Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s kosmetikou Yves Rocher Lifting Végétal

konik_testuje16.3.2020

Jak stárneme, přibývají nám na tváři vrásky a kontury našeho obličeje se postupně mění. Změny můžeme pozorovat především na spodní části obličeje, který u mladých žen tvoří harmonickou linii ve tvaru V nebo trojúhelníku mířícího směrem dolů. S přibývajícím věkem však pokožka ztrácí svou pružnost, svaly na obličeji slábnou, a tak se původní harmonie tvaru obličeje vytrácí. Tyto změny v obličeji, obvykle doprovázené vznikem dvojité brady, jsou typickými znaky stárnutí. Experti značky Yves Rocher našli látku schopnou tomuto procesu vzdorovat a umožnit ženám získat zpět harmonický vzhled obličeje.

Účinnou látkou obsaženou v nové kosmetické řadě Yves Rocher Lifting Végétal objevili experti ve zběhovci plazivém, který běžně řadíme mezi plevel. Tentokrát se ale ukázalo, že i tato obyčejná rostlina může být užitečná. Vědci firmy Yves Rocher tak vytvořili originální a patentovaný koncentrát – rostlinný kolagen, který dodává buňkám energii a posiluje strukturu kůže.

1. Denní zpevňující péče Lifting Végétal
Díky vysoké koncentraci rostlinného kolagenu posiluje tento denní krém strukturu pleti, zvyšuje buněčné napětí a stimuluje syntézu elastinu. Tato péče na obličej a krk s jedinečnou účinnou texturou s hydratačními vlastnostmi má okamžitý zpevňující efekt. Již po 1 měsíci se zvyšuje objem pleti, vrásky jsou redukovány a kontury obličeje zpevněny. Nanášejte každé ráno na celý obličej a krk.

2. Noční zpevňující péče Lifting Végétal
Tato péče na obličej a krk s balzámovou texturou hydratuje pleť a dodává jí pohodlí. Po probuzení je kůže vyhlazená a pleť je jako znovuzrozená. Již po 1 měsíci jsou vrásky redukovány, pleť je pružnější a plnější. Nanášejte každý večer na celý obličej a krk. Vyhněte se okolí očí. Před uvedením na trh byla péče důkladně testována pod dohledem dermatologa a na vlastní kůži ji vyzkoušelo 100 žen.

3. Vysoce koncentrované zpevňující sérum Lifting Végétal
Toto sérum na obličej a krk s fluidní hydratační texturou s vypínacím efektem má okamžitý zpevňující účinek. Již po 1 měsíci jsou kontury obličeje zpevněny, vrásky redukovány a pleť vypadá silnější. Nanášejte ráno a večer na celý obličej a krk. Sérum zanechá na vaší pokožce jemný ochranný film. Je vhodný pro všechny typy pleti.

4. Zpevňující denní péče na ovál obličeje Lifting Végétal
Tato péče na obličej a krk se svěží fluidní texturou s duhovými odlesky hydratuje a okamžitě projasňuje pleť. Vrásky jsou ihned redukovány. Již po 1 měsíci má pleť větší objem a kontury obličeje jsou zpevněny. Obličej je projasněný a zpevněný a vypadá mladistvěji. Nanášejte každé ráno na celý obličej a krk. Denní péči na ovál obličeje můžete používat pro všechny typy pleti.

5. Zpevňující péče na okolí očí Lifting Végétal
Tento gel se svěží texturou hydratuje pleť, redukuje váčky pod očima a okamžitě oživuje pohled. Již po 1 měsíci jsou vrásky redukovány a kruhy a váčky pod očima jsou méně výrazné. Pohled je projasněný a působí svěžím dojmem. Nanášejte ráno a večer na okolí očí.

Více informací o kosmetické řadě Yves Rocher Lifting Végétal

TESTOVÁNÍ NOVÉ ŘADY YVES ROCHER – LIFTING VÉGÉTAL

    Úvodem bych chtěla říci, že značku Yves Rocher (dále YR) znám již velmi dlouho a vyzkoušela jsem řadu jejich produktů. V adolescentním věku jsem vyzkoušela řadu na problematickou pleť – Sébo Végétal, poté jsem přešla na krém Sensitive Végétal. Ten mi sedl opravdu výborně a chystala jsem se pořídit další. Díky MK jsem měla možnost ale otestovat novou řadu YR Lifting Végétal

    Zakrátko oslavím 30. narozeniny a sama delší dobou cítím, že by to chtělo v péči o pleť malou změnu. Pleť již není tak hydratovaná, pružná a začínají přibývat vrásky. Dvě děti dají dost zabrat, ale i tak si na sebe vždy najdu chvilku. Chci být krásná nejen pro svého manžela, děti, ale chci se také cítit dobře. Velmi jsem se na testování těšila a věřím, že vám přinesu zajímavé poznatky k těmto produktům. 

   Příjemně mě potěšilo, že balíček byl celý ekologicky zabalen. Krémy pak byly uloženy v krásné papírové krabičce spolu s brožurou. Celá tato řada je balena ve skleněných a recyklovatelných flakonech, papírové obaly zase pochází z udržitelných, obnovitelných lesních zdrojů. 

 Řada Lifting Vegetal obsahuje:

 •   Denní zpevňující péči
 •   Noční zpevňující péči
 •   Zpevňující péče na okolí očí
 •   Vysoce koncentrované zpevňující sérum
 •   Zpevňující denní péče na ovál obličeje

 “Zázračným“ prvkem této řady by měl být zběhlovec plazivý

– nejedná se o hada, nýbrž o trávu, která ale v sobě skrývá výjimečnou sílu. 

Obsahuje totiž vysokou koncentraci rostlinného kolagenu 

Rostlinný kolagen 

 • Posiluje strukturu kůže a dodává buňkám energii. 
 • Je dobře vstřebatelný.
 • Je ekologický a šetrný k přírodě, protože nevyžaduje jeho nadměrnou spotřebu. 

VÍTE, ŽE:

YR má více než 60 let Botanickou zahradu v La Gacilly, která je věnována rostlinám a biodiverzitě. Ta má za úkol zlepšit veřejné povědomí o rostlinné říši, přírodě a respektu k životnímu prostředí. Zde botanici YR studují svět rostlin, který čítá více než 1500 druhů dle jejich využití. 

