Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s Manufaktura Baby Friendly

konik_testuje13.10.2020

10 maminek si společně se svými ratolestmi užilo hravé a zábavné testování nové dětské kosmetiky Manufaktura Baby Friendly. Podívejte se, zda tyto přípravky prošly nejen testem maminek, ale zda obstály i u těch nejdůležitějších - u dětiček.

Co jsme testovali?

Není nic jemnějšího a voňavějšího, než je pokožka děťátka. Nezáleží na tom, zda máte doma miminko, batole nebo malého předškoláka, který si plnými doušky užívá objevování světa, citlivá dětská pokožka si zaslouží pouze tu nejkvalitnější a nejjemnější péči. Postarejte se o pokožku své ratolesti od hlavy až k patě díky testování dětské kosmetiky Manufaktura. Tak co, vydáte se s námi na dobrodružnou cestu s veselými zvířátky?

Nová dětská kosmetika Manufaktura Baby Friendly je specifická svým extra jemným složením, které bylo vyvinuto s ohledem na citlivou a křehkou pokožku našich nejmenších. Díky jejímu složení je vhodná i pro novorozence a děti s obzvlášť citlivou pokožkou.

Manufaktura je výrobce tradiční české kosmetiky s vysokým podílem přírodních ingrediencí, proto je samozřejmostí kvalita a mimořádně jemné přírodní složení bez obsahu sulfátů, parabenů, ropných olejů či alergenních parfémů. Tato kosmetika je dermatologicky testována a obohacená o poctivé rostlinné oleje či účinný ovesný výtažek s obsahem cenného beta-glukanu.

Nová dětská kosmetika, vytvořená s láskou k dětem, maminkám a přírodě, se postarala o příjemné chvíle, které naše maminky strávily společně s jejich ratolestmi. Aby měly během testování úsměv na rtech a zažily množství zábavy, provázela je veselá zvířátka, která jsou součástí obalů. Každé z nich předvádí jinou aktivitu, kterou se můžete inspirovat a užít si tak dětské radovánky plnými doušky.

Balíček, který jsme poslali maminkám na testování, obsahoval tyto přípravky:

Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem se postará, aby byla pokožka po koupeli pečlivě umytá, vyživená a chráněná. Samozřejmostí je pH 5,5, jemná bezalergenní parfemace a šetrnost k očím.

Ošetřující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem se stane skvělým pomocníkem při výjimečných chvilkách s vašimi nejmilovanějšími. Neobsahuje barviva, konzervanty, ani minerální oleje. Má regenerační a zklidňující účinky, pomáhá v pokožce udržovat potřebnou vlhkost, změkčuje ji, zvlhčuje a zjemňuje.

Jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem obsahuje velmi šetrné hypoalergenní látky rostlinného původu pro pečlivé umytí jemných vlasů a citlivé pokožky hlavy bez vysoušení a podráždění.

Jemný dětský výživný krém na obličej a tělo s mandlovým a ovesným olejem díky výjimečným ingrediencím dokonale regeneruje, vyživuje a zvláčňuje citlivou pokožku nejmenších. Udržuje ji jemnou a dlouhodobě ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Je vhodný k okamžitému vyživení vysušené pokožky, jako závěrečná pečující tečka po koupeli, nebo jako ochrana kůže a tváří před chladným a větrným počasím.

Manufaktura: etika, vůně a krásná pokožka

Jako bývalý těžký ekzematik, mám na kosmetiku velké nároky. Nejen na tu moji, ale především na kosmetiku pro děti. Když naši rodinu vybrali na testování Manufaktury, tak jsem zajásala. 

SLOŽENÍ A ETIKA

Složení je pro mě zásadním kritériem pro výběr kosmetiky. Čímž mám na mysli žádné sulfáty, parabeny, ropné oleje a parfemaci způsobující alergie. Kosmetika je obohacena o rostlinné oleje (meruňkový, ovesný a mandlový) a obsahuje šetrné konzervační látky, takže ji můžete používat již od narození. Velice jsem ocenila logo králíčka ve skoku Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodní certifikát, jež zaručuje, že výrobek ani jeho jednotlivé složky nebyly testovány na zvířatech.

