Vaše zkušenosti s Pampers

konik_testuje18.6.2018

Vítejte v našem fóru, které věnujeme testování produktů!

15 žen z Modrého koníka, ale především jejich miminka ve věku od dvou do tří měsíců, testovaly Pampers Premium Care.

Pampers Premium Care jsou nejlepšími plenami nejnovější generace od Pampers s 5-hvězdičkovou ochranou pokožky, o kterou se jemný ale výkonný povrch plen bude starat jako matčino pohlazení. Pokožka miminka tak zůstane jemná, hebká a suchá i díky hedvábnému povrchu s 3 absorbčními kanálky i prodyšné úpravě, která propouští čerstvý vzduch dovnitř a vlhký vzduch ven. Plenka má také indikátor vlhkosti, tvar přizpůsobený pupíku děťátka a snižuje pravděpodobnost nepříjemného protečení a také objem plenky mezi dětskýma nohama.

Plenky Pampers Premium Care poskytují vašemu děťátku nejlepší ochranu pokožky a péči a obsahují následující prvky:

1. Hedvábná hebkost: Obklopte vaše dítě hedvábnou hebkostí. Jemná a měkoučká zadní část plenek zabalí vaše dítě do hebkosti, která je šetrná k jeho pokožce.
2. Absorpční vrstva: Zajišťuje odvod vlhkosti a nepořádku od jemné dětské pokožky. Pampers Premium Care jsou jediné plenky z řady Pampers obsahující unikátní síťovou svrchní vrstvu, která díky absorpci prostřednictvím dírek zajišťuje odvod moči a řídké stolice.
3. Indikátor vlhkosti: Díky němu se včas dozvíte, že je potřeba dítě přebalit a dopomůže vám tak zajistit neustálé pohodlí a ochranu.
4. 3 absorpční kanálky: Speciálně vytvořené, aby distribuovaly vlhkost rovnoměrně. Rovnoměrná distribuce také pomáhá minimalizovat nepříjemný prověs a rozměrnost plenky.
5. Tvar přizpůsobený pupíku děťátka (velikost 0-2): Zajišťuje příjemný střih okolo dětského pupíku.
6. Vzdušnost: Vnější vrstva plenek má prodyšné mikro póry, které napomáhají vzduchu lépe proudit a pokožce tedy dýchat, díky čemuž je pokožka děťátka svěží, spokojená a bezpečná.

Pampers nadšeně podporuje šťastný a zdravý vývoj každého dítěte, spolu s UNICEF bojují proti novorozeneckému tetanu už v 19 zemích světa a snižují dopad na životní prostředí díky menšímu množství spotřebovaného materiálu. A to není stále z jejich dobročinných a sociálně odpovědných aktivit všechno.

Čtěte následující řádky fóra, ve kterém kromě zkušeností, najdete i postřehy a dojmy českých žen z testování, které probíhalo v pohodlí jejich domovů.

Více se o Pampers dozvíte na: https://www.pampers.cz

---

Máte chuť se svým mimčem skočit do vody a plavat? Prudce letní testování Pampers Splasher a Pampers Premium Care Pants jsme testovali taky a vy si můžete udělat názor díky recenzím maminek. Přečtěte si je tady: https://i.modrykonik.sk/recenze_pampers_splashe...