     Jak jsem již zmiňovala, brzy oslavím „třicítku“ a jeden by si mohl říci, že přece takovou řadu ještě nepotřebuji. Opak je ale pravdou, protože moje pleť si od mládí žádá speciální péči - je velmi citlivá, smíšená se sklony k nedokonalostem. Zároveň ale s věkem pociťuji, že je méně hydratovaná a pružná. Navíc mám velmi výraznou mimiku, a tedy první vrásky na sebe nenechaly dlouho čekat. 

   Řada Lifting Végétal slibuje vypnutí povadlých rysů a bojuje proti vadnutí oválu obličeje. Kontury obličeje se totiž s přibývajícím věkem mění a to hlavně díky hormonálnímu deficitu. Ten způsobuje ztrátu pružnosti, obličejové svaly atrofují, hroutí se, spodní část obličeje již není ve tvaru ▼ mířícího směrem dolů, ale nahoru ▲. Vzniká tak dvojitá brada a povadlé rysy. Je tedy vhodné zvolit správnou péči pro svoji pleť. Můžete kliknout pro více informací. 

   Samozřejmě po dvou týdnech jsem ještě nemohla vypozorovat vymizení všech vrásek, ale jedno mohu říci s jistotou. Krémy mi nezpůsobují žádné problémy (moje pleť je dokonalý indikátor „špatné“ kosmetiky), výrobky mě neštípou, dobře se vstřebávají díky příjemné textuře. Mám pocit dobře hydratované, jemnější a rozzářenější pleti. Ráda bych se teď podívala na jednotlivé produkty a blíže vám je představila… 

Denní zpevňující péče 

Slibuje: Účinnou texturu s hydratačními vlastnostmi, okamžitý zpevňující efekt. Po 1 měsíci zvýšení objemu pleti, redukci vrásek a zpevnění kontur obličeje. Nanáší se každé ráno na celý obličej a krk.

Výsledky:

 • Pleť je dobře hydratovaná, jemnější a rozzářená.
 • Krém se okamžitě vstřebává, je vhodný i pod make up. 
 • Má velmi příjemnou vůni a je šetrný k citlivé pokožce. 

  Noční zpevňující péče

Slibuje: Oživení rysů obličeje, posílení pokožky a tonizaci. Po probuzení vyhlazenou a znovuzrozenou pleť.

Výsledky: 

 • Krém je hutnější, ale nemá mastné složení, takže nedráždí problematickou pleť.
 • Hezky hydratuje pleť (mě osobně pomohl u sušších míst, mám smíšenou pleť)
 • Po probuzení je pleť opravdu vyhlazená. 

 Zpevňující péče na okolí očí

Slibuje:  Okamžité oživení pohledu a redukci váčků pod očima.

Výsledky: 

Oční okolí je rozzářené, ale soudila bych, že jde spíše o optický efekt „rozjasňovače“ obsaženého v krému (krém je na pohled perleťový). Aplikátor mi úplně nesedne, kovová kulička na konci by udělala lepší službu. Taktéž je potřeba nenanášet do těsné blízkosti očí – malinko štípe (nic dramatického, ale u péče o oční okolí bych čekala lepší snášenlivost).

 Vysoce koncentrované zpevňující sérum

Slibuje: Vyhlazení vrásek a posílení pokožky. 

Výsledky: 

Pocit zpevnění a vypnutí (ne pnutí) pleti se dostavil téměř okamžitě. Tím i patrně malinko vyhladil vrásky. Nemohu však prozatím říci, že by vrásky nějak trvale odstranil. Věřím, že ale při pravidelném používání, dokáže vrásky redukovat a fungovat především preventivně. Jediné mínus spatřuji v mírně lepkavé konzistenci. Jeho nanášení tedy nechte spíše při pobytu doma. 

  Zpevňující denní péče na ovál obličeje

Slibuje: Vyplnění pleti, redukci vrásek, vypnuté rysy obličeje. Také rozjasnění pleti, obličej působí odpočinutě a energicky.

Výsledky: 

Deklarované fluidní složení je opravdu lehké, je tedy vhodné pro všechny typy pleti. Mě osobně nadchlo balení s pumpičkou (ale upřednostňuji ho spíše na cesty). Klasický krém mi ale sednul lépe. Tuto péči si opět umím představit pod make up nebo pro smíšenou pleť. U mastné pleti bych byla opatrná – není matující, naopak pokožku více „rozzáří“, ale zkouškou nic nezkazíte.

Závěrečné shrnutí testování  

   Po této řadě můžete sáhnout již po „třicítce“ (klidně i chvilku “před“ jako já), protože nejde o řadu určenou pro zralou pleť. Dvacítku z vás neudělá, ale zmenší vrásky a uzavře póry. Pleť je lépe chráněná, póry se méně zanáší, nezpůsobuje ale pupínky. Super řada, pokud se nacházíte někde na hraně, kdy řešíte první vrásky, ale ještě vás občas potrápí známky puberty

   U této řady zůstanu nejspíše i v budoucnu. Krémy nejsou mastné, jak tomu často bývá. Pleť se neleskne, nelepí (až na sérum) ani nepne. Vůně mi vzdáleně připomíná zelený čaj, je velmi příjemná a nevtíravá. Je to taková lehčí forma v boji proti vráskám. Můj dobrý pocit ovlivnil i fakt, že krémy krásně voní, jsou luxusně zabalené, a proto jsem měla pocit, že si dopřávám něco lepšího. Tuto řadu mohu s klidným svědomím doporučit 🙂

   Samozřejmě, že žádný krém na světě, nám nezaručí, abychom vypadaly jako studentky střední školy. Je třeba upravit svůj životní styl – hodně kvalitního spánku (ano, s dětmi se hledá špatně 😀  ), méně stresu a také zdravá strava a dostatečný příjem tekutin. To vše se totiž odráží na naší pleti (- což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti a mnohé z vás mi dají jistě za pravdu). 

Vhodnými krémy ale můžeme zpomalit proces stárnutí a mít také dobrý pocit ze své pleti.

A to nejdůležitější na závěr – nepřestaňte se usmívat. Úsměv pomáhá lidskému imunitnímu systému účinněji fungovat. Smíchem se nejen rozzáří váš obličej, ale zároveň posilujete obličejové svaly a vyhlazujete vrásky  🙂

S láskou pro vás testovala 

Lenka

                                                 #test_yvesrocher  #recenze #zkusenosti_yvesrocher_liftingvegetal

S Yves Rocher proti vráskám

Nejsem žádná stará babka, ale bezstarostná dvacítka už taky ne. Takže jsem testování kosmetiky Yves Rocher proti vráskám uvítala a moc za tuhle možnost děkuji. Balíček dorazil v pondělí a testování mohlo hned začít. Popravdě jsem byla velmi mile překvapená, kolik produktů přišlo - šlo o celou řadu Lift Végétal obsahující Denní a Noční zpevňuící péči, Zpevňující péči o oční okolí, Vysoce koncentrované zpevňující sérum a Zpevňující denní péči na ovál obličeje.