JEMNÁ MYCÍ A KOUPELOVÁ EMULZE

Tento produkt jsme si zamilovali komplet celá rodina. Hned ze začátku bych chtěla Manufaktuře říct, ať zavede větší balení 🙂, protože to je asi jeho jediná slabina. Emulze má vazkou konzistenci, na pokožce vytvoří jemný film a dobře se oplachuje. Má příjemnou vůni, která je nevtíravá a zároveň vydrží na těle děťátka i po koupeli. Děti ji moc rády používají a díky skvěle seřízenému dávkovači toho nevyplýtvají zbytečně moc. A co je hlavní, že opravdu myje. Řeknete si, že to by asi každý od mýdla očekával, ale ne každé mýdlo myje dokonale. Nevím, zda je to tím, že naše děti jsou vystaveny nějaké intenzivnější špíně, ale někdy je umýt byl opravdu nadlidský výkon. Teď už si s manželem nemusíme losovat, kdo je půjde umýt a kdo připraví lahvičky s mlékem na spaní. Dřív bylo umývaní rozhodně ta méně výhodná varianta. Dnes je tomu díky Manufaktuře naopak. Tento produkt hodnotím 10 z 10 bodů.

JEMNÝ VLASOVÝ ŠAMPON

Hned při prvním testování měla moje tříletá dcera šanci vyzkoušet, že opravdu neštípe do očí. Když jsem ve vaně chytala jejího ročního padajícího bratra, tak jsem jí ho nadávkovala částečně i do očí. Takže to je velké plus, že neštípe a dcera nemá trauma z mytí hlavy. P.S. Bratr zachráněn bez poškození na těle i duchu. Jediné z čeho jsem trochu rozpačitá, je takový pocit mastných vlásků pro umytí. Dceři se vlasy nemastí, ale jen to tak působí. Jestli je to vyšším stupněm hydratace, netuším. Každopádně hned po umytí na mě vlásky nepůsobí umytě. Ale druhý den již ano. To považuji za jedinou slabinu produktu. Opět bych vyzdvihla jeho vůni, která je úžasná a jemná. Pění tak akorát a výborně se dávkuje. Dávám 8 bodů z 10.

PEČUJÍCÍ OLEJ

Pečující olej rozdělil naši domácnost na dva tábory. Já jsem jeho fanouškem, ale manželovi nevyhovuje. Je potřeba dodat, že je to tím, že on má rád jen oleje na vaření. Ale uznal, že když by si přeci jen nějaký měl koupit, tak to bude ten od Manufaktury. Mimo úžasné vůně, která opravdu provází všechny produkty, se i krásně vstřebává. Díky tomu mám ovšem občas pocit,jak kdybych děti nenamazala. Pokožka je po něm krásně vláčná. Ale je to jen síla zvyku, že po jiných olejích mi přišly, jako když člověk chytá ryby do ruky. Takový ten pocit, že vám musí vyklouznout. I když to vyznělo jako negativum, tak je to bod do plusu. Abych to shrnula, krásně se vpije do pokožky, která je po něm vláčná a má nádhernou vůni. Hodnotím jej 9 body z 10.

JEMNÝ KRÉM NA TVÁŘ A TĚLO 

Krém je fantastický, pokožka je po něm krásně voňavá, hebká a vláčná. Díky vychytanému dávkovači nanesete přesně to množství krému, jaké zrovna potřebujete. Nemusíte nic šroubovat či odklápět. A přestože byl vystaven i zubům našeho psa, tak stále dávkovač fungoval na jedničku. Musím tedy pochválit i jeho odolnost, protože většina krémů tento nápor nevydržela. Výborně se roztírá a nezanechává žádný bílý film na pokožce. Má praktické balení a dobře se drží v ruce. Dávám 10 bodů z 10.

ZÁVĚREM

Kosmetika od Manufaktury u nás zůstane již na stálo. Testování mě přesvědčilo, že tato značka je pro nás ta pravá. Nikdo z rodiny se neosypal (což je zázrak) a navíc krásně voní. Vždycky jsem musela já osobně mít kosmetiku bez parfemace, protože mě dráždila, tato mi nezpůsobila žádný kožní problém. Škoda jen, že vám nedokáži přiblížit více tu vůní. Je to něco mezi ovocem a letní loukou. Pokud chcete příjemnou kosmetiku s etickým složením, tak určitě sáhnětě po Manufaktuře. A abych nezapomněla, má opravdu krásný design. 

