Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s produkty NIVEA Baby

konik_testuje30.3.2020

Pohlazení jemné dětské ručky, hebká červená líčka a návyková miminkovská vůně. Dětská pokožka je křehká, citlivá a jemná. Proto si zaslouží pozornost a speciální péči. Dopřejte svým mrňouskům kvalitní, léty ověřenou klasiku, která je zde již několik generací.

10 maminek dopřálo svým dětičkám tu nejlepší péči. Chcete vědět, jak uspěly v testu přípravky NIVEA Baby? Tak čtěte a dozvíte se ☺

Každá maminka hledá pro své děťátko pouze to nejlepší. Snaží se najít produkty, které budou součástí jejich každodenní rutiny a budou provázet všechna ta společná dobrodružství. A právě proto jsou zde produkty NIVEA Baby, které nabízejí ověřenou, tradiční péči. Značka NIVEA se o každého člena rodiny stará již více než 100 let. Pro citlivou a jemnou pokožku těch nejmenších je zde řada produktů NIVEA Baby, které se postarají i o tu nejjemnější pokožku.

Hýčkejte pokožku svého děťátka kvalitními přípravky, které jsou bez barviv, parfemace či dráždivých látek, vyvinuté speciálně pro potřeby citlivé dětské pokožky. Aby byla péče o drobečka zábavou, připravili jsme si pro testující maminky balíček těchto přípravků:

MICELÁRNÍ GEL šetrně umyje i tu nejcitlivější pokožku, nevysušuje a nedráždí. Díky tomuto jemnému gelu, vhodnému pro každodenní mytí, se z koupání stane zábava.

OBLIČEJOVÝ KRÉM, TĚLO A ZADEČEK je inspirován tím nejlepším z originálního NIVEA Creme. Vše, co pokožka vašeho miminka potřebuje, se ukrývá v praktické plechové dóze. Díky jemnému a bezpečnému složení s přírodním mandlovým a slunečnicovým olejem chrání dětskou pokožku.

Nivea je láska, láska je Nivea

Je to téměř 14 dní, co jsme dostali na testování dva úžasné přípravky Nivea. Jak jsem tušila už před tím, nebylo to testování jen pro Matýska, ale krém využívá taky šestiletý Maxim a třicetiletá maminka 😁😁

Začneme sprchovým gelem. Nivea pro nás není žádná novinka, máme doma už slušný arzenál a na něj nedám dopustit. Nivea ale přece jen s novinkou přišla a tou je dětský sprchový gel Nivea Baby Micellar Gel má tu svojí úžasnou jemnou Niveáckou vůni. Je to jedna z věcí, kterou na Nivea produktech miluju.

Matýsek koupání zbožňuje a testování tak byla radost. Gel krásně pění, Matýsek měl po ní pokožku hezky vláčnou a hydratovanou. Maxik už se koupe/sprchuje sám, zvládá to úžasně, jen má problém s tím, správně si nadávkovat sprchový gel. Jeho spotřeba je opravdu astronomická, ale díky šikovné pumpičce, která nadávkuje sprchový gel tak akorát, jsem to měla uz bez hlídání 😁

Ja sama trpím na atopický ekzém a jen tak něco na mytí nesnesu, vlastně tím vždycky otestuju jak moc soft to je. A jak jsem tušila i moje pleť je s Nivea Baby Micellar naprosto v pohodě.

Druhý výrobek, který jsme testovali je Nivea BABY my first cream.

Klasický Nivea krém v plechovce znám, v obchodech jsem registrovala i tento dětský, ale nikdy nekoupila. Velkym příjemným překvapením pro mě bylo, že není tah hustý jako klasický, je krásně jemný a skvěle se tím pádem roztírá i vstřebává. Moc jsem od něj nečekala, těšila jsem se spíše na Nivea Baby Micellar, ale musím říct, že jsem si ho totálně zamilovala.

Matýsek měl od neustálého plazení suché lokty a kolena a tak jsme povolali Nivea Baby krém a zabral skvěle. Po 10 dnech má suchá místa téměř pryč. Starší, Maxim na něj zas chodí, aby si namazal obličej. Má to jak svůj rituál, přijde, sedne si, prstíkem si naťupká puntíčky na tváře, čelo, nos a bradu a promaže se. Nebudu lhát, chodím na něj taky, mažu si s ním ruce, protože jsou teď víc namáhané od častého pečení, vaření a máchání rukou, tak potřebují promastit. No a jako bonus je prostě ta plechovka, já tohle balení miluju.