Všechny produkty obsahují výtažky ze zběhovce plazivého, neboli trávy. Ten se vyznačuje obsahem vysoké koncentrace rostlinného kolagenu, který se podobá tomu obsaženému v kůži. Efekt je, že tyto produkty zpevňují pokožku a vyhlazují vrásky.

Po dvou týdnech testování je samozřejmě na velké výsledky brzy. Takže musím přiznat, že vrásky mám pořád. ALE! Hodně moc musím vyzdvihnout, jak je pleť úžasně hydratovaná. Taková heboučká, vyživená, evidentně jí nic moc nechybí. Takže myslím, že za pár týdnů se možná dostaví i ta hladkost a méně vrásek, kdo ví.

A teď ještě k jednotlivým produktům.

Můj favorit je Vysoce koncentrované zpevňující sérum, které se nanáší ráno a večer na celý obličej a krk. Neaplikuje se přitom klasicky jako krémy, ale klepáním. To se mi zezačátku zdálo trochu ujeté, ale nakonec se mi to vlastně hrozně líbí, připadám si dvakrát denně jako u kosmetičky… Sérum mi opravdu krásně voní a rychle se vstřebá. Dávkuje se pumpičkou a i když se to nezdá, jedna dávka v pohodě vystačí na celý obličej.

Hodně jsem si oblíbila i oční sérum neboli Zpevňující péči o oční okolí. Stačí ho nanést jen malinko, také se skoro hned vstřebá. Oči nijak nedráždí, narozdíl od jiných očních krémů jsem pak neměla pocit opuchlých očí. Tady jsem výsledky celkem zaznamenala - ubylo kruhů pod očima.

Zpevňující denní péči na ovál obličeje jsem používala na krk a dekolt, protože mi popravdě těch přípravků na obličej přišlo už celkově nějak moc. Nicméně ho lze vyměnit za denní krém a prostě na sérum nanést tuto péči. Pokožku hezky vyživuje, nenechává jí lepkavou nebo mastnou. Takže opět spokojenost.

Noční zpevňující péče mi taky vyhovovala. Byla to taková pomyslná třešnička na dortu, než jsem šla spát. Dobře se nanáší, hned se vcucne, hezky vyživí. Budu používat i nadále…

Naopak Denní zpevňující péče mi k srdci moc nepřirostla. Nebo tedy… Jakmile se mi povedlo krém dostat z kelímku, bylo to už v pohodě, ale než se mi to povedlo, byl to boj. Krém má texturu trochu podobnou želé, nebo jak to popsat. Prostě abych ho nabrala, musela jsem ponořit do kelímku snad půlku prstu, což mi jednak nevyhovuje, jednak to asi není moc hygienické. Krém jako takový je fajn, má příjemnou jemnou vůni, na pleti hezky funguje, hydratuje, nemastí, nelepí. Jen to nanášení…

Moje shrnutí? Přípravky moc dobře hydratují, což je pro moji pleť podstatné. Vrásky mám pořád, přijde mi, že jsou spíš stejné, než že by mizely. Ale testování netrvá nijak extra dlouho, i Yves Rocher uvádí, že první efekt je viditelný po měsíci.

Přípravky určitě doporučuji.

#test_yvesrocher

#recenze

#zkusenosti_yvesrocher_liftingvegetal

YVES ROCHER na vlastní kůži

Dostala jsem jako jedna z deseti žen příležitost testovat kosmetickou sadu francouzské značky Yves Rocher jejíž zakladatelem je stejnojmenný podnikatel. Musím přiznat, že jakákoliv francouzská kosmetika mě láká a evokuje ve mně představu půvabné, vždy elegantně vypadající ženy jako například Brigitte Bardot, Edith Piaf nebo Audrey Tatou.

Jako první mě zajímal původ celé této bio/organické kosmetiky. Dnes se celá spousta produktů tváří velmi přírodně  a bio. Bohužel ne vždy to bývá pravda. Musím říct, že zde je firma YR velmi skromná. V balíčku s kosmetikou byla zmínka o ekologických obalech a obnovitelných zdrojích, ale to je jen část filosofie a práce této značky. Pokud Vás zajímá víc doporučuji pročíst jejich stránky a zjistíte, že koupí kosmetiky této značky přírodě neublížíte a kousek si jí odnesete z obchodu s sebou. Takže jste-li ta žena, která chce pro svou plet' čistou rostlinnou kosmetiku bez zbytečných silikonů a polymerů, zkuste kosmetiku YR. Když jsem zjistila, že domovem této značky je Bretagne byla mi myšlenka přírodní kosmetiky zase o kousek bližší. Sama jsem ji procestovala před několika lety. Bohužel botanickou zahradu YR v La Gacilly jsem na vlastní oči neviděla ale je to nádhera podívejte ⬇️

Začala jsem poněkud ze široka a nyní se vrátím k mému názoru na konkretní produkt. Testovanou řadou byla Lifting Végétal, zpevňující, hydratační péče pro všechny typy pleti. Co jsem nenašla byla orientační věková hranice, kdy sáhnout po této řadě ale jako testerka  (32 let) bych řekla, že je to pro všechny krásky 30+. Většina článků na téma kolagen se shoduje, že se tvoří cca do 35 let takže pokud chcete začít včas a Vaše plet' je unavená, tak po té třicítce bych tuto péči zařadila.

Výhodou testování ( tím bych ráda poděkovala ) bylo, že nám byla doručená kompletní kosmetická řada. Tedy sérum, fluid, oční péče, denní a noční krém. To bylo velké plus protože samozřejmě všechno na sebe krásně navazuje. Spousta žen ( i já ) má kosmetiku doma různě namíchanou. Jednak jsme jako ženy vybíravé a jednak je finančně náročnější celou takovou sadu si pořídit naráz. A začnu tedy i s konkrétními informacemi. Pokud byste chtěly celou tuto sadu pořídit, tak Vás aktuálně vyjde na 3625,- Kč s dopravou přes eshop zdarma. Není to zrovna málo, takže pokud hledáte svou kosmetiku, vždy si pozorně čtěte recenze různých zdrojů.

