Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zkušenosti s TrueLife

konik_testuje25.11.2020

Velmi dobře víme, že mámy jsou superhrdinky, které zvládají i tisíc věcí najednou. S láskou se starají, ochraňují, naslouchají, utěšují. Zároveň však víme, že každá maminka by uvítala praktické pomocníky, kteří by jí pomohly s každodenními povinnostmi a nástrahami. Proto jsme našim maminkám nechali otestovat sonické kartáčky, ohřívačku mléka a chůvičky TrueLife. Splnily tito pomocníci očekávání maminek a usnadnily jim péči o zdraví celé rodiny? Čtěte dál a dozvíte se.

Co jsme testovali

Díky značce TrueLife bude péče o zdraví celé rodiny hračkou. Do vašich domovů přináší produkty, které vám usnadní každodenní život a stanou se věrnými pomocníky na cestě za spokojeným spánkem a zdravím všech členů rodiny. Produkty TrueLife jsou vyvinuty podle nejmodernějších technologií, přičemž je samozřejmostí jejich dlouhodobé a zároveň pečlivé testování. Kvalitu produktů TrueLife dokazuje i vícenásobné ocenění Produkt roku.

Pojďme se však blíže podívat na produkty, které měly možnost naše uživatelky vyzkoušet:

Sada dvou sonických kartáčků SonicBrush Compact Duo

Dopřejte si díky této sadě, v níž najdete dvas sonické kartáčky, čtyři výměnné zubní hlavice, dvě cestovní pouzdra a dvě dobíjecí základny, exkluzivní zubní péči nejen vy, ale i váš partner. Díky sonické technologii vhání tekutinu do mezizubních prostorů a vysokorychlostní kmitání a vibrace spolehlivě odstraňují plak, zároveň však neničí zubní sklovinu. O maximální účinnost se postarají 4 režimy čištění, o rovnoměrné čištění zase automatický časovač. Věnujte svým zubům a dásním tu nejlepší péči a ukažte zářivý úsměv celému světu.

Digitální video chůvička TrueLife NannyCam H32

Tato oceňovaná digitální chůvička se díky přehlednému barevnému 3,2palcovému displeji, kvalitnímu oboustrannému přenosu zvuku, pokojovému teploměru a automatickému nočnímu režimu stane neodmyslitelnou pomůckou při hlídání vašeho prcka. Použitá digitální technologie s frekvencí 2.4Ghz se postará o bezpečný a stabilní signál, díky čemuž můžete být v klidu a mít jistotu, že vaše děťátko je v pořádku a spokojené.

Ohřívač mateřského mléka a dětských příkrmů INVIA BW Single

Ohřívač mléka ocení každá maminka, která ráda šetří čas. Díky vysokorychlostnímu a rovnoměrnému ohřevu, i několika úrovním teploty či funkci Keep Warm, která udrží mléko při správné teplotě, bude krmení vašeho děťátka bezstarostné. Ohřívač je navíc jednoduchý na obsluhu a údržbu, tichý a vyroben z kvalitního silikonu bez BPA.

Testovali jsme zubní kartáček Truelife – necháme si ho, nebo půjde z domu?

Klasický zubní kartáček, nebo elektrický? A když elektrický, tak oscilační, nebo sonický? Mezizubní kartáček, jednosvazkový, zubní nit, nebo flosy? Nebo všechno dohromady? Čistit před jídlem, nebo až po něm? A po každém jídle, nebo jen dvakrát denně? Nezničím si dlouhým čištěním sklovinu?

Zubní hygiena mě baví a zajímá, navíc mám v rodině dědictví v podobě parodontózy, tvoří se mi zubní kámen a naše rodinná zubařka je pořádný ras. Ale taky chodím spát hodně pozdě a někdy místo pořádné péče své zuby jen tak "ošmrdlám". Náš koupelnový arzenál už dlouho pomýšlel na sonickou posilu, takže jsem nad přihláškou do testování neváhala. A když jsem ho vyhrála, tenhle krasavec značky Truelife krásně zaplul do mého aktuálního období seberozmazlování.