Přemýšlím taky nad nějakými minusy, ale v tomhle případě prostě nejsou žádné.

Kosmetiku Nivea doporučuji všema deseti, spousta z vás ji určitě používá a tak doporučuju dokoupit tyhle dva pomocníky pro péči o pokožku našich (nejen) nejmenších.

Nivea Baby Micellar a Nivea BABY my first cream.

Přeji všem krásné a klidné dny a Nivee děkuji za možnost testovat.

Ahoj

Lenka

#recenze #test_nivea2

Testování Nivea Baby

Měla jsem ohromnou radost, když mě koník vybral na testování 🙂 Nikdy se mi to za ta léta nepovedlo a teď s druhým miminkem byla radost o to větší 🙂

Baby Nivea mne zaujala před pár měsíci, kdy jsem v drogerii viděla už jen obal, hlavně u First baby cream 🙂 Ovšem rozhodla jsem se nekupovat, protože doma ještě nějaké        zásoby dětské kosmetiky byly s tím, že až vypotřebujeme, tak půjdu a zkusím. A když se ukázalo testování zde, nelenila jsem.

Takže, balíček k testování došel již 13.3. a hned jsme začali.

Večer jako první přišel na řadu micerální gel, 8 měsíční syn miluje koupání. Vždycky byl krásně jemňoučký opravdu jako to čerstvé miminko 🙂 Nebylo skoro nutné mazat, ale  po každém vykoupání dostal masáž celého těla s first baby cream, ten to jen vše podtrhl a syn šel spát jako novorozeně 🙂 Nesmím zapomenout, že jsme samozřejmě zkoušeli krém i na zadeček, byla jsem mile překvapena. Poté každé ráno jsme namazali obličej, syn měl sušší tvářičky a po testování je má krásně heboučké. Už po pár dnech jsem opravdu viděla výsledky a tak jsem mazala i staršího 8letého syna a též s úspěchem. 

Za mě opravdu jen samá chvála, mycí gel je super, protože je s pumpičkou, tu opravdu oceňuji a to nejlépe u všeho pro malé děti, kdy si může dávkovat i starší. 

U krému mám tím pádem lehce problém s balením, kdy je to trošku nevýhoda, pokud je    dítě akčnější a tak i mne se podařilo občas zabořit prst víc, než jsem chtěla a to nemluvě o starším synovi... Ale brali jsme to jako legraci vždy 🙂

Shrnula bych tedy pro a proti... 

* MICELLAR GEL 

PRO      

 • krásná jemná vůně, myslím si že pro Niveu typická 
 • jemná pokožka
 • pumpička 
 • opravdu neštípe 🙂
 • přijde mi přijatelná cena, protože gel vydrží poměrně dlouho 

  PROTI  

 • nezaznamenala jsem nic co by mělo být nevýhodou 

* MY FIRST CREAM

PRO 

 • opět krásná jemná vůně, zase pro Niveu typická 
 • hezky se roztírá, není to žádný "hutný" krém
 • skvělé 3v1  na obličej, tělo i zadeček ( to se mi opravdu velmi, ale velmi líbilo, že není potřeba jiných krému a vše zastane jeden)
 • též cena, kdy opravdu stačí na vše jeden krém

PROTI

 • jediné co beru jako nevýhodu tohoto výrobku je balení, na které musí být člověk opatrný. 

Celkově jsem mile překvapená a určitě vím, že toto balení bylo sice první, ale ne poslední.

Jsem ráda, že jsem testování mohla podstoupit a ráda bych poděkovala společnosti 

Nivea a především Koníkovi, že rozšířil mé obzory co se týká dětské kosmetiky. Rozhodně DOPORUČUJI.

#recenze

#test_nivea2

#test_nivea

https://www.modrykonik.cz/recenze/detska-kosmetika-nivea-baby/#zkusenosti_niveababy

Recenze Nivea

Co se mi vybaví, když se řekne NIVEA? Je to dětství, modrá plechovka s bílým nápisem. Používala ji nejen moje maminka, ale i babičky. A nás jako děti s ní pravidelně promazávaly.

A když jsem se já stala mámou sáhla jsem po kosmetice Nivea. Tuto kosmetiku používám již u třetího dítěte. A proto jsem naší modrou rodinu s radotí obohatila o nové produkty. 

