím, že jsme je otestovali pořádně. Neshledáváme na nich nic, kvůli čemu bychom na ně zanevřeli a můžeme je směle doporučit všem malým uživatelům i jejich velkým pomocníkům.

Kdybychom je netestovali, ale koupili si je, byla bych stejně spokojena.


#test_mambabycz 

#recenze

Testování MAM zubního kartáčku a lahvičky

Byla jsem moooc ráda že nás Koník vybral na testování produktů MAM.Lahvička se savičkou a měkké pítkoAnežce je 10 měsíců a je kojena, proto jsem byla ráda že můžu vyzkoušet klasickou savičkou. Naplnila jsem lahvickou mlíčkem s kaši a dala Anežce na testování.Jelikož nikdy nepila z klasické savičky a znala jen prso tak jí to napoprvé moc neteklo... Ale zkoušela  jsem i další dny asi po týdnu už věděla co s tím a mlíčko vypila 😉 Já už moc svého mléka nemám ( od 3 měsíce kojím jen z jednoho prsa) takže budu muset pomalu přidávat UM. Takže lahvičku bude Anežka používat i nadále a já si budu moct i na pár hodin odskočit a mlíčko dá tatínek 😍   Měkké pítko už Anežka znala ( od jiné značky ). Pítko je krásně měkké, dobře se čistí.  Anežka vypije za den celou lahvičku 👍Kartáček MAM Anežka má 2 zuby dole a teď se jí prořezávají špičaky, tak jsem byla moc ráda za kartáček , už nějakou dobu jsem po nějakém pokukovala, ale nevěděla jsem jaký vybrat .

Když jsem jí ho poprvé dala aby se s ním seznámila hned věděla kam patří 😀 Zoubky čistíme dvakrát denně , ale chce to dělat sama mě moc nenechá... Jako velké plus je druhá strana ( používáme jako kousátko). Jediné mínus je že by kartáček mohl mít nějaké pouzdro,obal do kterého by se kartáček dal při cestování. Byly jsme na táboře a i tam se musí čistit 👍Ráno jsme se vracely z chaty a čistilo se i v autě , ale asi to unavilo 😀Moc děkujeme za možnost testování 👍👍👍


#test_mambabycz

#recenze

Jak jsme se Zuzankou poprvé testovali značku MAM

Nejprve bych chtěla poděkovat za možnost testování produktů značky MAM. Testovaly jsme zubní kartáček First Brush a tréninkovou lahvičku Trainer. Značku MAM jsem znala již před testováním a jsem s ní spokojena. Stejně tak jsem celkově spokojená s testovanými věcmi.


A teď k samotnému testování.