Jak se osvědčil?

Obsah balení

Asi jsem článek s výzvou k přihlášení nečetla úplně pečlivě, protože jsem byla dost překvapená, že v balíčku byly hned dva kartáčky. K čemu dva, když díky výměnným hlavám stačí jeden kartáček klidně pro celou rodinu? Pravda ale je, že si večer čistíme s manželem zuby spolu, takže o jeden se musíme střídat, a navíc on si asi nikdy nezapamatuje barvu svého rozlišovače – to svůj černý kartáček si s mým bílým nesplete.

V krabici byly i dvě výměnné hlavy pro oba kartáčky, tedy dvě bílé a dvě černé, nabíječky pro oba kartáčky a cestovní pouzdra. Nikdy dřív mě nenapadlo vzít si elektrický kartáček s sebou třeba na dovolenou. Kartáček mi ale od první dobití vydržel dva a půl týdne bez dobití, takže není důvod ho třeba na týdenní dovolenou nevzít, a to klidně i bez nabíječky. 

Co mi v balení zásadně chybí, je podrobný návod na použití kartáčku. Myslím tím návod, jak správně čistit, jak přikládat, jak rychle posunovat, jaké pohyby kartáčkem provádět. Spustit kartáček nebo překlikat funkce zvládnu i bez návodu, ale jinak jsem byla dost nejistá. Naštěstí se mi podařilo vygooglit několik názorných videí. Odhaduji ale, že spousta lidí čistí špatně – tak jako na reklamních fotografiích – takže by podrobný návod přímo u kartáčku byl k užitku.

Vzhled

Je to prostě kartáček, není moc co popisovat. Ale mně se ten jednoduchý vzhled velmi líbí, je i hodně příjemný do ruky, takže jsem se po vybalení úplně tetelila. Má jediné, kulaté tlačítko, kterým se zapíná, přepíná se mezi funkcemi i se jím vypíná. Čtyři diody, signalizující zvolenou funkci a diodu signalizující potřebu dobití. Trochu nevýhoda je, že kartáček je vhodné zapnout až v puse, aby nenacákal, ale pak už na diody funkce není moc vidět. Naštěstí má každá výrazně jiný zvuk, takže je to problém jen na začátku, než si člověk zvykne.

Funkce

Kartáček má čtyři funkce: Kromě klasického čištění režim Sensitive, který je určen pro citlivé zuby, fetsakramentsky se ale hodí i v prvních dnech používání sonického zubního kartáčku, kdy mi jeho vibrace byly hodně nepříjemné, zejména při kontaktu kartáčku se rty nebo jazykem jsem myslela, že se počůrám. 🙂 Jinak ho příliš nepoužívám. 

Režim Whiten je jakési přeleštění zubů. Žádný bělicí efekt jsem nezaznamenala, ale co vám budu povídat, pokaždé touhle funkcí končím. Jako motivace k prodloužení doby čištění funguje skvěle!

Funkce Massage je určena k masírování dásní, tu jsem tedy moc nepochopila, myslím, že po čištění správnou technikou jsou dásně namasírované až až, ale nejspíš jen nechápu záměr...

Časovač

Časovač má asi každý zubní kartáček. Zvuk či vibrace, která ohlásí půlminutové a dvouminutové intervaly. Jenže tenhle se po dvou minutách vypne! Nemůžu si pomoct, ale děsně mě to štve. Ráda bych si sama rozhodla, jak dlouho si chci čistit zuby, prosím, děkuji! Ulevilo se mi, když jsem z videa zjistila, že se neočekává, že budu mít po těch dvou minutách vyčištěno, ale že znovu zapnu a budu čistit kousací plochy a provádět stírací pohyby. Není to ani kdovíjaký problém, stisknout tlačítko hned vedle prstu. A mnohdy stejně vypnu dřív, abych vyplivla pastu. Ale stejně mě to štve, mně by stačilo zavibrovat.