Všichni synové, i já, jsme atopici s velmi citlivou pokožkou. Dávám velký pozor na jakoukoliv novou kosmetiku a málo co se nám osvědčí.

Byla jsem velmi zvědavá na tyto novinky. Náš tester byl roční Jonášek, ale namazala jsem i prostředního. Ten má pusinku jak struhadýlko a tak to byla hodně velká výzva. A Nivea obstála.

Co se testovalo?

NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL

- velmi jemný k dětské pokožce, nedráždí a neobsahuje ethylalkohol

- moc nepění

- příjemná vůne

Prodává se v láhvi s punpičkou o obsahu 500 ml za průměrnou cenu 109 ,-.

Oceňuji, že se dá použít na tělo i vlasy.

NIVEA BABY MY FIRST CREAM 

- vhodný na celé tělo

- obsahuje mandlový a slunečnicový olej

- hutnější, ale velmi dobře roztíratelný

- příjemná vůně

Prodává se v pleché krabičce o obsahu 150 ml za průměrnou cenu 79,- Kč.

Osobně velmi oceňuji plechovou krabičku, která se dá vymazat úplně. 🙂 Velmi dobře promazává.

S produkty NIVEA jsem byla velmi spokojena a značka NIVEA mě opět nezklamala. 

Produkty můžu jen doporučit a u nás si své místo udělaly.

#konik_testuje 

#test_nivea2 

#recenze

#test_nivea

https://www.modrykonik.cz/recenze/detska-kosmetika-nivea-baby/#zkusenosti_niveababy

Kosmetiku NIVEA, zná i moje rodina

Co se Vám vybaví, když se řekne NIVEA? Mně rozhodně tmavě modrá plechová dózička, ve které se skrývá krém na celé tělo. Používaly ho nejen naše maminky, ale i naše babičky, ba dokonce i prababičky.

Nenechte se však zmást, tato plechová dózička původně nebyla vůbec modrá, ale žlutá se zelenými lístky. Až někdy kolem roku 1925 se její podoba změnila a získala modrý design, který přetrvává i teď, ve 21.století.

Historie kosmetiky NIVEA sahá až do roku 1911, kdy farmaceut a vizionářský podnikatel Dr. Oscar Troplowitz objevil možné využití Euceritu, emulgátoru vyvinutého chemikem Dr. Isaacem Lifschützem.

Dnes má NIVEA na trhu více než 500 produktů pro všechny věkové kategorie. Jak pro ženy a děti, tak i pro muže.

Můj syn Tobiasek měl tu možnost otestovat NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL a NIVEA BABY MY FIRST CREAM.

NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL

 • k pokožce děťátka je velmi šetrný, protože neobsahuje ethylalkohol a byl vyvinut ve spolupráci s dermatology a pediatry.
 • má moc příjemnou vůni
 • má mýdlovou konzistenci a tolik nepění
 • díky pumpičce si můžeme nadávkovat, kolik potřebujeme
 • obsah 500ml
 • cena ā 109 Kč

O Tobiaskovi je známo, že je to vodní živel. Zbožňuje vodu. Od narození ho myji každý den. NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL je vhodný na tělo i vlásky. Vlásky po něm zůstávají voňavé, hebké a tím, jak se Tobiaskovi vlásky vlní, tak po koupání má nádherné kudrlinky. Žádná alergická reakce se u něj neprojevila.

NIVEA BABY MY FIRST CREAM

 • vhodný na tvář, tělo, i zadeček
 • inspirován tím nejlepším z prvního NIVEA CREME
 • obsahuje přírodní mandlový a slunečnicový olej.
 • obsah 150ml
 • cena ā 79 Kč
 • příjemně voní
 • lehce se roztírá

Děti a krémy. Asi to zná téměř každá maminka. Necháte někde omylem dózičku s krémem a Vaše ratolest už v ní boří prsty a maluje. Maluje po zemi, po sobě, po zdi, občas i po televizi, kdo má doma zvířátko, tak třeba i po něm.

Asi jedinou nevýhodu NIVEA BABY MY FIRST CREAM shledávám právě v tom, že v přítomnosti akčního batolete je použití krému dost nepraktické a riskantní. Třeba našeho Tobiaska to neustále lákalo k tomu, se v krému ,,matlat'', takže jsem ho musela usměrňovat, aby v dóze něco zbylo.

Věřím, že většina maminek by uvítala raději krém s pumpičkou nebo v tubě.

