Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti se SILVANOLS

konik_testuje26.2.2018

Příroda léčí.

A kromě vás to vědí i farmaceuti ze společnosti SILVANOLS, kteří si předávají své znalosti a zkušenosti z generace na generaci. SILVANOLS má své kořeny v Lotyšsku, kde je jedno z nejčistších prostředí na světě a tradice sbírání bylin a jejich použití k léčbě a prevenci, je u Lotyšů stále velmi rozšířená.

Není proto divu, že SILVANOLS s hrdostí vyrábí doplňky stravy a zdravotnické prostředky inspirované přírodou.

Výsadou těchto výrobků je používání čistě přírodních ingrediencí při současném zachování jejich vzácných vlastností.

Více o Silvanols naleznete zde: www.mujsilvanols.cz

Společnost SILVANOLS Green Pharma vyrábí už více než 20 let zdravotnické prostředky a doplňky stravy s využitím léčivé síly přírody, jejíž dostupnost se tak snaží přiblížit lidem celého světa.

Naše maminky testovaly dva produkty se sílou přírody značky SILVANOLS.

Na bolest v krku LARFASOL sprej – obsahuje přírodní oleje z rakytníku, měsíčku a bergamotu. Usnadňuje polykání, zmírňuje podráždění a otok v krku. Olejová báze spreje lépe a déle kryje a regeneruje sliznici a má antivirový, antibakeriální a protizánětlivý účinek. A navíc, má i praktické a přesné dávkování. Díky jeho bylinnému složení ho mohou používat děti od 2 let, těhotné a kojící maminky.

Více o Larfasol spreji naleznete zde: www.mujlarfasol.cz

Proti rýmě SNUSTRONG sprej – přírodní sprej do nosu, který má trojí účinek. Uvolňuje nos, zvlhčuje a regeneruje sliznici a účinkuje protizánětlivě. Má příjemnou hydrogelovou bázi, a proto lépe kryje sliznici a nevytéká z nosu. Sinustrong sprej do nosu se používá ke zmírnění příznaků ucpaného nosu a výtoku z nosu, jakož i k prevenci rýmy a infekcí dýchacích cest. Díky jeho přírodnímu složení se nemusíte obávat poškození sliznice ani závislosti a můžete ho používat dlouhodobě. Je vhodný pro děti od 3 let, těhotné a kojící. Obsahuje extrakty z 6 bylin – echinacea, eukalyptus, máta, borovice, rakytník a měsíček.

Více o Sinustrong spreji naleznete zde: www.mujsinustrong.cz

NAŠE TESTOVÁNÍ


                                            

Když přišla nabídka na testování léků od značky Silvanols, neváhala jsem a hned se zapojila. Doma býváme často nemocní, hlavně tedy syn, jelikož je prvním rokem ve školce a určitě to zná každá maminka, jak to tam chodí. To, že jsme byli vybráni do testování nám udělalo obrovskou radost, jelikož zrovna v tu dobu jsme doma byli nemocní všichni. Balíček přišel během pár dní a tak jsme se mohli vrhnout na testování. 🙂

Balení mě zaujalo hlavně z důvodu hezky viditelného obrázku na co daný lék je a název produktu je také dobře viditelný. Dále jsem zkoumala obsah balení, zda je v něm příbalový leták, což u sinustrongu nebyl a u larfasolu byl. Lahvičky byli dobře padnoucí do ruky a manipulace s nimi též dobrá. 
SINUSTRONG


Musím uznat, že sprej do nosu opravdu nádherně voní, po první aplikaci mě dost překvapilo, že celkem štípe a pálí, pak ale tento pocit odezní a je to příjemné. Sprej zkoušel i můj 4,5 letý syn a tomu slzeli oči a pálilo ho to hodně a znovu už nechtěl. Tímto si myslím, že pro dospělé je to super, ale pro menší děti bych to moc nedoporučovala.