Příslušenství

Ke kartáčku se dělají tři typy náhradních hlavic (standard, sensitive a whiten) s různými barvami štětin, což mi přijde praktické i při použití kartáčku více členy domácnosti, v multipacku mají navíc hlavice rozlišovače. Zdá se mi, že jejich dokoupení by neměl být problém, mají je u běžných prodejců. Kámen úrazu se ale zdá být u černého kartáčku, černé hlavice "momentálně" skoro nikde nejsou. Snad nebude muset manžel na černé tělo použít bílé hlavice. 😀  

Plusy

+ Cena. Dva kartáčky za cenu jednoho kartáčku jiné značky.

+ Design.

+ Snadné použití. Ovládá se jediným tlačítkem.

+ Dlouhá výdrž baterie.

+ Dva kartáčky v balení včetně cestovního pouzdra.

+++ Pocit perfektně vyčištěných zubů.

Minusy

+ Nestabilita. Kartáček nepotřebuje stát v nabíječce, ale bez ní je dost nestabilní a několikrát mi spadl. Naštěstí je odolný 😀.

+ Automatické vypnutí po dvou minutách. Nesnáším to!

+ Volba funkce až po zapnutí může být nepraktická, s kartáčkem v puse není na diody indikující funkci vidět.

Rozsudek

Tohle testování se prostě povedlo! Musím říct, že první pocity nebyly příjemné, na to vibrující drnčení je opravdu potřeba si zvyknout. Ale hned po prvním použití jsem měla velmi intenzivní pocit perfektně vyčištěných zubů. Po několika použitích se mi dokonce zdá, že při čištění mezizubním kartáčkem jsou mezizubní prostory čistší než dřív.

Kartáček  se mi moc líbí, dobře se drží a jeho použití je opravdu jednoduché. Jen doporučuji vygooglit některé z videí věnovaných správnému použití sonického kartáčku, abyste opravdu využili jeho schopnosti efektivně odstraňovat plak a nešmrdlali si jen sklovinu na plochách zubů.

Pokud přemýšlíte nad pořízením sonického zubního kartáčku, ten od značky Truelife mohu rozhodně doporučit. Nám se moc osvědčil a negativa, která jsem na něm našla, moji radost z jeho používání nezmenšují. V jeho prospěch naopak hraje výhodná cena, což je u prvního sonického kartáčku, kdy nevíte jistě, jestli vám bude vyhovovat, hodně velké plus. Mně tedy vyhovuje moc a v naší koupelně určitě zůstane. Děkuji Modrému koníku za možnost jeho otestování!

#test_truelife2 a #recenze #zkusenosti_truelife

TRABLE S VIDEOCHŮVIČKOU? Toto se vám s NannyCam H32 od TrueLife nestane!

Když mi koník oznámil, že jsem byla vybrána k testování, nevěřila jsem svým vlastním očím. Jupííí! Měla jsem ohromnou radost, a ještě větší radost pro mě byla, že testovací věcí je video chůvička NannyCam H32 od TrueLife.

Vybrat video chůvičku musí být přece jednoduché nebo NE? 

Není tomu tak! Pokud tedy nepatříte mezi méně náročné, kteří se spokojí s čímkoli. My jsme se o tomto s manželem mohli přesvědčit. Před nějakým časem (zhruba 2 roky zpět) jsme koupili video chůvičku od jiného výrobce. Patřila mezi ty dražší a tak jsme měli docela veliké očekávání. Jak ale každý dobře ví, cena mnohdy opravdu neodpovídá kvalitě. Chůvičku jsme nakonec vraceli, protože pořád vypadával signál, i když stěny v bytě nebyly vůbec široké, obraz také nesplnil naše očekávání, a navíc chůvička neustále ukazovala chybu. Moc problémů na to, abychom si ji nechávali a tak jsme ji po dvou týdnech zkoušení reklamovali a druhou už jsme si nekoupili.