Každopádně, krém se dobře roztírá, rychle se vstřebává, nenechává mastný filtr, moc hezky voní a pokožka po něm zůstává hebká a jemná. Alergická reakce se neprojevila.

S produkty jsme jinak moc spokojeni. Kromě Tobiaska je totiž používá celá moje rodina.

Na závěr takové moto : NIVEA je jen jedna 😊

Tímto chci poděkovat #konik_testuje za testování #test_nivea2 .

#recenze 

#test_nivea

https://www.modrykonik.cz/recenze/detska-kosmetika-nivea-baby/#zkusenosti_niveababy

Veškeré uvedené informace jsou dohledatelné na webu, tyto konkrétně na www.nivea.cz

Naše voňavé testování

Má první věta obsahuje velké díky za možnost testovat Nivea produkty pro děti. Přiznávám se, že jsme doposud za těch dva a půl roku, co mam syna, zkoušeli pouze Nivea krém do zimy a větru. Teď mě to dost mrzí.

Testovanými produkty byly micelarni gel a krém pro děti. Tedy především pro děti, u nás testovala ale celá rodina. Hlavně zmiñovaný gel. Neboť je perfektní! Krásně voní, takže každá vana a mytí byla jedině s ním. Je prima, že má dávkovač a synek ho nevyleje do vany rovnou celý 😂 Krém on moc neocení, nesnáší mazání (to má po mamince 😱). Ale párkrát se zadařilo i to. Testovala jsem zda dětem nebude tato kosmetika vadit skrz ekzémy, ale ani náznak alergie. Krém má opět přijemnou vůni i konzistenci a dobře se roztírá. Není přehnaně mastný. Nicméně to chce mazat 2x denně susší kůži miminka, neboť k ránu už měla dcerka nožky opět suché. Což nemusí být každý případ.

Celkově hodnotím produkty velice kladně a určitě si je opět pořídíme, hlavně micelární gel.

#test_nivea2 #recenze

#test_nivea

https://www.modrykonik.cz/recenze/detska-kosmetika-nivea-baby/#zkusenosti_niveababy

Modrá klasika: Nivea baby

Já a moje děti jsme byli vybráni na testování produktů značky Nivea. Byli jsme nadšení a tímto moc děkujeme.

Nejdříve představím moje dva malé testery -

Matěj (téměř 3 roky) - neustále špinavý malý brebenta, od malička moc nemusí koupání a mytí vlasů je jakk souboj matky lvice a něčeho jako malého čtyřhlavého draka.

Amálie (téměř 5 měsíců) - absolutní prototyp jemného pohlaví, miluje koupání a prostě plná vana teplé vody, to je vrchol dne. Je to ženská 😊.

Bohužel obě mé děti mají velmi suchou pokožku, Matěj až se sklony k ekzému. Máme doma dost nízkou vzdušnou vlhkost a tvrdou vodu, takže mažeme mažeme mažeme.

Jako první jsme testovali Nivea baby micelarní gel. Vůně je velmi příjemná, dávkování pomocí pumpičky je super praktické. Obzvlášt, když držím na jedné ruce Amálku a tou druhou prostě jen pumpnu 😁. Gel mě velmi překvapil a to z toho důvodu, že mám i jiný mycí přípravek Nivea baby a tak mohu porovnat. Ten testovaný micelární je lepší a pokožka je po něm pěkně vláčná.

Druhý testovaný produkt je Nivea baby My first cream a jsem z něj absolutně nadšená. První dojem byl příjemné překvapení co se týká konzistence. Čekala jsem, že bude hutnější, tak jako klasická Nivea v plechovce. Ten pro děti je jemnější, ale stále krásně hydratuje, rychle se vsákne a na pokožce nezůstane mastný film. Velmi pěkně se roztírá a pokožka je po něm vláčná. Příjemně voní a mazali jsme s ním tvář i celé tělo. A já si s ním chodím mazat ruce, je super 😊.

S testováním jsme byla velice spokojena, oba produkty mě velmi mile překvapily. Krém v plechovce bych určitě koupila znova. Pokud bych měla najít nějakou výtku, tak snad jen to, že plechovka se snadno otlapká a krém rychle mizí. 😁 Ale je to Nivea - takže kulatá plechová dóza k tomu neodmyslitelně patří!

Oba produkty rozhodně doporučuji všem dětem a maminkám, které si rádi užívají společné hýčkání. 