První dojmy 

Kosmetika je parfemovaná. Je to tedy lehká vůně a dá se na ní po čase zvyknout. V podstatě jsem po čtrnácti dnech již nevnímala a nevadila mi. Vůni bych Vám přirovnala asi k Aloe Vera. Taková jemná rostlinná ( osobně preferuji pudrové/mýdlové). Mám pleť normální se sklonem k začervenání. Co mě překvapilo, že každý produkt mi sedl úplně jinak.

Sérum - na aplikaci na krk a dekolt jsem vždy potřebovala dvě pumpičky. Sérum se zatlačuje do pleti jemnými tlaky konečky prstů. Bohužel má drolicí vlastnost po nanesení denního krému, což může působit problémy ženám, které aplikují makeup. Efekt vypnutí pleti zde zcela jistě je, hydratace lehce také, ale jako žena bych určitě tento produkt střídala se sérem čistě hydratačním.

Oční krém - lehký, příjemný, výborný na oteklé oči pokud necháte přes noc v ledničce. Svou první velkou vrásku pod okem jsem opravdu musela hledat. Jen aplikátor bych si představovala lepší.

Fluid - ten mě potrápil. Konzistence jemná, perleťová, do teplého počasí ideálně se tvářící řešení bohužel mé pleti nesedl ( ad. foto průběžné recenze ) tudíž jsem tento přípravek ze svého testování vyřadila.

Denní a noční krém - tak ty jsou super, ty fakt vřele doporučuji. Denní krém hutný tak akorát, plet' vyživená, vypnutá bez mastnoty nebo bez šupin prostě tak akorát. Noční péče samozřejmě hutnější, lehce lepivější film po aplikaci ale na noc není překážkou. Za dobu testování čtrnácti dnů mě mile překvapilo - žádný pupínek. Čistá, vypnutá plet'.

Takže závěrem celkový dojem?

Pokud by sada byla cenově dostupnější běžným ženám, tak bych určitě pořídila znovu komplet. Nicméně nyní po vyzkoušení této řady jsem si vybrala své favority a zařadila je mezi své kosmetické stálice (denní a noční krém).

Děkuji za zkušenost #test_yvesrocher 

#recenze #zkusenosti_yvesrocher_liftingvegetal

YVES ROCHER - Lifting Végétal

Dva týdny jsem měla možnost testovat pečující kosmetiku od Yver Rocher a to konkrétně řadu Lifting Végétal. Celá tato řada posiluje strukturu pleti, zvyšuje buněčné napětí a stimuluje syntézu elastinu. Na této řadě pracovali vědci Yver Rocher celé 2 roky. Hlavní složkou této řady je zběhovec plazivý. Je považován za plevel, ale je skvělý v tom, že obsahuje velké množství rostlinného kolagenu.

Vysoce koncentrované zpevňující sérum

Sérum je první krok při nanášení. Používá se ráno a večer a má lehkou gelovo-průhlednou konzistenci a příjemnou vůni. Slibuje vyhlazení vrásek a okamžitý efekt vypnuté pokožky. Po jeho nanesení jsem měla lehce pocit stáhnuté pleti, takže účel okamžitého vypnutí asi splnil, nicméně jsem měla jsem problém s jeho drolením. 

Zpevňující denní péče na ovál obličeje 

Druhý krok si můžete vybrat, zda použijete denní krém, nebo sáhnete po tomto fluidu. Musím říci, že z celé řady je toto můj favorit 🙂 Je lehoučký, perleťový, takže pleti dodá okamžitý jas a odpočatý vzhled. Slibuje vyplnění pleti, redukci vrásek a vypnuté rysy obličeje. Byla radost s tímto produktem pracovat 🙂

Denní zpevňující péče 

S denním krémem jsem byla také spokojena. Má lehkou konzistenci, příjemně se roztírá a krásně voní. Pleť je po něm hydratovaná, vyživená a příjemná na dotek. Opět slibuje vyplnění pleti, redukci vrásek, posílení pleti a zvýraznění kontur obličeje. 

Noční zpevňující péče 

Noční krém mě překvapil svou konzistencí. Je hodně hutný, ale to já u nočních krému preferuji, takže pro mě to bylo příjemné překvapení. Voní stejně jako denní krém, jen jsem měla problém s lepkavým finišem po nanesení. Slibuje tonizaci, posílení pokožky, vyhlazení rysů obličeje, redukci vrásek a navrácení elasticity a napětí pleti.

Zpevňující péče na okolí očí 

Poslední z celé této řady je oční krém. Je lehoučký s příjemnou vůní a pokud ho uchováváte v lednici, tak má dokonale osvěžující pocit při nanášení a tím i redukuje otoky kolem očí.  Dobře se nanáší a roztírá a díky roll-onu není nutné používat prsty. Používá se 2x denně a slibuje okamžité rozjasnění pohledu, redukci vrásek a zmírnění váčků pod očima.

Závěr

Nemohu úplně posoudit, zda tato řada opravdu funguje tak, jak slibuje. První viditelné výsledky jsou znát zhruba po měsíci pravidelného užívání, tudíž po 2 týdnech nemohu v tomto ohledu hodnotit. Vyhovovala mi denní péče, fluid a krém na oční okolí. Naopak noční krém mi vadil svou lepkavostí po nanesení a sérum mi nevyhovovalo vůbec díky drolení. Neumím si představit, že bych poté na to dala ještě makeup. To by asi nebyla dobrá volba. Nicméně budu testovat dál a uvidíme jestli budou znát nějaké výsledky po pečlivém a pravidelném mazání.

+ konzistence

+ vůně

+ skleněné nádoby vhodné k recyklaci

+ více než 95% složek je rostlinného původu

+ vhodné pro vegany

+ pro všechny typy pleti

- vysoká cena

- drolící se sérum

- lepkavá pleť po nočním krému a pocit stáhnuté pleti

#recenze 

#test_yvesrocher

Zkrášlující testování kosmetiky Yves Rocher

Před dvěma týdny mi bylo umožněno zapojit se do testování kosmetiky Yves Rocher, za což ještě jednou děkuji, vážím si toho! Zapojuji se vždy jen do testování, které mě skutečně zajímá, zaujme, a ráda bych se o daných produktech dozvěděla něco více. Značku Yves Rocher znám již dlouho, ráda používám jejich tělovou kosmetiku, a přiznám se, že s pleťovou kosmetikou jsem neměla žádné zkušenosti. Dva týdny testování utekly jako voda, a tak se Vám pokusím shrnout jednotlivé produkty této řady 🙂 

Balení produktů přišlo v krásné papírové krabici, která u nás našla využití i poté, co jsem si krémy vyndala. Kocour ji opět zabral jako pelech, než mu ji Tobiáš vzal na garáž pro auta :D 

Určitě je super, že je zde přiložený přehledný letáček, kde je popsáno, jak a kdy kosmetiku používat. Přiznám se, že mě osobně trvalo pár dní, než jsem si zvykla na to, kdy a jak často mám jednotlivé produkty používat, a v jakém pořadí. 