Zubní kartáček se nám velice hodil. V době kdy jsem psala do soutěže měla Zuzanka 4 zoubky a v době kdy nám kartáček přišel jí lezli další 3 zoubky. Teď už má tedy zoubků 7 a je potřeba se o ně starat. Kartáček se jí hezky drží, je akorát pro dětskou ručku a materiál je takový, že neklouže z ruky ani mokrý. Štětiny jsou poměrně měkké, ale dle mého názoru by mohly být ještě měkčí. Zuzance totiž tento kartáček pár dní, kdy jí lezly zoubky z dásně vadil, a to i proto že do něj i kousala, ale mým kartáčkem jiné značky  (samozřejmě nový čistý ), který je měkčí, si nechala zoubky čistit. Jakmile ale vykoukly všechny zoubky tak se nám s kartáčkem MAM čistilo krásně. Hlavička kartáčku je velikostně akorát i pro malou dětskou pusinku, s tím jsme neměli žádný problém. Celkově jsme s kartáčkem velice spokojené obě dvě.Lahvičku Trainer jsme si oblíbili hodně již od začátku. Balení obsahuje savičku i pítko takže se dá hezky naučit přechod k normálnímu pití. Stále kojím a dá se říci že z 90%, protože jídlu Zuzanka moc nedá. Jelikož je tu ale léto, tak jsem začala Zuzanku učit na pití dalších tekutin a ne jen mého mlíčka. Vyzkoušeli jsme již několik lahviček i pítek před touto lahvičkou, dokonce jsem zkoušela různé tekutiny (voda, čaj, ředěné ovocné šťávy...), ale i tak buď pila málo, spíš vůbec nebo když už toho "tahala" hodně tak to pouštěla zase pusou ven.Trainer savička má jiný tvar oproti předchozím a ta se Zuzance zalíbila a začala díky ní hezky pít. Bohužel s pítkem jsme na tom stejně jako s ostatními a pouští vodu opět ven. 😁 Jinak je opravdu netekoucí dokud nepřijde na to se dá savička zmáčknout. 😀Díky ouškům se jí dobře drží tak zkouší sama jen neumí ještě lahvičku naklonit. Na jednu stránku mají ouška výhodu že nejsou napevno a dají se tak pootočit podle umístění savičky, ale na tu druhou je nevýhodou když si je malá otočí sama a pak jí nejde správně chytit savička jak je v jiném směru. Jako nevýhodu vidím  ve tvarování lahvičky vzhledem k mytí, hlavně tedy proužek pod kterým se vevnitř držel špína a musela jsem se zaměřit na dostatečné čištění.Největší nevyhodou je odvzdušňovací otvor. V návodu se píše, že se musí kontrolovat, protože na začátku nebo v průběhu používání se zanáší. No... jenže i po kontrole nefungoval... Podle mě je špatně umístěný a to na boku savičky a nízko u víčka. Tím, že se vysaje vzduch se savička naopak do stran roztáhne a díky tomu otvor ještě více ucpe. A proto, že je Zuzanka kojené miminko tak neumí "pouštět vzduch".To je pro nás asi největší negativum, ale i přes to jsem s lahvičkou velice spokojená a jsem ráda, že jsme ji mohli vyzkoušet. V používání budeme i nadále pokračovat, ještě jednou děkuji za možnost testovat.#test_mambabycz #recenze

Testujeme značku MAM


Když jsem uviděla, že značka MAM chystá testování, na nic jsem nečekala a rychle nás do toho přihlásila. Přišel den losování testerů a já byla ráda, že nás vybrali😊 Na testování nám přišel zubní kartáček First Brush a tréninková lahvička Trainer.Zubní kartáček First Brush

Jelikož má malá už 16 zubů, tak jsme byli za kartáček moc rádi. Malá měla hroznou radost, když ho viděla v obalu a už stála před dveřmi do koupelny a čekala kdy vyzkoušíme. Klady

 • Kartáček má rukojeť krásně přizpůsobenou pro malé děti. 
 • Rukojeť je celá "pogumovaná", takže neklouže ani když je mokrý.
 • Štětinky na kartáčku jsou měkké.
 • Malou kartáček zaujal i z druhé strany, nejdříve ho využila k prozkoumání zuby, později už na vyčištění jazýčku.
 • Hlava kartáčku je stvořena pro malé ústa.

Zápory 

 • Žádné jsme nenašli.

Dětský hrníček Trainer

Když malá uviděla novou lahvičku, odmítala pít ze těch co dříve, chtěla prostě za každou cenu nový 😀 Chvilku ji dalo zabrat než pochopila jak to funguje, protože byla zvyklá na lahvičku s brčkem.


Klady

 • Ouška lahvičky jsou pogumovaná, tím pádem lahvička neklouže.
 • Nerozleje se ani kapka, i když malá položila lahvičku ležato na zem.
 • Pítko je měkké, dobře se čistí.

Zápory 

 • Pohyblivá ouška. Když s nimi malá pootočila musela trošku bojovat aby savička byla v puse nasměrována správně. 
 • Lahvička se blbě čistí a musí se pořádně kontrolovat zda nezůstalo neco zaneseno.

Tímto bych asi uzavřela naše testování značky MAM. Moc děkujeme za to, že jsme byli vybraní a mohli testovat😊


#test_mambabycz #recenze

Thomasův testovací zážitek

Ahoj s velkým nadšením a radostí že jsme vyhráli testování lahve MAM trainer a zubního kartáčku MAM First brush vám chci poděkovat. 
Hned jak balíček dorazil tak jsme začali testovat láhev, malý Thomasek si s lahví hrál a byl nadšený jakou má novou hračku.Ale nakonec přišel na to že to asi patří do pusinky a že by měl začít pít, ale... Bohužel, jelikož je malý kojeny tak jsme s tím měli problém, savicku spíše zuzlal, až po dlouhé době zkoušení se nakonec napil a bumbal. Celkový dojem na láhev mám pozitivní a myslím si že je super, už z důvodu mytí. Je praktická. Kartacek má malý na dva zoubky a teď už mu lezou další, čištění zoubků se mu líbí. Kartáček už máme koupený další do zásoby 🙂ještě jednou moc děkujeme, že jsme měli tu možnost vyzkoušet. Celkové shrnutí - láhev super a kartáček taky 👍

Těšíme se zda se nám poštěsti ještě někdy nějaké testování, vše proběhlo velmi rychle, koníku jsi faaajn. Děkuji.