Toto ale není případ video chůvičky TrueLife!

Naštěstí jsem mohla poznat video chůvičku TrueLife. Nejen, že je cenově dostupná, ale pro mě je prozatím rolls royce mezi video chůvičkami! Od prvního dne mi pomáhala ulehčovat každodenní rutinu s dětmi, ať už se jednalo o jejich kontrolu během dne, kdy si hráli v jiné místnosti než jsem byla já, nebo při poledním a nočním spánku.

Má několik funkcí:

  • obousměrné audio,
  • pouštění uspávacích melodií,
  • noční režim,
  • úsporný režim VOX (lze nastavit citlivost),
  • indikátor teploty,
  • datum, čas a budík,
  • 8 nastavitelných jazyků (mezi nimi i čeština),
  • ukazatel baterie a signálu.

Teď bych vám ráda upřesnila jednotlivé funkce…

Přes rodičovskou stanici je možné pustit dětem do kamery příjemné melodie. Hlasitost melodií, mikrofonu a odposlechu se dá dle potřeby zesilovat a zeslabovat jedním tlačítkem, nikoliv však zvlášť pro jednotlivé funkce.

Obousměrné audio neboli komunikace, funguje na principu vysílačky (když mluvíte do rodičovské stanice odposlech z kamery se vypne, ale zapne se znovu po ukončení hovoru). Totéž platí s melodií, ta se pozastaví jakmile zmáčknete tlačítko pro funkci mikrofon, ale jakmile ho uvolníte, tak hraje dál. Tady ještě podotknu, že i při spuštění melodie na kameře odposlech stále funguje, takže se nemusíte bát, že by jste své miminko neslyšeli. Co se týče zvuku přijímaného z kamery, není určený k tomu, abyste porozuměli, co přesně dítě říká (málo jde rozumět slovům), ale spíš abyste poznali, že se na druhé straně něco děje (dítě pláče, mluví). V tomto však nevidím žádný problém a svůj úkol tímto chůvička krásně plní.

Kvalita obrazu je výborná jak v denním, tak nočním režimu. Já osobně jsem měla kameru nastavenou od dětí ve vzdálenosti zhruba 4 metry. V nočním režimu jsem neviděla přímo každičký detail v místnosti, ale stačilo to k tomu, abych zahlédla pohyb dětí. 

Režim VOXCo to je? Režim VOX je úsporný režim, který vám šetří baterii na rodičovské stanici, když ji zrovna nemáte zapojenou do elektrické sítě. Obrazovka stanice se vypne a spustí se v případě, že kamera na druhé straně zaregistruje pohyb nebo zvuk. Musím být upřímná, že mě tato funkce moc nevyhovovala. Několikrát se stalo, že jsem pláč svého dítka zaregistrovala dřív než video chůvička i přesto, že jsem měla nastavenou v tomto režimu velikou citlivost. Nevylučuji ale to, že to bylo právě nastavením veliké vzdálenosti kamery od dětí.

Díky indikátoru teploty zjistíte, jaká je venku nebo v místnosti, kde dítě spí teplota.  Toto mi mnohdy pomohlo vzpomenout si, že jsem dětem zapomněla zapnout na spaní topení, jelikož přes den v místnosti moc netopíme. Takže i tuto funkci jsem ocenila. 🙂

Datum, čas a budík jsem nevyužila. Nastavení jazyka je skvělé, pokud máte třeba vícejazyčnou domácnost. Já vyzkoušela chůvičku jak v češtině, tak v angličtině.

Poslední neméně důležitou věcí, kterou bych chtěla zmínit je dosah video chůvičky. Ten je opravdu skvělí a překvapil mě. Nejen, že zvládne naše tři 30 centimetrové široké zdi, ale na zahradě měla chůvička dosah přes 50 metrů a ukazovala až dvě čárky z celkových čtyř.