#test_manufaktura  #recenze #zkusenosti_manufaktura_babyfriendly

Jak Emička dětskou kosmetiku Manufaktura testovala.....

Žila byla jedna holčička, jmenovala se Emička. Byla to holka veliká a šikovná, už tři roky jí byly. Její maminka Iva jí přihlásila na testování dětské kosmetiky Manufaktura. Umíte si představit, jaké to bylo překvapení, když vyhrála? Maminka věděla, že bude mít obrovskou radost, ale nic jí neřekla a čekala na den doručení zásilky.....

Bylo 25. května, venku pršelo a Emička čekala na pošťáka s balíčkem. Přijel kolem pravého poledne. Holčička balíček převzala a doma ho rozbalila. Mamiiiii, to je moje? Mamiiii, to je věcí. Maminko, já chci čichnout. Mamiiiii, koukej, tatiiiiiii...... A takhle se radovala téměř celý den. Poctivě vše očichala, vyzkoušela a čtyři své nové kamarády uložila do skříňky v koupelně. 

Emísku a jak velikou máš radost?

A nám začalo testování a toto jsou výsledky, které jsme za téměř tři týdny společně zjistily:

1. Jemný krém na tvář a tělo (Emičky nejoblíbenější)

Obsahuje bambucké máslo, ovesný a mandlový olej. Naopak, neobsahuje žádná barviva ani minerální oleje a má velmi lehkou bezalergenní parfemaci. 

Je příjemný, velmi dobře ho lze rozetřít, aplikuje se pomocí pumpičky, má velmi příjemnou vůni. Pokožka zůstane nádherně jemná, hydratovaná, příjemná na dotek. Emička ho používá především jako krém na tvář (mami, já mám krém jako ty).

Asi je to u nás nejoblíbenější výrobek a nejčastěji používaný. Opravdu doporučujeme a my víme, že se u nás stane stálicí. 

Emičky hodnocení: voní, mám krém jako mamka, až dojde, koupíme nový.

Děti pak zaujme určitě balení a veselý pejsek na kole. 

2. Pečující olej (Emičky stálice každého večera) - pro mě TOP výrobek

Obsahuje mandlový, meruňkový a ovesný olej. Opět se může pyšnit bezalergenní parfemací. Neobsahuje barviva, konzervanty ani minerální oleje. 

Musím se přiznat, že tenhle olej (na tajňačku) používám také. Je velmi příjemný, aplikace velmi jednoduchá, velmi dobře se roztírá. Důležité je, že nezanechává mastné stopy ani fleky na oblečení. Mažu se s ním pravidelně 3 týdny a nemám už žádná suchá místa na pokožce (trpěla jsem na ně bohužel opravdu dlouho). Pokud se Emičce objeví malý flíček atopického ekzému, tak stačí namazat a za 2-3 dny je pryč.

I tento výrobek zůstane u nás stálicí a budeme ho kupovat určitě dál. 

Emičky hodnocení: voní, ten mamka nemá, ten příště zase koupíme.

Děti pak určitě zaujme veselá kravička, která skáče přes švihadlo.

3. Jemná mycí a koupelová emulze

Obsahuje ovesný a mandlový olej, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Opět má bezalergenní parfemaci. 

Pokud mají vaše děti rádi koupání, tak to bude to pravé pro ně. Emulze udělá krásnou a bohatou pěnu, má dávkovací pumpičku a dokonalou vůni. Pokožka zůstane krásně jemná, vláčná, hydratovaná a voňavá. Já jsem ocenila, že vůbec nepálí v očích. 

Emičky hodnocení: voní, těch má Emička doma hodně, to je dobrý.

Děti určitě zaujme veselý zajíček, který se jde s nimi koupat. 

4. Jemný vlasový šampon (nejméně oblíbená Emičky věc - nerada si  myje vlasy)

Obsahuje ovesný a mandlový olej, panthenol, glycerin. Má opět bezalergenní parfemaci. 

Já jsem opět ocenila, že neštípe v očích. K aplikaci slouží pumpička. Šampon nevysušuje vlasy, pění tak akorát, krásně jde z vlasů smýt a vlasy se velmi dobře rozčesávají (což především u holčiček bývá často problém). Vyzkoušela jsem, že umýt vlasy lze i jemnou mycí a koupelovou emulzí.