+ neobsahuje syntetické látky a nemá nežádoucí účinky

+ nezpůsobuje závislost

+ nádherně voní


- celkem dost štípe

- tolik neuvolní nos jako ostatní spreje do nosu na které jsem zvyklá

- vzhledem k nepříjemnému štípání po aplikaci ho děti odmítají používatLARFASOL


Tento sprej jsme použili zatím málo, ale za těch pár aplikací musím říct, že je příjemný. Nemá žádnou agresivní chuť a hezky zklidní podrážděný krk.


+ snižuje rychle otok a bolest v krku 

+ usnadňuje polykání

+ zklidní krk například po laryngitidě


- pro někoho může být nepříjemná olejová konzistenceDěkujeme za možnost otestovat tyto přírodní léky. Ve výsledku jsme byli spokojeni a budeme nadále používat 🙂


#test_silvanols

My a Silvanols

Poprvé jsem měla tu možnost zde na koníkovi něco otestovat a byla jsem ráda, že šlo zrovna o produkty Silvanos. Malá trpí dost na nachlazení od té doby, co nastoupila do školky, já pracuji ve školní kantýně, takže s chrchlajícími dětmi se taky setkávám dnes a denně a manžel pracuje jako silničář, což znamená, vedro nebo mrát... Stále je venku, ... Když není doma nastydlá malá, tak jsme to my 🙂Když mi balíček přišel, právě jsem nudlila já. Okamžitě jsem si tříkla kapičky do nosu a teda takovou sílu, jakou mají jsem nečekala.... Šíleně silná a štiplavá vůně? Chuť? Jak to napsat?Zkrátka, už po prvním vstřiku jsem věděla, že tento produkt malé nikdy nedám. Na druhou stranu dospělý to může vydržet a dobré je, že opravdu nevytékají. Působí dobře, já osobně jsem spokojená. 🙂


Co se týče spreje do krku, vyzkoušela jsem ho sama na sobě také, ale konzistence oleje mi asi nedělá dobře a spíš se mi zvedl žaludek. Chuť nevadila. Na malou jsem nezkoušela, jak na potvoru byla zdravá. Takže za mě... Konzistence nedobrá, chuť ok a když mi něco bude tak to dám.

   

Líbí se mi, že jsou prodikty přírodní a věřím, že je to lepší cesta, než nějaké chemické přípravky, ale jejich síla asi pro děti moc nebude. Ráda jsem se zapojila do testování a děkuji za výběr. #test_silvanols

Moje první testování

Byla jsem moc ráda, že jsem vyhrála toto testování  🙂 


Od malička mě trápí každou zimu angíny a chřipky. Protože kojím, když jdu do lékarny a řeknu, že bych chtěla něco na bolení v krku. A dodám, že jsem kojící maminka, tak mi obvykle dali cucací tabletky, které vůbec nepomohly. Proto jsem se rozhodla, že zkusím zda mě MK do testování vybere. A vyšlo to!!! 


První co bylo,když mi přišel balíček. Tak jsem si proštudovala "návody" a dopis " Pro tebe" od Modrého koníka. A tradááá šlo se  zkoušet.  Testovala jsem hlavně já a manžel. Manžel dělá v hale,kde se moc netopí,takže je věčně nemocný a pobolívá ho krku. A má slavnou rýmičku... A znáte to, když je chlap nemocnej.. :D Tadeášek (6let)  díky bohu, drží, takže bude testovat až na něj (budu doufat, že nevleze) vleze nějaký ten bacil ze školky. Vojtíšek (1 rok) si musí na testování počkat, protože je to určené pro děti od 2 let. Ale i tak musíme MK poděkovat, za možnost a víme, když ho bude pobolívat v krku, počem v lékarně sáhnout.


Tak teď přidám zkušenosti. 🙂 Larfasol sprej - tento výrobek jsem zkoušela asi nejvíc. Protože jsem podcenila počasí při cestě fitness centra a začalo mě škrábat v krku. Po stříknutí jsem měla lehce problém spolknout. Taková chuť - ani nevím jak jí přesně popsat.  Ale spolkla jsem. Stříkla jsem jen 2x a čekala. Hlavně jsem se snažila co nejdéle po aplikaci nejíst a nepít, aby to mělo co největší účinnek. Musím říct, že je to zázrak... stříkala jsem ráno a večer a cítila jsem opravdu úlevu. Asi po dvou dnech jsem zapomněla na stříkaní- protože mě v krku VŮBEC NEBOLELO.Překvapilo mě hlavně složení přírodních olejíčků (rakytník, měsíček a bergamot). Díky tomu usnadnuje polykání při bolesti v krku, a má  antivirový  a antibakteriální účinek.