Na závěr bych se chtěla podělit o jednu mou vychytávku. Ne každý uspává děti v dosahu elektrické sítě. Což je docela problém, protože kamera, která dítě snímá, musí být neustále napájena. Jelikož jsem byla zvyklá nechávat spát děti i venku, přemýšlela jsem, jak tuto bariéru vyřešit. A tak jsem použila power banku, na kterou jsem kameru připojila, abych ji mohla dát kdekoli, kde bylo potřeba. Musela jsem ale použít jiný napájecí kabel, který má z jedné strany mini USB a z druhé strany normální USB kvůli výstupu na bance. V tomto vidím u chůvičky menší mínus a raději bych uvítala, kdyby byl napájecí kabel rozdělen na adaptér a propojovací kabel zakončený klasickým USB, abych ho mohla využít i jiným způsobem. Monitorování děťátka by bylo ještě dostupnější. Jakmile jsem ale tento problém vyřešila, byla jsem naprosto spokojena. 🙂

Celkově hodnotím video chůvičku na 1- jelikož poslední věc vidím jako docela důležitou, protože jak každá maminka dobře ví, děti mnohdy usnou na místech, které bychom nečekali a je potřeba je mít neustále pod kontrolou.

Moc děkuji za možnost testování a poznání video chůčky H32 od TrueLife. Doporučuji všemi deseti. 🙂 

#test_truelife2 #recenze #zkusenosti_truelife

Můj věrný pomocník - chůvička TrueLife NannyCam H32

Krásný den 🌞,

naše testování video chůvičky TrueLife NannyCam H32 se přiblížilo svému závěru a tak bych se ráda podělila o moji zkušenost 😊.

V podstatě bych se nemusela ani moc rozepisovat, protože po pár týdnech už nedokážu pochopit, že jsem dříve mohla fungovat bez ní. Jsem naprosto spokojený uživatel. Kamkoliv jsem se při spánku naší Viktorky hnula, tam byla chůvička se mnou. Místa to byla různá. 😁 V koupelně získala dokonce svoji vlastní stoličku, na kterou jsem ji odkládala, když jsem si dopřávala horkou (a klidnou) sprchu. Je totiž fakt super, vidět i náznak možného probouzení a tudíž koupel trošku urychlit. 

Na zahradě chůvička dosáhla bez problému, mohla jsem bez starostí chodit kolem domu a dcerku mít na dohled.

Večer jsem se ráda v poklidu mrkla na televizi a věděla, že malá hezky spí. Barevný display chůvičky jsem fakt hodně ocenila. Líbilo se mi i to, že jsem měla přehled o teplotě v pokoji, vždy k dispozici údaje o času a datumu (ano, občas si nejsem jistá, co je za den 😁). I ostatní členové domácnosti s ní byli moc spokojeni, syn nejvíc. Neustále jsem slyšela: "Myslím, že se Viky pohnula!". 😁 Melodie jsme zatím moc nevyužili, ale jsem ráda, že jsou tlumené a příjemné. Ještě se určitě budou hodit. Stejně tak mikrofon. Viky je ještě malá na to, abych ji na dálku něco povídala, ale myslím si, že to brzy nastane. Chůvička i kamera jsou malinké, nezaberou žádné místo a jsou tedy fakt praktické. Co oceňuji je volba hlasitosti, přeci jen když už se stane a dítě se rozbrečí, je fajn to trošku ztlumit, než k němu doběhnu 😊.

Co se týče výdrže baterie, když jsem dávala předchozí příspěvek, některé z vás psaly, že baterka chůvičky moc nevydrží. Musím souhlasit, že se vybíjí docela rychle. Já ale chůvičku vždy nabíjím přes noc a druhý den mi pak bez problémů vydrží nabitá. 