Emičky hodnocení: voní, potřebovat ho už nebudeme.

Děti zaujme určitě veselá myška, která běží dětem na pomoc.

Musím říct, že nás výrobky dětské kosmetiky Manufaktura zaujaly. Emička měla veliké problémy s atopickým ekzémem, věkem naštěstí vymizely. Ale pokud použijeme nesprávnou kosmetiku, špatné jídlo, tak se sem tam flíček objeví. Po třech týdnech testování dětské kosmetiky vše v pořádku (což bylo pro mě hlavní kritérium). Manufakturu používám dlouhodobě (jsem s ní moc spokojená) a musím říct, že u dětské určitě zůstaneme. 

Zdravíme a přejeme hezký zbytek neděle, 

testerka Emička a maminka

#test_manufaktura

#recenze

#zkusenosti_manufaktura_babyfriendly

MANUFAKTURA - Jak Natálka testovala...

Byly jsme vybráni na testování dětské kosmetiky MANUFAKTURA a já jsem za to moc ráda. S touto značkou jsem doposud neměla žádné zkušenosti. O to víc jsem byla zvědavá, jak to dopadne a těšily jsme se s dětmi až dorazí balíček.

Kosmetika je ryze českého původu s přírodními ingrediencemi, což je pro mě neuvěřitelné plus. Čím jsem starší, tím vybírám kosmetiku a jiné věci s větší pečlivostí a je to jeden z hlavních důvodů, proč se u nás tato kosmetika zařadí ke stálicím.

Hned po rozbalení balíčku byla radost na obou stranách, já jsem ocenila hlavně lahvičky s pumpičkou, protože co si budeme povídat, je to opravdu praktické. A dcerka se zamilovala do krásných obrázků zvířátek na etiketách. Lahvičky jsou tak stylové, že je nemusíte schovávat do skříňky v koupelně, ale klidně je necháte venku a nebudou vám kazit estetické cítění.

A jak to tedy u nás vypadalo? 

K testování dorazily čtyři výrobky.

Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem. Ještě jednou musím vyzdvihnout, jak skvělé je mít kosmetiku s pumpičkou. Má to hned několik výhod. Nevypotřebujete velké množství najednou. Nestane se vám, že by se při nešikovnější manipulaci v dětských ručkách lahvička vylila. Vydrží vám tedy balení na delší dobu, protože si přesně nadávkujete množství, které potřebujete a zabráníte tím zbytečnému plýtvání. U mycí emulze jako takové mě překvapilo, jak hodně a krásně pění, ocenila hlavně dcerka, která pěnu miluje. Vůně je velmi příjemná a jemná a mytí s emulzí bylo opravdu příjemné i mně. Žádná vyschlá kůže po koupeli. 

Jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem

Tak mytí vlásků je u nás velké téma, většinou s doprovodem slziček nebo aspoň protestů. Dcerka má vlásky už poměrně dlouhé a nerada si je myje, protože pak vždy následuje česání, které nemá ráda o nic méně než to mytí. Šampon má taktéž příjemnou vůni a hustou pěnu jako mycí emulze a co bylo velkým pozitivem, že i když jsem nepoužila žádný kondicionér, vlásky šly rozčesat krásně. Takže, když jdeme teď mýt vlásky, tak už jen s Manufakturou, protože ta přece netahá 😉 .

Jemný dětský výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem

Tak tohle byl pro nás opravdu TOP výrobek, bez kterého už se neobejdeme. Opět s mojí oblíbenou pumpičkou, ale hlavně ta božská jemnost po aplikaci je k nezaplacení. Krém se krásně vstřebává, jednoduše nanáší a kůže je po něm opravdu heboučká k pomazlení. Jediné negativum, které vnímám, je velikost balení. Klidně by mohl být jednou tak velký, protože toho nebude nikdy dost a po téměř čtrnácti dnech testování máme méně než polovinu. 

Pečující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem

Hned se přiznám, že olejíčky jako takové moc nepoužívám, ale dala jsem mu šanci a neprohloupila jsem. Rozhodně zajistí jemnou a voňavou péči pokožky. Olejíček jsem použila i na sebe po holení nohou. Takový tip pro toho, kdo má citlivé nohy po holení, tak tenhle olejíček obstál na jedničku a už žádná červená a podrážděná místa. 