Hlavně jsem si při aplikaci dávala pozor, aby mi to nekáplo na ubrus nebo oblečení. Nerada bych měla žluté fleky na oblečení či ubrusu. Ale musím říct, že mě tento přípravek nadmíru překvapil a opravdu, když už bolest v krku, tak půjdeme jedině pro Larfasol!!! 


A nyní 


SINUSTRONG sprej - tento přípravek mě taky překvapil. Hlavně co se týká složení (Obsahuje extrakty z 6 bylin – echinacea, eukalyptus, máta, borovice, rakytník a měsíček.)  Rýmička je u nás asi nejčastější onemocnění, i když v době testování se nám potvůrka vyhla. Asi tušila jakou zbraň jsme si proti ní pořidili/dostali. Tento přípravek můžou děti od 3 let, těhotné a kojící. Zkusila jsem dle návodu stříknout. A můžu vám říct...takovou sílu to jsem dlouho nezažila. Opravdu je to silné až moc..a štípou... takže tento produkt, budeme s manželem využívat my. Už jen při otevření krabičky jsem cítila tu sílu toho to produktu.


Tímto, bych chtěla Modrému koníkovi moc poděkovat, že mi umožnil toto testování.

Opravdu jsem nevěřila, že mě vyberete 🙂


A jsem moc ráda, že jsem díky vám přišla na přírodní lék, který mi pomůže při mé každoroční angíně. A nemusím hned lítat do lékarny pro léky, které mi jako kojící stejně moc nepomůžou a neuleví. Tímto testováním si  Larfasol získal věrnou zákaznici.


DĚKUJI!!!


#test_silvanols

Silvanols - testujeme léčivou sílu přírody

Do testování jsem se zapojila velmi ráda, jelikož naše velká rodina se třemi dětmi často řeší různé neduhy jako je rýma, kašel a bolení v krku. A stále častěji hledám pomoc v různých receptech našich babiček - připravuji bylinné sirupy z tymiánu, cibule apod. Při rýmě ale vždy sáhnu po osvědčených sprejích z lékárny, u kterých pokaždé slyším varování: "Nepoužívejte déle než týden". 

A abych řekla pravdu, celkem mi vadí, že tyto spreje poškozují sliznice a vyvolávají závislost. Na druhou stranu ale nesnáším pocit ucpného nosu, takže po něm vždy sáhnu. Velmi mě tedy zaujala nabídka testovat přírodní nenávykový a neškodný sprej, který bych během rýmy mohla používat já i moje děti.


SINUSTRONG sprej

Nejprve uvedu fakta, která uvádí výrobce:

 • Uvolňuje nos, zvhlčuje a regeneruje nosní sliznici, účinkuje protizátlive
 • Obsahuje unikátní kombinaci bylinných extraktů (Rakytník, měsíček, echinacea, eukalyptus, máta, jedle bělokorá
 • Bezpečný - nezpůsobuje závislost ani poškození sliznie
 • Vhodný pro dlouhodobé užívání - také jako prevence
 • Vhodný pro celou rodinu včetně dětí od tří let
 • Sprej na bázi vodního gelu, který nevytéká z nosu a lépe kryje poškozenou sliznici po delší dobu
 • Trojí účinek - rychle uvolní nos, působí protizánětlivě a stimuluje regineraci nosní sliznice