Balíček na testování obsahoval tyto produkty : 

 • Vysoce koncentrované zpevňující sérum Lifting Végétal
 • Denní zpevňující péče Lifting Végétal
 • Zpevňující denní péče na ovál obličeje Lifting Végétal
 • Noční zpevňující péče Lifting Végétal
 • Zpevňující péče na okolí očí Lifting Végétal

1) Vysoce koncentrované zpevňující sérum Lifting Végétal

Tohle sérum se používá vždy ráno a večer na vyčištěnou pleť a krk. Nemá se příliš vmasírovat, spíš jen lehce nanášet. Přiznám se, že jsem si musela z kraje zvyknout na strukturu tohoto séra, zdál se mi příliš lepivý. Ale stačilo pár dní, a bylo to v pohodě. 

2) Denní zpevňující péče Lifting Végétal 

Tak tohle je můj miláček 🙂 Lehký, pro mě příjemně voňavý krém, po kterém mám ihned pocit vypnuté a posílené pleti. Nezanechává pocit mastnoty , ani mastný film na obličeji. Stačí malá vrstva, vystačí na celý obličej. Za mě velká paráda 🙂

3) Zpevňující péče na okolí očí Lifting Végétal 

Na tenhle zázrak jsem se těšila moc, jelikož kruhy pod očima mě fakt trápí, a líbí se jim u mě, Také má gelovou strukturu, což zase pro mě byl z kraje trošku boj, ale stačilo vychytat správné množství , a také mi to během pár dní nepřišlo. Tady stačí skutečně malé množství, já dávám tak velikosti hrášku. Musím uznat, že po dvou týdnech je změna viditelná. Navíc jde gel  hezky vymáčknout z krému, a nanést pomocí tuby, bez prstů 🙂 

4) Zpevňující denní péče na ovál obličeje Lifting Végétal

Jooo, tak tohle je můj další miláček! Úžasný, perleťový, neuvěřitelně příjemný svou vůní i strukturou produkt 🙂 Ten mě bavil snad nejvíc, a vždy se na jeho aplikaci těším 😀 Používá se také každé ráno, po aplikaci séra. I tady stačí skutečně malé množství. Pleť je po něm rozjasněná a vypnutá. 

5) Noční zpevňující péče Lifting Végétal

A na závěr přijde tento výborně se přizpůsobující krém. Je podstatně hutnější, než denní krém, ale ničemu to nevadí, pleť je po něm hydratovaná, což si po celém dni jistě zaslouží 🙂 Velice dobře se roztírá, a příjemně voní.

Všechny tyto produkty obsahují zběhovec plazivý, což je vlastně považováno za plevel,a  přitom je to takový zázrak! Ceny produktů mohou být pro někoho vyšší, ale já razím heslo, že za kvalitu si člověk připlatí. A u péče o tělo se to jistě vyplatí 3x tolik 🙂 Yves Rocher má často akce a slevy na jednotlivé produkty, takže si myslím, že se to dá krásně časem vše pokoupit, Navíc si myslím, že díky malému množství při každodením používání vydrží produkty skutečně dlouho. Na nějaké velké závěry je po dvou týdnech používání brzy, ale už teď mohu s jistotu říci, že vrásky, které strašily na mém čele, jsem podstatně méně výrazné 🙂 S klidným srdcem bych Vám všem tuto řadu určitě doporučila! 🙂 Na závěr foto na začátku a konci testování 😀 Fotky nejsou 3x kvalitní, a možná o přesvícené, ale lépe se mi to nepodařilo 🙂

#recenze

 #test_yvesrocher

#zkusenosti_yvesrocher_liftingvegetal

YVES ROCHER Lifting Végétal - kosmetika bez kompromisů

Spousta z nás si dává nějaké to předsevzetí. Já si dala předsevzetí někdy po Vánocích při pohledu do zrcadla - holka, už s tím jako fakt je třeba něco dělat s tou pletí. Poslední roky, které trávím na mateřské, jsem pravda péči o pleť příliš nedala ve srovnání s dřívějškem (hlavně na jejím počátku). Ráno opláchnout vodou, maximálně čistící tonikum a nanést BB krém. Večer to samé, jen v rychlosti odlíčit oči a opláchnout obličej vodou a napatlat „něco“, co má název noční krém (ideálně proti vráskám, něco hezky výživného, takže taky většinou hutného. Značky jsem střídala dle nálady, co mi přišlo zrovna pod ruku). Na oční krém jsem si vzpomněla tak 2x měsíčně, na masku taktéž. Není čas ztrácet čas, že?

Jenže pleť nezapomíná a časem nám to hezky spočítá. Když se přehoupla Kristova léta, konečně jsem se trochu vzpamatovala a začala se trochu zajímat. Častěji jsem začala používat masky (mimo mé oblíbené čistící jílové i hydratační masky), objevila jsem skvělou věc na pleť - peeling a vyzkoušela čistý přírodní argonový olej místo nočního krému (co na tom, že doteď jsem ho používala zřejmě úplně blbě, takže neplnil pořádně svoji funkci). Teď po pětatřicítce jsem se díky novoroční akci jedné nejmenované české firmy s přírodní kosmetikou (na můj dosavadní vkus docela drahou) nadchla pro změnu ve své kosmetice a zkusila zařadit do péče o pleť hydratační fluid či výživné noční sérum. Také jsem si předsevzala, že odteď už není prostor pro výmluvy a je třeba se starat opravdu pravidelně denně a pořádně, i kdyby byl člověk sebevíc unavený. A ejhle…přece jen jsem nějakou změnu začínala pozorovat!

Když jsem objevila článek ohledně testování nové řady kosmetiky značky Yves Rocher Lifting Végétal, blikl mi v hlavě takový záblesk jako „“tak pokud bych chtěla kdy něco testovat, tak TOHLE!“ Na kosmetiku Yves Rocher jsem dosud slyšela spíš jen samou chválu, ale vlastní zkušenost mi chyběla, přišla mi pro mě cenově nedostupná. Měla jsem zkušenost jen s tělovým mlékem, které jsem kdysi dostala jako dárek od sestry. Hned jsem tedy odepsala a v hlavě si říkala, že mě stejně mezi těmi všemi zájemkyněmi nevyberou, tak co. Jaké bylo mé opravdu velké překvapení, když mi přišel email, že jsem mezi deseti vybranými testerkami právě já. Deseti, z více jak tří set! V první chvíli jsem to musela vydýchávat, přišlo mi to, jako bych vyhrála sportku.