#recenze

#test_nivea2

#test_nivea

https://www.modrykonik.cz/recenze/detska-kosmetika-nivea-baby/#zkusenosti_niveababy

Testujeme produkty NIVEA BABY u nás doma

V pátek 13.3. nám pošťák doručil balíček, ve kterém se skrývalo překvapení. Produkty značky NIVEA k testování našimi dětmi. Všechny tři se moc těšily a hned první večer vyzkoušely mycí gel i krém. 

Mycí gel si dokázaly nadávkovat obě starší děti – syn 2,5 let a dcerka 4 roky. Mohly se tedy umývat samy, což považuji za přínosné, vede k samostatnosti. 

Při používání krému asistoval vždy jeden z rodičů, děti vždy zabořily prst do krému a pak se namazaly. Každý večer si to v rámci koupání moc užívaly. 

I náš nejmenší, 8 měsíční syn, si péči s produkty Nivea BABY užíval. Jak s mycím gelem, tak s krémem, kdy jsem mu po koupeli pěkně namazala celé tělíčko i zadeček, vždy se radostně smál 🙂 

Po třech dnech užívání jsem si u staršího, 2,5 letého syna, všimla vyrážky na zádech, pažích, bocích. Po konzultaci s pediatrem mi bylo sděleno, že se jedná o alergickou reakci na nějakou kosmetiku. U syna jsem tedy ihned přestala používat. Syn nemá citlivou pokožku, jeho reakce na produkty Nivea Baby mě překvapila. Ostatní dvě děti neměly žádné kožní obtíže po používání produktů NIVEA BABY.

Zde shrnuji výhody a nevýhody z našeho testování:

Výhody + mycího gelu:

 • velmi chválím pumpičku na micelárním mycím gelu, díky ní si gel dokážou děti nadávkovat samy
 • příjemná (a též pro Niveu typická) vůně mycího gelu
 • děti si za krátký čas velmi oblíbily
 • lehce pění

Nevýhody - mycího gelu:

 • neshledala jsem
 • alergická reakce syna /ostatní dvě děti bez potíží/

Výhody + krému:

 • krém se hezky roztírá, má příjemnou konzistenci, rychle se vstřebává do pokožky,     nezanechává bílé fleky    
 • příjemná (a též pro Niveu typická) vůně krému
 • děti si za krátký čas velmi oblíbily

Nevýhody - krému:

 • při používání krému dětmi  je nutný dozor rodiče, neb dítě má tendenci si vzít do ruky     velké množství (uvítala bych též pumpičku)
 • alergická reakce syna  /ostatní dvě děti bez potíží/

Po týdenním testování produktů NIVEA BABY mohu všem vřele doporučit 🙂

Koníkovi děkujeme za možnost produkty testovat!

#recenze  #test_nivea2

Otíkova první vana

Ahoj maminy, 

vůbec poprvé jsem měla to štěstí něco vyhrát, nebo být pro něco vybraná, a proto jsem z toho nesmírně nadšená a to, že to je něco pro mé uličníky, mě těší o to víc. 

A tak jsme s radostí začali. Moji kluci se hrozně rádi koupou. Do nedávna jsem Otíka ještě koupala ve vaničce, je to asi měsíc, co jsem učila na velkou vanu. Zpočátku se opravdu bál, nechtěl tam být, plakal. Nepomáhalo ho ani zasypat hračkami. Až mě napadlo, že si tam vlezeme všichni, že mu to třeba pomůže. Já byla sice oblečená, ale to vem čert, co bych pro ty moje zlatíčka neudělala. Hezky jsme si tam tak seděli já, Vítek a Otík. Otíka jsem měla na klíně, máchal si jen nožičky a já ho omývala houbou. Snažila jsem se rychle, šup, šup. 

Další den, už se spolu koupali jen kluci, ano, plakal, snažil se tlačit ven, nechtěl si ani sednout, propnul se v zádech a v nožičkách a ani to s ním nehlo. Rychle jsem ho opláchla a umyla zadeček. Víťa byl nadšený, měl ve vaně kamaráda, se kterým si mohl hrát. Brášku strašně miluje.

Jak šel den za dnem, tak z drastického a uplakaného koupání se najednou stala zábava. A teď mi pláče, když ho beru ven z vany. #test_nivea2

#test_nivea

https://www.modrykonik.cz/recenze/detska-kosmetika-nivea-baby/#zkusenosti_niveababy