Naše testování začalo v období, kdy jsme byli všichni naprosto zdraví. Při prvním vyzkoušení tohoto spreje mě dost zaskočila jeho síla. Hned jsem si vzpomněla, jak mi moje maminka jako dítěti kupovala v lékárně při rýmě tyčinku, která se přikládála k nosu a vdechovala se její eukalyptová vůně, která krásně protáhla nos. Musím ale podotknout, že v momentě, kdy člověk rýmu nemá, je sprej silný až příliš - štípe tak, že člověku až vytrysknou slzy. Jako prevenci bych ho tedy z těchto důvodů asi nepoužívala a děti by ho také odmítaly. Jeho pravou sílu jsem však ocenila v momentě, kdy jsem rýmu dostala. Najednou sprej nebyl tolik intenzivní, ale doslova příjemný. Musím se přiznat, že jsem se nedokázala úplně odprostit od "návykových" sprejů z lékarny, ale díky Sinustrongu jsem jejich použítí omezila prakticky jen na noc. A nyní, když rýma pomalu odeznívá budu sprej určitě používat k regeneraci a dohojení nosní sliznice. 

Za mě je tedy Sinustrog doslova pecka. Je to pro mě opravdu příjemný společník během rýmy. Bohužel pro děti u nás využití asi nenajde. Oceňuji také jeho velké balení.


LARFASOL sprej

Opět nejpreve uvedu fakta od výrobce:

 • Unikátní sprej na zánět a bolest v krku na bázi přírodních olejů (rakytníkový, měsíčkový a bergamotový olej)
 • Snižuje otok a bolest, ulevuje od podráždění krku
 • Antivirový, antibakteriální a protizánětlivý účinek
 • Stimuluje lokální imunitu, kryje a regeneruje postiženou sliznici
 • Bezpečný pro celou rodinu, vhodný pro děti od 2 let
 • Široké spektrum použití - škrábání v krku, bolest při polykání, pocit suchého hrdla, chrapot, suchý a dráždivý kašel, po chirurgických zákrocích a poranění v hrdle

Hlavním testerem tohoto spreje byl manžel a syn a oba si ho moc chválili. Překvapující byla výrazně olejová konzistence a chuť po bylinách. Dovedu si představit, že to nemusí být všem příjemné. Nám to ale nevadilo. Manžel byl přesvědčen, že mu zastavil rozjíždějící se nasofaryngitidu. Já jsem sprej jen vyzkoušela v rámci prevence. V momentě, kdy bych ho ocenila při kašli a bolesti v krku už byl vypotřebovaný. Jsem ale přesvědčená, že by mohl být i velmi užitečný při aftech v ústech, kde by jeho olejová konzistence naopak velmi příjemně zklidnila dutinu ústní. Kdybych takový sprej měla před lety, určitě bych ho používala během chemoterapie, při které jsem měla ústa plná bolestivých vřídků. Věřím, že by citlivou sliznici příjemně uhladil.


Oba výrobky mě příjemně překvapily a určitě si je příště koupím. 

Děkuji MK za možnost testování a čtenářům za to, že dočetli až do konce 🙂


#test_silvanols

Moje zkušenosti se SILVANOLS

Děkuji za možnost vyzkoušet LARFASOL a  SINUSTRONG, tyto dva úžasné produkty se sílou přírody značky SILVANOLS.Přihlasila jsem se do testování, protože s rýmou doma bojujeme často, tyto přírodní produkty mě nadchly a já naštěstí byla vybranou testerkou a netrpělivě čekala balíček, protože mě zkolilo nachlazení (bolest v krku, rýma).


Hned po otevření balíčku jsme oba s manželem pustili do testování.


První pocity:


SINUSTRONG po nastříkání špípal, snést se to dalo a hezky uvolnil nos.

LARFASOL "promazal" krk takže se líp polykalo.


Po týdnu užívání:

Manžel to vzdal, důvod prý že mu nezabírá, ale důvod byl ten že prostě je navyklý na svůj sprej, BOHUŽEL. U mě po týdnu užívání hezky odezněla bolest v krku a ucpaný nos byl čistý bez rýmy, nachlazení bylo pryč. Což ocením jako maminka dvou děti, rychlý nástup účinku a ještě k tomu přírodní cestou. Já určitě už nebudu měnit, mám doma koupené nove balení pro případ potřeby. Zkoušeli jsme testovat na 5 letém synovi,ale nezvládl štípání v nose po nastříkání SINUSTRONu, sprej do pusy LARFASOL si nenechal ani nastříkat.