#test_mambabycz

#recenze

Jak jsme se Zuzankou poprvé testovali značku MAM

Nejprve bych chtěla poděkovat za možnost testování produktů značky MAM. Testovaly jsme zubní kartáček First Brush a tréninkovou lahvičku Trainer. Značku MAM jsem znala již před testováním a jsem s ní spokojena. Stejně tak jsem celkově spokojená s testovanými věcmi.


A teď k samotnému testování.


Zubní kartáček se nám velice hodil. V době kdy jsem psala do soutěže měla Zuzanka 4 zoubky a v době kdy nám kartáček přišel jí lezli další 3 zoubky. Teď už má tedy zoubků 7 a je potřeba se o ně starat. Kartáček se jí hezky drží, je akorát pro dětskou ručku a materiál je takový, že neklouže z ruky ani mokrý. Štětiny jsou poměrně měkké, ale dle mého názoru by mohly být ještě měkčí. Zuzance totiž tento kartáček pár dní, kdy jí lezly zoubky z dásně vadil, a to i proto že do něj i kousala, ale mým kartáčkem jiné značky  (samozřejmě nový čistý ), který je měkčí, si nechala zoubky čistit. Jakmile ale vykoukly všechny zoubky tak se nám s kartáčkem MAM čistilo krásně. Hlavička kartáčku je velikostně akorát i pro malou dětskou pusinku, s tím jsme neměli žádný problém. Celkově jsme s kartáčkem velice spokojené obě dvě.Lahvičku Trainer jsme si oblíbili hodně již od začátku. Balení obsahuje savičku i pítko takže se dá hezky naučit přechod k normálnímu pití. Stále kojím a dá se říci že z 90%, protože jídlu Zuzanka moc nedá. Jelikož je tu ale léto, tak jsem začala Zuzanku učit na pití dalších tekutin a ne jen mého mlíčka. Vyzkoušeli jsme již několik lahviček i pítek před touto lahvičkou, dokonce jsem zkoušela různé tekutiny (voda, čaj, ředěné ovocné šťávy...), ale i tak buď pila málo, spíš vůbec nebo když už toho "tahala" hodně tak to pouštěla zase pusou ven.Trainer savička má jiný tvar oproti předchozím a ta se Zuzance zalíbila a začala díky ní hezky pít. Bohužel s pítkem jsme na tom stejně jako s ostatními a pouští vodu opět ven. 😁 Jinak je opravdu netekoucí dokud nepřijde na to se dá savička zmáčknout. 😀Díky ouškům se jí dobře drží tak zkouší sama jen neumí ještě lahvičku naklonit. Na jednu stránku mají ouška výhodu že nejsou napevno a dají se tak pootočit podle umístění savičky, ale na tu druhou je nevýhodou když si je malá otočí sama a pak jí nejde správně chytit savička jak je v jiném směru. Jako nevýhodu vidím  ve tvarování lahvičky vzhledem k mytí, hlavně tedy proužek pod kterým se vevnitř držel špína a musela jsem se zaměřit na dostatečné čištění.Největší nevyhodou je odvzdušňovací otvor. V návodu se píše, že se musí kontrolovat, protože na začátku nebo v průběhu používání se zanáší. No... jenže i po kontrole nefungoval... Podle mě je špatně umístěný a to na boku savičky a nízko u víčka. Tím, že se vysaje vzduch se savička naopak do stran roztáhne a díky tomu otvor ještě více ucpe. A proto, že je Zuzanka kojené miminko tak neumí "pouštět vzduch".To je pro nás asi největší negativum, ale i přes to jsem s lahvičkou velice spokojená a jsem ráda, že jsme ji mohli vyzkoušet. V používání budeme i nadále pokračovat, ještě jednou děkuji za možnost testovat.#test_mambabycz #recenze