Když přišel očekávaný balíček, hned jsem musela všechno prozkoumat a ještě ten den většinu vyzkoušet. Čekala jsem, že mi přijde spíš jen nějaké testovací malé vzorkové balení od každého produktu, takže jsem byla příjemně překvapená, že opravdu přišlo všechno v originálně zabaleném balení, ve vkusné pevné papírové krabičce z recyklovaného papíru. Nutno připomenout, že značka Yves Rocher se zaměřuje na rostlinnou kosmetiku z rostlin, které si přímo pěstují sami na svých polích a jejichž zpracování podléhá od začátku až dokonce přísné kontrole kvality. Taktéž je jejím závazkem myslet ekologicky a svoje výrobky balí do ekologicky recyklovatelných obalů. V rámci minimalizace odpadu nenajdeme též v každé krabičce obsáhlý příbalový leták, ten je tištěn na vnitřní straně krabičky. Nutno říct, že pokud někdo hledá úplně 100% přírodní kosmetiku, bude mírně zklamán, nejde o 100% přírodní produkty, nicméně závazkem společnosti je v pleťové kosmetice minimální obsah přírodních složek 85 % a např. 98 % přírodních složek v řasenkách a mycích produktech.

Viz https://www.yves-rocher.cz/kouzlolagacilly_nase_mala_predsevzeti_do_roku_2020

A teď už k samotné recenzi řady Lifting Végétal:

Řada Lifting Végétal je založena na účincích plevelové rostliny zběhovce plazivého, jehož hlavní vlastnost, které byla v řadě využita, je vysoká koncentrace rostlinného kolagenu, který posiluje strukturu pleti, zvyšuje buněčné napětí a stimuluje syntézu elastinu. Je určena pro všechny typy pleti. Já za sebe ji budu hodnotit z pohledu pleti smíšené, problematické, se sklony k rozšířeným pórům, pupínkům. Hlavní požadavky na kosmetiku tedy z mé strany jsou dostatečná hydratace pleti a aby působila lehce a neucpávala póry (jako spousta kosmetiky proti vráskám, které jsem dosud vyzkoušela a často tak musela dělat kompromis mezi kosmetikou „pro mladé“ s  problematickou pletí a výživnou anti age kosmetikou, často určenou spíš pro suchou a citlivou pleť). Doteď jsem se v kosmetice hledala a spíš zkoušela metodou pokus omyl, doma mám několik různých krémů denních, tak nočních, od různých značek (spíš levnějších), které jsem různě střídala. 14 dní testování jedné ucelené sady tak pro mě bylo skvělou příležitostí naučit se být věrná jedné značce.

Sada obsahuje:

* Denní zpevňující péče Lifting Végetal

*Oční zpevňující péče Lifting Végétal

* Noční zpevňující péče Lifting Végétal

* Vysoce koncentrované zpevňující sérum Lifting Végétal

* Zpevňující denní péče na ovál obličeje Lifting Végétal

První dojmy? Vůně příjemná rostlinná, nevtíravá, nepříliš intenzivní, což je plus. Konzistence většiny produktů je krémově gelová nebo přímo gelová, prvotní pocit na pokožce může být hodně lepivý, což někomu nemusí být zrovna příjemné (nejvíce intenzivní je to asi u séra, je to předpokládám z důvodů nejvyšší koncentrace účinných látek –výtažků z již výše zmíněného zběhovce plazivého, nejméně pak u zpevňujícího fluida na ovál obličeje,který má těchto látek nejméně, zato obsahuje nejvíce vody). Nicméně vstřebatelnost výrobků do pleti je za mě opravdu skvělá, během chvilky se vsákne do pokožky a při následném doteku je jen pocit hebké pokožky, žádný nepříjemný lepkavý film na pleti nebo něco podobného jsem nezaznamenala. Což je super.

Jak již bylo zmíněno několikrát v průběhu testování, denní zpevňující péče a zpevňující péče (fluid) na ovál obličeje jsou zaměnitelné produkty a záleží jen na uživateli, co mu vyhovuje více. Denní krém je oproti fluidu hutnější, více gelový, pocit lepkavosti pár sekund přetrvává. Oproti tomu fluid je krásně krémový, lehce perleťový a vstřebatelnost je okamžitá. Ideální pro mastnější pleť nebo jako lehká denní péče v létě pod opalovací krém, případně pokud jste zvyklí na vrstvenou péči a používáte ještě nějaký pěstící make up místo obyčejného. Z mého pohledu jednička z celé sady a zejména v létě jej hodlám pravidelně používat. Praktická je též pumpička, není třeba do výrobku sahat prsty a stačí cca 2x lehce zmáčknout a vystačí na celý obličej i krk. Pro sušší pleť, která vyžaduje hutnější a výživnější péči, může být vhodnější krém, já s problematickou, tedy mastnotou trpící pletí dávám z těchto dvou výrobků přednost fluidu, který je opravdu lehoučký, i když ani krém nebyl špatný, pocit mastnoty nezanechává, hydratuje výborně.

Vysoce koncentrované zpevňující sérum – tak tohle byla výzva. Jelikož doteď jsem nebyla příliš zvyklá sérum používat (měla jsem jen asi ani ne měsíční zkušenost se sérem, které jsem aplikovala pouze večer, nikoliv ráno pod krém a make up), byla jsem zvědavá na jeho účinky. Napoprvé jsme měla trochu problém vytlačit sérum z pumpičky, musela jsem opakovaně několikrát promáčknout, než se výrobek nasál do hadičky a šel aplikovat. Pak už tento problém nenastal. Struktura je gelová, člověk také nesmí přehnat množství gelu. Sérum se používá jako hydratační podklad pod krém/fluid a aby se lépe vstřebalo do pokožky, je nutné pleť nejdříve lehce navlhčit -ideální aplikovat na pleť vyčištěnou pleťovou vodou či tonikem. Sérum byl první výrobek, který jsem z řady vyzkoušela a první dojem byl „co to proboha mám na sobě za masku?“ Stačilo ale pár desítek sekund, než se vstřebalo a pocítila jsem okamžité zpevnění pleti. Vstřebatelnost výborná.