SINUSTRON výhody:

Díky přírodnímu složení nepoškozuje sliznice a může se používat dlouhodobě.


LARFASOL výhody:

Díky olejové bázi spreje, lépe a déle kryje a regeneruje sliznici a má antivirový, antibakeriální a protizánětlivý účinek. Jeho dávkování je přesné a praktické.


Děkuji že jsem tyto dva pomocníky mohla otestovat, teď patří mezi mou první (přírodní) pomoc při nachlazení.


#test_silvanols

Testování Silvanols

Před pár týdny, jsem byla s rodinou vybrána na testování produktů Silvanols, konkrétně sprej do nosu a také sprej do krku.. 


V prvních dnech, kdy jsme produkty obdrželi, jsme mohli zkoumat maximálně obaly a příbalové letáky, jelikož nikdo z nás neměl, ani rýmičku. Co se týče obalů, ty na mě působily příjemně, mám ráda barvy, hlavně zelenou a červenou. Líbily se nejenom mně, ale i detičkám. Takže velké plus. Příbalové letáky byly srozumitelné a přehledné. V tomhle směru jsem rozhodně neměla žádné výhrady.


Možnost testovat přímo spreje, jsme měli až když přišly opět mrazy. Děti měly zahlenění a bolest v krku, samozřejmě nechyběla ani " Rýmička" u manžela. Sprej do krku Silvanols je spíše bez příchutě, podle mně lepší než například Jox. Podle jedné z mé dcer, ale opačně. Prý je lepší když to má nějakou chuť, než žádnou. Účinky však byly znatelné už druhý den. Zahlenění pomalu ustupovalo a bolest také. Úplné odeznění bylo zhruba po třech dnech. Sprej do nosu testoval převážně manžel, přeci jen jsou ti muži na tohle jako dělaní. Dcerky měly problém si do nosu vůbec stříknout. Šlo jim to hůře zmáčknout. Rýma postupně ustupovala, hlavně ucpaný nos. Když manžel poprvé vyzkoušel tento sprej, tak se mu až podlomila kolena, neskutečně prý štípe v nose. Jeho přirovnání bylo: "Jako bych dostal facku přes nos."


Já sama jsem nevyzkoušela ani jeden z produktů, a to proto, že jsem odolnější než zbytek rodiny. 


Celkově tedy hodnotíme tyto produkty spíše pozitivně. Nedá se však říci, že bychom je upřednostňovali před jinými produkty. U spreje do krku je podle mé rodiny lepší, když má nějakou příchuť a u spreje do nosu, jim rozhodně vadilo štípání v nose po aplikaci. Po delším užívání by byla sliznice v nosu hodně podrážděná a bolestivá. Nicméně i přes tytou nežádoucí účinky produkty #silvanols pomáhají. Veliké plus ale rozhodně dáváme za to, že jsou produkty vytvořeny z přírodních zdrojů, což rozhodně oceňuji.

     

Děkuji za možnost, vyzkoušet přírodní produkty Silvanols.


#test_silvanols

Testování výrobků Silvanols

Na toto testování jsem se opravdu těšila, protože jsem byla na přírodní výrobky velmi zvědavá.  Po přečtení složení výrobku Sinustrong (nos) a spreje Larfasol (krk) jsem byla ještě více nadšená. Oba výrobky může používat těhotná i kojící žena, což považuji jako velký plus. Dokonce sprej Larfasol může využít dítě od dvou let.