Děkuji za možnost testování. Kosmetika se u nás stane stálicí v péči o pokožku. 

#test_manufaktura 

#zkusenosti_manufaktura_babyfriendly

#recenze

Baby friendly Manufaktura a Anetka 🌱

Tak tahle luxusní kosmetika je teď naše😊. Měla bych napsat dcery, ale než jsem jí aplikovala na naše miminko, vyzkoušela jsem na sobě, ať vím, do čeho jdu. A o některé produkty jsem měla problém se podělit a hamounila si pro sebe. To jsem ale matka😀. 

Baby Manufaktura, jak jsem si kosmetiku pojmenovala, u nás zaujala čestné místo a zůstává dál. Nejen že je příjemná, voňavá, ale i krásně vypadá. 

Mycí a koupelová emulze obsahuje mandlový a ovesný olej, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol.

Večer, kdy jsem nadávkovala mýdlo do vaničky a vyrobila z něj pěnu, to u nás vonělo jako v lázních 🛀. Anetka viděla pěnu prvně a byla nadšená. Samozřejmě jí musela i ochutnat. Mýdlo se dobře aplikuje pomocí pumpičky, má jemnou konzistenci a snadno se umývá. Byly jsme spokojené.

Nevěřila bych, že dcery jemné vlásky mohou být ještě jemnější. A ono jo. Zasloužil se o to Jemný vlasový šampón. Je obohacen o ovesný beta-glukan, pšeničný protein, panthenol, allantoin, ovesný a mandlový olej a glycerin. Stačí jedna dávka z praktické pumpičky a umyla celé vlásky naší holčičky.

Říkejte si s námi:

Lesk a svěžest vláskům dodá
jemný šampón, čistá voda.
Na hlavě mi krásně pění,
vyzkoušej to nic to není.
 

Máme doma malou vodní vílu. 🐬 Z vany jí nemůžu dostat a kojenecké plavání v bazénu, si také moc užívá. Dětskou pokožku je třeba řádně mazat a po našem vodním řádění zvlášť. Jemný krém na tělo a tvář mě překvapil příjemnou konzistencí, vůní a dávkovačem. Obsahuje bambucké a kakaové máslo, beta-glukan, ovesný a mandlový oleje, squalan a vitamín E. Díky těmto ingrediencím pokožku dokonale zvláčňuje a regeneruje. Je to tak znát, že už dceru nemažu denně, ale pouze obden. Není to jen pro to, že je obtížné ten můj živel udržet na místě a namazat, ale podle mého názoru, ani není potřeba, po použití tohoto krému, mazat častěji.

Jako poslední jsem si nechala svého oblíbence, Pečující olej. Řeknu to na rovinu, jsem líná sama sebe mazat a jde to až tak daleko, že se mi dělají šupinky, hlavně na nohou, kde je kůže namáhaná holením a v zimě chladem. V rámci testování jsem si olejem namazala ruce a nohy. Celý den jsem pak pozorovala, jak si s mojí kůží poradí. Pokožka byla zacelená, jemná a voňavá. Bez vysušení přežila i návštěvu bazénu. Snadno a rychle se roztírá, takže vhodný pro lenochy, jako já. Na Anetku jsem olej samozřejmě taky použila, jen jsem se bála, aby mi nevyklouzla, když jsem jí honila po přebalovacím pultu. Pyžámko jsem oblékala hned po namazání a nebyl s tím problém. Na mém tričku to mastné stopy zanechalo, když se o mě malá, čerstvě namaštěná, opřela. A jaké je to zázračné složení? Mandlový, meruňkový a ovesný olej, ceramidy, vitamin E a squalan. 🌾

Shrnu ještě klady a zápory, na které jsem přišla:

+ u všech výrobků příjemná vůně

+ příjemná konzistence

+ pěkné obrázky a celkový vzhled kosmetiky

+ snadné dávkování

+ český výrobce

- pro někoho vyšší cena

- krému pouze 100ml

Co říct na závěr. Moc děkujeme za dárky od Manufaktury a příležitost užít si dobrodružství v podobě testování. Pexeso, které jsme k tomu také dostali, zatím budeme hrát s tatínkem 🙂. 

Zdraví Anetka a mamka Barča

#test_manufaktura #recenze #zkusenosti_manufaktura_babyfriendly

MANUFAKTURA naše srdeční záležitost ❤️

#test_manufaktura
Měla jsem velkou radost, když mě vybrali k testování dětské řady kosmetiky od MANUFAKTURY.