Hodně se diskutovalo o tom, že se testerkám sérum drolí. Já tuto zkušenost se sérem přímo neměla, spíš po aplikaci nočního krému, nicméně testování jsem se dostala k vyjádření společnosti k tomuto problému – sérum je nutné na pleť aplikovat jemnými tlaky a “vklepáváním“ do pokožky, nikoliv krouživými pohyby, pak právě se sérum může začít drolit. Možná že toto byl právě onen problém…

Zpevňující noční krém - hutnější než denní krém, přišel mi více lepkavý ve srovnání s denním krémem. V porovnání s ním ne tak dobrá vstřebatelnost. Párkrát se mi stalo, že po jeho aplikaci došlo k drobnému drolení na pleti. Hydratuje dobře, za mě nicméně asi nejslabší výrobek ze sady.

Zpevňující oční gel - z očátku mi chvíli trvalo zvyknout si na tuto konzistenci u očního krému, nicméně mohu říct, že krém absolutně nedráždí (ano, podařilo se mi ho vetřít i do oka 😉 ), dobře se vstřebává, skvělý podklad pro oční stíny. Má redukovat váčky a tmavé kruhy pod očima, s váčky nemohu sloužit, naštěstí nemám, ohledně tmavých kruhů jsem zaznamenala mírné, ne nějak výrazné zlepšení, testovalo se ale relativně krátce,výrobce garantuje výsledky po měsíci, tak uvidíme časem. Zaznamenala jsem pocitově zpevnění pleti v této oblasti, na vráskách jsem vliv zatím nezaznamenala, opět, brzy hodnotit.

Celkové shrnutí: od testování jsem neočekávala nějaké zázraky, jako že mi třeba vyzmizíkuje vrásku v koutku očí a kolem úst (tyto vrásky jsou navíc u mě mimické a pokud člověk nepřestane dělat „ksichtíky“, tak ty vrásky prostě budou, na to asi nepomůže sebelepší krém, spíš jde o to předcházet tvorbě dalších). Na čele jsem zpozorovala vymizení náznaku vrásky, která se tvořila a celkově pleť je pocitově pevnější a hezky hydratovaná.

Celkové hodnocení: 7/10

Chtěla bych opět poděkovat za příležitost testovat tuto řadu kosmetiky Yves Rocher, dostala jsem se díky k tomu i k jiným jejich produktům, které bych si jinak asi nikdy nekoupila, některé jsem si už objednala a nyní zkouším.

 https://www.yves-rocher.cz/lifting_vegetal

#test_yvesrocher

#zkusenosti_yvesrocher_liftingvegetal

Testování kosmetiky Yves Rocher Lifting Végétel - obstála u citlivé pleti?

Testování skončilo a je čas ukázat, jak to dopadlo! 

Měla jsem trochu obavy, jak moje citlivá, atopická kůže zareaguje na novinku od Yves Rocher. Celé roky jsem spoléhala na krém z lékárny, po kterém jsem neměla na obličeji suché mapy a v obočí šupinky.. První dva dny s novou řadou Lifting Végétel jsem byla nervózní, jak se další den vzbudím. 

Zběhovec plazivý - hlavní složka nové řady kosmetiky Yves Rocher Lifting Végétel- je považován za plevel, ale vědci od YR odhalili jeho potenciál!

🌿VYSOCE KONCENTROVANÉ ZPEVŇUJÍCÍ SÉRUM 🌿

🌿Jako první jsem sáhla po Vysoce koncentrovaném zpevňujícím séru. S tímhle typem kosmetiky jsem se setkala poprvé. Překvapilo mě nanášení, které probíhá lehkými tlaky dlaní - ne klasickým vmasírováním. 

Používá se 2x denně, ráno pod denní krém nebo Zpevňující denní péči na ovál obličeje a večer pod noční krém. 

Sérum má fluidní hydratační texturu, která posiluje pokožku a redukuje vrásky. Příjemně voní, bohužel se na obličeji trochu drolí.. 

🌿DENNÍ ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE 🌿

🌿 Po prvním séru následuje v denní péči krém. Lehoučká konzistence a stačí ho jen malé množství pro obličej i krk. Během minuty se vpije do pokožky a nezanechává mastný film👍, narozdíl od mého předchozího krému. Jeho přínosem má být vypnutí a posílení pleti a zpevnění kontur obličeje. U mě splněno! 

🌿ZPEVŇUJÍCÍ DENNÍ PÉČE NA OVÁL OBLIČEJE 🌿

🌿Rozjasnění pleti s fluidní texturou? Ani o takovém zazraku jsem dříve neslyšela. Jemné duhové odlesky a lehká konzistence Váš obličej rozzáří a pocit suché pleti vůbec nehrozí. 

🌿ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE NA OKOLÍ OČÍ 🌿

🌿Moje první zkušenost s jakoukoli péči o oční okolí. Kruhy pod očima už chtěly zásah! A to se díky gelu, který jsem používala vždy večer (měl by se dávat i ráno), povedlo. Překvapivě si toho všimla i známá, takže už byla patrná změna po dvou týdnech. 

🌿NOČNÍ ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE🌿

🌿Jako poslední na řadu přišel noční krém. Oproti dennímu má tužší konzistenci. Měla jsem příjemný pocit hydratované a výživené pleti. Ani po probuzení jsem neměla pleť suchou, což oceňuji nejvíc. 

Výhody  X  Nevýhody 

+ příjemné nevtíravé vůně 

+ pro všechny typy pleti 

+ vhodné pro vegany

+ nezanechává mastnou pleť 

+ vysoká koncentrace rostlinného kolagenu

+ skleněné obaly

- sérum je opravdu drolivé

- vysoká cena

Shrnutí testování

Byl to úspěch. Žádné projevy atopického ekzému se neprojevily a tím se i během 14 dnů potvrdilo, že řada Lifting Végétel dokáže pokožku hydratovat.

Jako nejslabší článek bych hodnotila Vysoce koncentrované zpevňující sérum, sice krásně voní, ale víc mi vyhovuje klasické nanášení a po zaschnutí se na pokožce drolilo.

Největší potlesk patří péči o oční okolí a nočnímu krému. Budu v používání kosmetiky Yves Rocher pokračovat i nadále a můžu jí s čistým svědomím doporučit. 🎀

#recenze 

#test_yvesrocher

#zkusenosti_yvesrocher_liftingvegetal

Testování přírodní kosmetiky Yves Rocher

Když jsem zahlédla možnost testování přírodní kosmetiky, hned mě to zaujalo. Kosmetiku už roky nepoužívám, protože jsem měla velké problémy s pletí a neměla jsem chuť riskovat, že se mi znovu objeví nějaké potíže. Zároveň ale už delší dobu cítím, že by si pleť nějakou péči zasloužila a proto to pro mě byla výzva. Přihlásila jsem se a netrpělivě čekala, jestli budu mít štěstí a budu mezi těmi šťastnými, které vyberou. Když mi přišla zpráva, že jsem opravdu vybraná byla, měla jsem velkou radost a těšila jsem se na balíček.