Teď už k samotnému použití výrobků. Výrobky dorazily zrovna ve chvíli, kdy jsme se celá rodina uzdravila. Což považuji za velkou smůlu. Naštěstí nás „zachránil“ tatínek, kterého začalo opět štípat v krku a dostal rýmu. I přesto, že manžel nepoužívá žádný sprej do nosu, protože mu spíše přitíží, než pomůže, dokázala jsem ho přemluvit. Po prvním stříknutí přípravku Sinustrong  necítil žádné štípání a vše bylo v pořádku. Dávkování bylo jednoduché a lehké. Po delším používání se mu v nose začaly vytvářet stroupky a celkově sprej nepomohl. Každopádně jak jsem psala, on ty spreje moc nemusí. Takže až budu mít rýmu já, hned vyzkouším a uvidíme. V prospektu se píše, že je vhodný i jako prevence proti rýmě a infekci horních cest dýchacích, ale já si počkám, až onemocním.


Hned po aplikování výrobku Sinustrong si manžel stříkl do krku Larfasol. Larfasol je složen z rakytníkového, měsíčkového a bergamotového oleje a to manželovi neudělalo moc dobře. Vadí mu, že se přípravek klasicky nerozpráší po krku, ale spíše steče. A co se týká chuti, bohužel mu nesedla a zvedal se mu žaludek. Nechtěla jsem mu to věřit a tak jsem později výrobek vyzkoušela a byla jsem na tom podobně. Chuť Larfasolu je opravdu nepříjemná a podruhé bych výrobek už nepoužila.


Bohužel, tento výrobek u nás neprošel. Výrobky Silvanols bych známým nedoporučila.


#test_silvanols

TESTOVÁNÍ PŘÍPRAVKŮ SILVANOLS

Když jsem viděla možnost testování přípravků proti rýmě rýmě a bolení v krku, navíc s přírodními přísadami, neváhala jsem jsem se přihlásit. Jsem učitelka ve školce, proto s různýma bacilama jsem v kontaktu  neustále a kromě toho mám jedno dítě ve školce, druhé ve druhé třídě základní školy, takže rýma a nachlazení je u nás dost často.


Měla jsem radost, když jsem zjistila, že jsem byla do testování vybraná a těšila jsem se až výrobky dorazí. Když balíček dorazil,  zrovna měl rýmu Vojta a tak jsem zajásala, že to bude testování akorát pro něho.


Vybalila jsem sprej do nosu:

SINUSTRONG a dozvěděla se že se používá ke zmírnění ucpaného nosu, k prevenci rýmy a infekci dýchacích cest a ke stimulaci aktivity imunitního systému organismu.

Nejdřív jsem se rozhodla otestovat ho na sobě a dobře jsem udělala, takovou sílu jsem nečekala. Sprej je sice přírodní, ale dost silný a v nose pálí a štípe. Nos protáhne, ale pro děti příjemný asi nebude. I přesto jsem Vojtu přemluvila, aby to zkusil.  Ale bylo to poprvé a naposledy, na něho to bylo moc silné a bylo mu to nepříjemné. Dál jsem tedy testovala preventivně na sobě a je fakt, že rýmu jsem za tu dobu neměla, tak asi jako prevence to působí dobře, pro děti - i když se píše vhodné od 2 let možná vytírat jedině nosánek, pokud se nechají. Sprej je vhodný i vhodný i pro těhotné a kojící, což jistě ocení.


Druhý testovaný výrobek byl sprej do krku a tak jsem ho vybalila:


LARFASOL pomáhá při podráždění sliznice dutiny ústní a hltanu po provedených různých zákrocích, nebo v případě zánetu. Obsahuje rostlinný, rakytníkový olej, olejový extrakt z květu měsíčku lékařského a bergamotový olej, pomáhá udržet vlhkost sliznice.

Nemocný nebyl nikdo, ale mě začalo škrabat trochu v krku, proto jsem zahájila testování na sobě. A množství oleje mě bohužel nepříjemně překvapilo. Sprej na mě působil tak, že se mi zvedl žaludek. Je pravda, že po nějakém zákroku si dovedu představit, že krk zklidní, bohužel, já jsem zvládla použít sprej dvakrát a byl pro mě nepříjemný, takže jsem dál nepokračovala. Přesto oceňuji přírodní přípravek a obzvlášť to, že ho opět můžou používat těhotné i kojící.


Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet nové připravky a děkuji za tuhle možnost.
#test_silvanols