Chůvička má také velmi přehledné menu, kde naleznete budík, nastavení času, datumu, teploměru, frekvence, podsvícení LCD a nastavení displaye. Chůvičku je také možné nastavit do 10 jazyků.

Když jsem se o chůvičce zmínila kamarádkám, velmi často jsem slyšela: Jé, tu znám, jé tu mám, ta je dobrá" 😊. 

Celkově tedy mohu chůvičku Truelife NannyCam H32 doporučit. S ní máte opravdu jistotu, že jsou vaše děti pod 100% kontrolou.

Děkuji za možnost účasti v testování.

Mějte se moc hezky,

Hanka & Viky

#test_truelife2 #recenze #zkusenosti_truelife

Jak jsem testovala ohřívačku TrueLife 🙂

Když jsem se úplně poprvé v životě zapojila do soutěže o testování, tak mě nikdy nenapadlo, že bych mohla být vybrána. O to větší šok jsem zažila, když mi přišla zpráva, že se na mě usmálo štěstí 🙂. Jen jsem se musela až smát, já se více hlásila na videochůvičku a nakonec byla vybrána na ohřívačku a my zrovna s manželem par dnů před tím koupili novou termoregulační rychlovarnou konvici, abychom si ušetřili práci s přípravou mlíčka pro našeho nejmenšího 😀. No, tomu se ale říká výzva!

Hned jak balíček dorazil, tak jsem ho celá netrpělivá rozbalila a nemohla se dočkat až vyzkouším. Vzhledem k tomu, že syn pije mlíčko již jen večer a v noci, tak jsem musela počkat do večera. 

Vzhledově je ohřívačka moc pěkná a vzhledem k mé nepraktičnosti jsem ocenila jednoduché ovládání. Nastal večer a já celá dychtivá šla ohřívačku vyzkoušet. Musím podotknout, že sice mám 3 děti, ale s žádnou ohřívačkou jsem nikdy nepřišla do styku, tak jsem vůbec nevěděla co mám očekávat. Čekala jsem, že tam dám vodu ve flašce a po zhasnutí kontrolky bude voda teplá. O to větší bylo moje zklamání, když se tak nestalo. No nic, použila jsem naší novou termoregulační konvici jako předchozích pár dnů a šla hledat informace na internet, jak vlastně má (jakákoliv ohřívačka) fungovat, ale nic nenašla 😀. 

Další den ráno jsem si řekla, že to musím v klidu pořádně prozkoumat. Dala do ohřívačky vodu dle návodu (do půlky úrovně vody ve flašce), zapnula a čekala, zkoumala. Jaké bylo moje překvapení, že ohřívačka udržela vodu ve flašce teplou min. 10 hodin. 

Tak jsem si na noc připravila 2 flašky s vodou, dávkovač mléka a zkusila její výhody přes noc. Musím ještě podotknout, že máme patrový barák, ložnici nahoře, kuchyni dole a syn pije v noci mléko 2 - 3x. Aby nevzbudil barák, tak mléko dělá manžel. Jaké bylo jeho překvapení a pro mě velká radost, když manžel ráno z práce psal, jak se hezky vyspal 🙂. Od té noci je ohřívačka můj nejlepší přítel na noc 😀.

Zkoušela jsem i na příkrmy, ale opět vzhledem k dlouhé době ohřátí, tak je to fajn jen když mi ho nesnědl a chtěla jsem ho uchovat teplý, aby si ho dal o chvíli déle. 

Kvůli covidové době jsem neměla příležitost vyzkoušet v autě, což mě velmi mrzelo, protože jinak jsme zvyklí hodně cestovat, i mimo ČR a určitě by své uplatnění našla. Tak aspoň takto. Do zásuvky šla pěkně, hladce, fungovala bez problému. Na fotce je za řadící pákou, ale při delší cestě bych jí měla nejspíš u nohou spolujezdce nebo co máme zásuvku v kufru. Ale to bych musela vše vyzkoušet v akci, abych mohla věrohodně a poctivě posoudit. 