MAM je TOP

Moc bych chtěla poděkovat týmu z modrého koníka, který má na starost vybírání testovaných dětí a maminek. Tentokrát máme za úkol odskoušet lahvičku TRAINER a zubní kartáček First Bush. PPL nedočkavě vyhlížíme. Konečne jsme obdrželi onu (požmoulanou) krabičku. Starši sestřička pomáhala s vybalením.
Zubní kartáček First Brush


Na kartáček jsme se těšili ,protože nam v době testování rostl čtvrtý zoubek, který nám dal pořádně zabrat. Dcerka ráda strká různé věci do pusy aby si ulevila od bolesti. Dala jsem ji umytý kartáček a čekala co bude. Rukojet ji krásně zapadla do té její ručičky. Ty jiskry v očích. Hihnala se a sliny ji tekly proudem. Ale učel to splnilo. K masírování dásní je úžasný. O čištění zatím moc nemůžu hodnotit. Je to takové šolichani. Ale určite u značky i nadále zůstaneme.Jediné, co mě mrzí je, že po pár dnech z kartáčku lezou štetinky.Coz by asi nemělo. Možná jsme jen měli špatný kus. Jinak je boží.Lahvička se savičkou a měkkým pítkem TRAINER


Na testování lahvičky se těšila maminka. Chtela novou lahvičkou přemluvit Magdalénku aby vzala čaj na milost. Léto na krku a odmítala pít ze všech lahví. No nevěřila jsem, když jsem ji naplnila a dala savíčku.Magdaléna pila jak o život. Jak to? Kde byla doteď chyba? Koukala jsem - zkoumala. No prostě ji sedla. Jelikož jsem pečlivě koukala jak pije. Zjistila jsem, že ma rty pěkně přisáte jak u prsu. Během dvou dnů si dokázala lahvičku držet sama za ouška. A jelikož je šikovná přišla na to, že když si lehne může pít úplně sama. LAHVIČKA OPRAVDU NETEČE. Zkoušeli jsme ji několikrát nechat na zemi at ji Majda otestuje. Muze letže sebevíc na ležato a prostě ani kapičky. V autě, v kočárku no všude sucho. SUPER. Měkké pítko jsme zatím schovali.Tímto testováním jsem se přesvědčila , že značka MAM je TOP. Určitě ji budu doporučovat svým kamarádkám. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME.


#test_mambabycz

#recenze

MAM je TOP

Moc bych chtěla poděkovat týmu z modrého koníka, který má na starost vybírání testovaných dětí a maminek. Tentokrát máme za úkol odskoušet lahvičku TRAINER a zubní kartáček First Bush. PPL nedočkavě vyhlížíme. Konečne jsme obdrželi onu (požmoulanou) krabičku. Starši sestřička pomáhala s vybalením.
Zubní kartáček First Brush


Na kartáček jsme se těšili ,protože nam v době testování rostl čtvrtý zoubek, který nám dal pořádně zabrat. Dcerka ráda strká různé věci do pusy aby si ulevila od bolesti. Dala jsem ji umytý kartáček a čekala co bude. Rukojet ji krásně zapadla do té její ručičky. Ty jiskry v očích. Hihnala se a sliny ji tekly proudem. Ale učel to splnilo. K masírování dásní je úžasný. O čištění zatím moc nemůžu hodnotit. Je to takové šolichani. Ale určite u značky i nadále zůstaneme.Jediné, co mě mrzí je, že po pár dnech z kartáčku lezou štetinky.Coz by asi nemělo. Možná jsme jen měli špatný kus. Jinak je boží.Lahvička se savičkou a měkkým pítkem TRAINER


Na testování lahvičky se těšila maminka. Chtela novou lahvičkou přemluvit Magdalénku aby vzala čaj na milost. Léto na krku a odmítala pít ze všech lahví. No nevěřila jsem, když jsem ji naplnila a dala savíčku.Magdaléna pila jak o život. Jak to? Kde byla doteď chyba? Koukala jsem - zkoumala. No prostě ji sedla. Jelikož jsem pečlivě koukala jak pije. Zjistila jsem, že ma rty pěkně přisáte jak u prsu. Během dvou dnů si dokázala lahvičku držet sama za ouška. A jelikož je šikovná přišla na to, že když si lehne může pít úplně sama. LAHVIČKA OPRAVDU NETEČE. Zkoušeli jsme ji několikrát nechat na zemi at ji Majda otestuje. Muze letže sebevíc na ležato a prostě ani kapičky. V autě, v kočárku no všude sucho. SUPER. Měkké pítko jsme zatím schovali.Tímto testováním jsem se přesvědčila , že značka MAM je TOP. Určitě ji budu doporučovat svým kamarádkám. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME.