MANUFAKTURU miluji. Zabydlela se u nás už dávno a to nejen díky své kvalitní kosmetice, ale má pro mě přidanou hodnotu i díky těmto věcem:
🇨🇿 jedná se o českou společnost se sídlem v Praze, která spolupracuje převážně s českými dodavateli surovin a produktů,
🌹většina přípravků obsahuje vysoký poměr přírodních ingrediencí (97-99%),
🐰 kosmetika není testována na zvířatech a získali mezinárodně uznávaný certifikát Human Cosmetics Standart,
🌱většina kosmetiky je 100% vegan, až na výjimku, kdy je ze živočišných ingrediencí využíván včelí vosk a lanolín,
🌍 Manufaktura podporuje udržitelnost a celkovou ohleduplnost k přírodě,
dlouhodobě podporuje dobročinné akce, z nichž nejvíce spolupracuje s nadací Via.

Balíček k testování obsahoval: Jemný vlasový šampon, Jemnou mycí & koupelovou emulzi, Jemný krém na tvář a tělo a Pečující olej. Vše bylo zabalené v krásné papírové tašce a jako bonus bylo přidáno roztomilé pexeso.

Celkový dojem z balíčku byl parádní. Lahvičky mají pastelové barvy a jsou ozdobené zvířátky. Samy osobě mohou být krásným doplňkem koupelny. Klukům se na první pohled moc líbily.

A teď k samotným výrobkům:

Jemný vlasový šampon (s ovesným olejem a panthenolem) zabodoval u nás na první pohled. Ze všech výrobků voní nejkrásněji. Při mytí stačí jedno zmáčknutí, aby šampon hezky pěnil. Kluci hlásili, že při mytí neštípe v očičkách, (ale cíleně jsme to nezkoušeli 😁). Vlásky po něm krásné voní a jsou hebké.

Jemná mycí & koupelnová emulze (s mandlovým a ovesným olejem). Toto testování bylo trošku výzva, protože starší syn má sklon k ekzému. S radosti mohu říct, že emulze na pokožku působí bez jakýchkoliv problémů a můžeme ji zařadit mezi naše oblíbené výrobky.

Pečující olej (s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem). Upřímně olej běžné moc nepoužíváme, ale s přicházejícím létem se to možná změní. V rámci testování jsme ho samozřejmě otestovali. Krásně voní a zanechává pokožku jemnou a hydratovanou.

Jemný krém na tvář a tělo (s mandlovým a ovesným olejem). Mazání krému se stalo našim každovečerním rituálem. Šikovné pumpování na lahvičce umožňuje, aby si krém kluci nanášeli sami. Předhánějí se, kdo se bude mazat první. Krém krásně voní, hezky se vstřebává a zanechává pokožku jemnou a voňavou. Tento produkt se určitě u nás zabydlí natrvalo.

Kosmetika od MANUFAKTURY  je opravdu skvělá. Děkujeme moc za možnost testování.❤️

Manufaktura - Baby Friendly

Ahoj děvčata, 

mamča nám domů domluvila testování dětské kosmetické řady Baby Friendly, která byla vytvořena s láskou k dětem, maminkám a přírodě.

První, co jsme vyzkoušeli, byl pečující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem. Krásně voněl, dobře se roztírá a na oblečení nenechává mastné skvrny. Neobsahuje barviva, konzervanty ani minerální oleje.

Další, co jsme vyzkoušeli, byl jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem. Jelikož já nemám vlasy, prubnul ho můj jediný vlasatý brácha ✌🏻 Chvilku remcal, že je obal růžový ( pro holky, že jooooo ), ale pak mu to mamčule na tu hlavu stejně dala. Opět to krásně vonělo, neštípalo v očích a pěnilo to prý akorát. Šampon je obohacen o regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, pšeničný protein, zklidňující panthenol, regenerační allantoin, zvlhčující a ochraňující ovesný a mandlový olej a glycerin. Samozřejmostí je šetrnost k očím, pH 5,5 a jemná bezalergenní parfemace.

Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem 👉 ta na mě čekala ve vaničce. Opět krásná vůně, koupelová emulze je jemná a hypoalergenní mycí látka rostlinného původu obohacená o výjimečně výživný mandlový a ovesný olej, hojivý, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Pokožku jsem po něm měl prý k zulíbání ☺️❤️

.... poslední naše testování 👉

Jemný dětský výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem, zase se opakuji ale ZASE krásně voní, krásně se roztírá a používáme ho s bráchy všichni tři ❤️ obsahuje unikátní bambucké máslo, které je známé pro své hydratační, zvláčňující a vysoce ochranné schopnosti. Receptura dětského krému se také pyšní obsahem cenného beta-glukanu, ovesného a mandlového oleje, kakaového másla, squalanu a vitamínu E. 

Závěrem je tato kosmetika za naši rodinku TOP🌸

s pozdravem

Váš Testovatel Božan Viňoušek 🍀

#test_manufaktura #recenze #zkusenosti_manufaktura_babyfriendly

Manufaktura: nejšetrnější péče pro nejmenší

Vážení a vážené 🌸

Velmi ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s testováním dětské kosmetiky značky Manufaktura ❣️

Toto testování jsem si ze srdce přála. Přála jsem si, abych byla se svými holčičkami vybrána a moc si toho vážím, že se mi to splnilo ❤️ A v naší domácnosti si již našlo své stálé místo. 

Abych se přiznala, Manufakturu jsem neznala. A hned jsem začala studovat - co to je zač? 

  • Kosmetika vhodná už pro novorozence a děti s obzvláště citlivou pokožkou.
  • Obsahuje nejjemnější konzervační látky, rostlinné oleje a ovesný výtažek
  • 0 % sulfátů, parabenů, ropných olejů a alergenních parfému

Měla jsem možnost ji vyzkoušet až nyní poprvé. A byla to láska na první pohled i dotek 😍 

Znáte to, líbí se vám nějaký krém, sprchový gel pro dítě. Mrknete na složení, jak vypadá celkově a pak? Zjistíte, že krém je třeba hutný, špatně se roztírá, nevoní, nebo naopak moc řídký a přichází celkové zklamání. Nic takového se vám u Manufaktury stát nemůže 👌🏻

Testovaly jsme 4 produkty.

1) Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem

Jedním slovem - Perfektní 👌🏻 Musím vychválit - praktickou dávkovací pumpičku a krásné balení. Ale co v neposlední řadě - příjemnou vůni a konzistenci emulze. Je velmi přijemná už na pokožce, pění tak akorát.
Základem této pečující mycí a koupelové emulze jsou jemné a hypoalergenni mycí látky rostlinného původu obohacené o výjimečně výživný mandlový a ovesný olej, hojivý, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Takže pokožka po něm je velmi hebká ❤️

2) Jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem

Tento produkt mě velmi překvapil. Musím říct, že mytí vlasů moje dcera nemá moc ráda. Ale konečně už nějaké vlasy má a je třeba o ně pečovat. Složeni tohoto jemného dětského šamponu je opět hypoalergenní a s látkami rostlinného původu. Šampon krásně voní, řekla bych podobně jako mycí emulze. A ta vůně na vláscích i dlouho vydrží ❤️
Opět oceňuji praktickou pumpičku! A líbivý desing 🌸

3) Pečující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem
Tak u tohoto produktu musím říct, že mladší dceři nevyhovoval a osypala se. Za 3 dny ale vyrážka zmizela. Olej jsem zkoušela i na sobě 🙈 Ano, která maminka ne?☺️ A velmi mě překvapil 😍 Člověk cítí, že na kůži dělá skutečně ochranný film 👀

Tento ovesný olej má mimořádné regenerační a zklidňující účinky. Obsahuje navíc ceramidy, které vytvářejí na kůži bariéru chránící ji před nežádoucími okolními vlivy a pomáhají v ní udržovat potřebnou vlhkost. Zvláčňující a hydratační mandlový olej dokonale pečuje. Meruňkový olej se skvěle hodí pro suchou pokožku, kterou změkčuje, zvlhčuje a zjemňuje.

Je to olej, takže se hned rozteče, ale krásně se roztírá a vůně není moc výrazná.