Jak bych mé testování shrnula? Asi kdybych neměla možnost vyzkoušet, tak bych jí nebrala jako úplně důležitou věc a nejspíš nepořizovala. Ale možnost jsem dostala a musím říct, že určitě bude své stálé místo mít a ještě dlouho jí využiji. I na ohřívání čajíku, přeci jen, kdo ho má rád studený 😀. Zvlášť ten, komu se dítě v noci často budí na mléko, tak určitě ocení. Jako mínus beru to, že ohřátí trvá tak dlouho.

Velmi děkuji za možnost testování se zúčastnit 🙂.

#test_truelife2   #recenze #zkusenosti_truelife

Naše testování ohřívačky TrueLife

Jednou jsem tak brouzdala poté naší kobylce a ukázala se mi soutěž od TrueLife. Řekla jsem si, že zkusím štěstí a ejhle… Ono se na nás usmálo... V den, kdy mi přišla zpráva, že mi přijde balíček, jsme měli odjíždět k mojí babičce, tak jsme počkali a i s balíčkem vyrazili... 

Bohužel jsem nemohla dávat plně průběžné zprávy, jelikož jsme měli doma problém s internetem, ale nakonec se mi snad podařilo úkol alespoň z větší části splnit.

Jelikož je dcerka kojena, řekla jsem si, že tohle bude náš pomocník k ohřátí příkrmů a čajíku... Před prvním ohřátí jsem si přečetla návod a dala se do díla. Dcerka je trošku mlsounek a moc příkrmy nechce, takže mi sní jen půlku.Tudíž tu nám nastává první problém. Jelikož je úzký vstup, dají se dát pouze "úzké" přesnídávkové skleničky, v ničem jiném se jídlo neohřeje..

Další problém byl, když jsem si v návodu přečetla, že se má dát určité množství vody... Jenže pokud dám skleničku do otvoru pro ohřátí, nevidím pořádně, kam voda dosahuje, tudíž vše bylo pouze odhadem.  

Nikdy jsem ohřívačku neměla, tudíž nevím, jak dlouho může trvat ohřívání, takže jsem si myslela, že při zhasnutí kontrolky mám ohřáto, ale chyba lávky. Takže jsem vlastně pořád ochutnávala a ochutnávala, jestli je jídlo dostatečně ohřáté, až jsem část příkrmu snědla a musela jsem jej znovu doplnit (a vlastně možná o to šlo, abych nemusela řešit, jak uchovat druhou půlku příkrmu, že? 🤣).

Ale abych nepsala jen povzdech a negativa. Co se týče ohřívání v lahvičkách nebo jídla ve skleničkách, je tento pomocník úžasný. Když má člověk stejnou lahvičku, stejné množství, naučí se, kolik dát vody na ohřátí a posléze i dobu ohřevu (možná bych přidala ještě případně "minutku" na odpočet času).

Co se mi líbí, je celkový design (nenajdete zde milion čudlíků, ani velkou krabici kolem ohřívacího otvoru), ale hlavně a to musím vyzdvihnout, ohřívačka má KONCOVKU NA POUŽITÍ DO AUTA. Člověk může odjet a nemusí řešit, jestli bude na místě alespoň mikrovlnka, aby se mohlo miminko najíst, může kdykoliv zastavit a připravit jídlo i uprostřed lesa, pokud tam bude autem. 

Jak jsem psala, pokud člověk vychytá výše popsané "mouchy", má tento pomocník své čestné místo na lince (případně v tašce do auta na výlety) jisté. I my, ačkoliv nám už testování skončilo, určitě ohřívač využijeme i nadále. 

Takže pokud se rozmýšlíte, zda si tohoto pomocníka pořídit, určitě ho doporučuji pro své víceré možnosti použití. 

Příkrmům zdar. 🙂

#test_truelife2   #recenze #zkusenosti_truelife