#test_mambabycz

#recenze

TESTOVÁNÍ MAM FIRST BRUSGH a lahvička TRAINER


🍀🍀 Predem tohoto clanku bych chtela napsat, ze testovani MAM bylo jedno z lejlepsich testovani ktere jsme s Noiskem mohli ziskat. 


KARTÁČEK FIRST BRUSH


U testovani kartacku to byla velika zabava pro meho 8 mesicniho syna 😂😊 bral to spise jako hracku kterou muze neustale strkat do pusinky 😆 vyhoda ale obrovska vyhoda je, ze na konci kartacku FIRST BRUSH je gumova cast poseta tupliky na cisteni bakterii jazycku miminka (detatka) 😝 takze, si hranim samo jazycek vycisti. Tim ze Noiskovi je 8 mesicu a mame 4 zoubky, cistila jsem ja sama, Noisek to bral jako obrovskou zabavu, a kazde rano uz vedel (hned co jsem vzala kartacek do ruky) ze se budou cistit zoubky 🤩 je to uzasny zacatek jak deticky naucit ritualu, ze se zoubky cisti kazdy den, a hlavne je to prvni krok ke zdravym zoubkum. 👶🏼


TAKZE ZA NAS KARTACEK URCITE UZASNA VEC 😍LAHVIČKA TRAINER 


tak to je u nas doma uz bezkonkurecni flasticka, od testovani MAM sli bohuzel veskere lahvicky STRANOU 🤷🏼‍♀️ Lezi doma v krabici a snad se jich nekdo ujme, ale po nasi zkusenosti doporucuji kazde mamince TRAINER MAM. 


Nejuzasnejsi veci na testovani bylo ze malicky se sam naucil drzet lahvicku diky uchytum (drzatkum) primo pro jeho malicke rucicky 🤩 flasticka pro nej krasne zbarvena take ji hodne sledoval, a po 2 dnech testovanim sam drzel bez me pomoci 😘😍 Pro me to byl uzasny pocit uspechu uz jen kvuli tomu, ze kdyz jsem lahvicku musela drzet vypil Noe strasne malo cajiku denne 😔🤷🏼‍♀️ Od dob co si sam drzi piti ho zacalo vice bavit, a denne vypije az 1000 ml caje 🍼🍶😊😊


dalsi BEZKONKURECNI zalezitost u flasticky MAM TRAINER je ze se nevyleva 👌🏼🤩 soucasti testovani byla prave savicka s preskrtnutou kapickou, a opravdu je tomu tak, malicky pije v kocarku, v postylce, na zemi, v sedatku 😂😂 a nikde ani kapicky ikdyz si s lahvickou hraje a neustale si ji otaci 😊 


Jedina vec ktera me zarazila, je ze saviky se rychle obarvi a ani vyvarenim to bohuzel nezmizi ❌ kdyz jsem dala malickemu obed s mrkvi 🥕 a po obidku si vzal cajik, savicka byla v tu ranu oranzova, ale nic nemeni na tom, ze je to opravdu malickost oproti vecem ktere dokazala Noiska naucit a nevyleva se vsude kolem 😍👌🏼


ZAVER TESTOVANI MAM


Za nas nejlepsi zkusenosti jak s kartackem tak s lahvickou 😍👍🏼 Lahvicku uz bych nevymenila za zadnou jinou, a proto jsme poridili, jeste jednu v barve zelene 💚 na mlicko a modra nam zustane na cajik 💙 


Doporucujeme kazde mamince, ktera chce sve ditko naucit drzet flasticku, a mit vsude stale sucho. A hlavne mit zdrave zoubky od prvniho cisteni ❤️❤️


My s Noiskem dekujeme za tak uzasne testovani, protoze az “bohuzel” ted v 8 mesicich vime, ze jsou NEJLEPSI!!🤩👌🏼#test_mambabycz

#recenze