A teď to nejlepší nakonec 😍 

4) Jemný dětský výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem

Toto je absolutně the Best produkt 😍 láska na první dotyk ❤️ Opět praktická pumpičku, ale to balení ❣️ Je takové luxusní ❤😊 

Nádherně se roztírá, nezanechává stopy, krásně se vstřebává a pokožka je po něm tak hladká jako dětská prdelka ☺️

Starší dceru velmi nadchl a mastila by se s ním asi do té doby, dokud by ho nevypiplala 😄

Tento krém obsahuje unikátní bambucké máslo, které je známé pro své hydratační, zvláčňující a vysoce ochranné schopnosti. A je to skutečně znát ❤️

Jak jsem psala už v příspěvku během testování - jednu výhradu bych měla. A to - že obsah balení je nižší oproti ostatním produktům. Je ho jen 100 ml 🙂 Což je velkááááá škoda! <3 

Celkově podtrženo a sečteno dáváme 100 bodů ze 100 ❤️ Moc jsme si to užili, určitě u těchto produktů zůstaneme. Mladší dcera má pokožkou velmi suchou a koupel i krém ji pokožku krásně zvláčňují, hydratují, je po použití celá hebká 😊

Děkujeme za tuto krásnou, veselou a voňavou příležitost 🌸

#test_manufaktura #recenze #zkusenosti_manufaktura_babyfriendly

Jak jsme s Táňou testovaly Manufakturu

#test_manufaktura #recenze 

Jednoho hezkého dne na mě na koníkovi vyskočil poutavý článek k testování dětské kosmetiky od Manufaktury. Velmi mě to zaujalo a zkusila jsem se zapojit. K mému velkému překvapení mi zanedlouho přišla zpráva, že jsem byla k testování vybraná. Měla jsem velikou radost a těšila se až přijde balíček a budeme moct začít testovat. Netrvalo to dlouho a balík do několika dnů přišel. Připadala jsem si jako o Vánocích. Celá natěšená jsem bedýnku otevřela a okamžitě jsem se nadchla 😊

V krabici na nás s Taťánkou čekala překrásně barevná sada v podobě šamponu, sprchového gelu, olejíčku a krému. Milým překvapením byla přiložená dárková taška a dětské pexeso. V první řadě mě uchvátilo barevné provedení obalu. Krásné, jemné pastelové barvy s obrázky zvířátek. Hned jsem, asi jako každý, očichala všechny přípravky a můžu vám říct jen.....WAAAAAAAAU!!! Ta jemná vůně byla dokonalá. Ještě ten večer jsme s Táničkou vyzkoušely všechno. 

SPRCHOVÁ EMULZE

Jemná mycí a koupelová emulze a mandlovým a ovesným olejem zanechává dokonale hebkou dětskou pokožku. Sprchový gel má praktickou pumpičku. Skvěle pění, takže stačí opravdu trošku na umytí celého děťátka. 

VLASOVÝ ŠAMPON 

Šampon s ovesným olejem a panthenolem mě absolutně nadchl. Jelikož má Tánička dlouhé vlásky, vždy byla potíž s následným rozčesáváním. Dřív jsem musela používat i rozčesávače. Po použití tohoto šamponku už to nebylo třeba. Nejen, že skvěle pění a neštípe v očích, ale vlásky se dají rozčesat úplně snadno. Když má Tánička umytou a vyfoukanou hlavinku, pořád ji musím očichávat. Tak krásně ji voní vlásky 😍

PEČUJÍCÍ OLEJ

Pečující olejíček s mandlovým meruňkovým a ovesným olejem. Je velmi jemný k pokožce. S Táňou jsme vyzkoušely hodně olejíčků, ale z většiny z nich byla mastná jak papír od salámu. To však neplatí u olejíčku od Manufaktury. Hned se vpíjí a kůže je hebká, jemná a voňavá. Za mě absolutně TOP 👍 Jediné malé mínus je menší balení. Klidně bych ocenila větší lahvičku 😊 I tak ale vydrží dlouho, protože stačí jen pár kapek 😉

KRÉM NA TVÁŘ A TĚLO 

Krém s mandlovým a ovesným olejem krásně voní, stejně jako všechny výrobky. Krém se hezky rychle vstřebává. Táničce mažu čumáček denně....je tak voňavá 😊

Jedním dechem mohu říci, že už jinou kosmetiku používat nebudeme. Manufaktura u nás vyhrála na plné čáře 👌

S Táničkou velmi děkujeme za možnost testování.

#zkusenosti_manufaktura_babyfriendly