Balíček přišel za pár dnů a po rozbalení mě zaujala už hezká krabice, v které kosmetika byla. Kosmetika byla v ochranných papírových krabičkách a obsahovala :

Denní zpevňující krém

Noční zpevňující krém 

Zpevňující krém na okolí očí

Vysoce koncentrované zpevňující sérum

Zpevňující sérum na ovál obličeje

Kosmetika obsahuje vysokou koncentraci rostlinného kolagenu, který se získává z rostliny Zběhovec plazivý. Tato rostlina, známá jako tráva, dokáže během svého růstu vzdorovat jakýmkoliv podmínkách, Dokáže velice rychle růst a tajemství je v horizontálním růstu, čímž se tato rostlina odlišuje. Obrovské množství semínek se rychle šíří a tvoří nové kořeny, jakmile se dotknou země, čímž vytváří další a další rostlinky. Vědci rozpoznali potenciál zběhlavce plazivého a vytvořili originální a patentovaný koncentrát rostlinný kalogen, který dodává buňkám energii a posiluje strukturu kůže.

To jen na úvod mého testování. Správně se nemá roztírat, ale jen lehce prsty vťukat do kůže. Nejdřív jsem nevěděla, jaké množství použít a dávala jsem zbytečně moc. Aplikace byla snadná i díky dávkující pumpičce, která mi nakonce i správnou dávku ukázala. Stačila velikost hrášku, což byla jedna dávka pumpičkou. Po aplikaci se sérum rychle vstřebalo, nelepilo se, ani nenechávalo nepříjemný pocit na pokožce. Už po prvním použití jsem měla pocit pevnější kůže a i když jsem si myslela, že si to namlouvám, každým dnes jsem se přesvědčovala, že to tak opravdu je.

Další kosmetika, kterou jsem začala zkoušet, byl denní a noční krém zpevňující péče. Kosmetika mi příjemně voněla a to všechna. Ale denní a noční krém mi přišel víc aromatický, ale pro mě stále příjemný. Krémy se velice lehce roztíraly, denní byl víc svěží a cítila jsem, že obličej je hladký a pevnější. Stále jsem měla strach, aby se mi neudělala nějaká vyrážka a nemusela jsem testování ukončit. Každý den jsem hlídala, jestli se mi neobjeví nějaký pupínek. Obličej ale zůstával bez vyrážky, naopak mi přišel čistější.

Po 14 dnech jsem už věděla, že jsem s krémy velice spokojená a že jsem našla něco, co můžu používat i já a nebát se špatné reakce. Další, co jsem testovala, byla zpevňující denní péče na ovál obličeje. Spodní část obličeje mladých dívek tvoří harmonickou linii ve tvaru V nebo trojúhelníku mířícího směrem dolů. Věkem geometrie obličeje ztrácí ostrost.Hormonální deficit způsobuje ztrátu pružnosti, obličejové svaly atrofují a líce se k vůli stahům svalů a jejich váze hroutí. Zpevňující denní péče na ovál obličeje pomáhá tento proces zpomalovat. Byl to můj druhý tip, který mě nejvíc zaujal. Krém měl dávkující pumpičku a opět stačilo jen velice málo krémů, na celý obličej. Snadno se roztíral a rychle se vstřebal. Jak na zpevňující sérum, tak na tento krém na ovál, šel velice brzy nanést denní nebo noční krém, protože se rychle vstřebávaly. Poslední z řady kosmetiky byla zpevňující péče na okolí očí. Tam jsem také nejdříve trochu nevěděla, jaké množství aplikovat a dávala jsem zbytečně moc. Brzy jsem to ale vychytala a stačila opravdu trošička.

U kosmetiky oceňuji i ekologické balení, které obsahuje skleněné kelímky a flakony a papírové obaly.

Testovala jsem poctivě tři týdny, každý den jsem zkoušela, přicházela na to, jak nejlépe co použít, jaké množství, co mi vyhovuje nejlépe. A můžu poctivě říct, že cítím, že moje pleť dostala péči, jakou potřebovala a zasloužila si. Je více napnutá, čistá, jemná. Určitě ji budu používat dál, velké plus totiž je, že jedno balení vydrží opravdu nadlouho a proto i když je možná dražší, vyplatí se. A ráda ji doporučím každému, kdo by ji chtěl vyzkoušet nebo kdo hledá, něco šetrného a přitom účinného.

#recenze #test_yvesrocher #zkusenosti_yvesrocher_liftingvegetal

Recenze Yves Rocher LIFTING VÉGÉTAL

Jsem 37letá maminka dvou holčiček. Po narození mladší dcery (před 3-mi lety) jsem postupně začala pociťovat, že moje pleť již není to, co bývala. Pomalu se mi objevují první viditelné vrásky a cítím i častěji pocit vysušené, dehydratované pleti, což je hodně nepříjemné. 

Asi před rokem jsem objevila značku Yves Rocher a zaujalo mě, že se jedná o přírodní rostlinnou kosmetiku.

Vyzkoušela jsem Omlazující péči Elixir Jeunesse a byla jsem moc spokojená, tak jsem začala Yves Rocher používat. 

Nyní přišla možnost od Modrého koníka zapojit se do testování novinky LIFTING VÉGÉTAL a já si řekla, proč ne, už bych asi měla začít svoji pleť i zpěvňovat, hold již nejsem nejmladší.

Usmálo se na mě štěstí a a byla jsem vybrána mezi testující. 

Přišel mi krásně zabalený balíček a k mému překvapení byl dost objemný.

 • Vysoce koncentrované zpevňující sérum Lifting Végétal
 • Denní zpevňující péče Lifting Végétal
 • Zpevňující denní péče na ovál obličeje Lifting Végétal
 • Noční zpevňující péče Lifting Végétal
 • Zpevňující péče na okolí očí Lifting Végétal

"ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE LIFTING VÉGÉTAL, jejíž hlavní složka je zběhovec plazivý, který je běžně považovaný za plevel, ale ve skutečnosti to je velmi užitečná bylina s neobyčejně silnými účinky. Yves Rocher experti odhalili jeho vlastnosti a dokázali je využít: Jedná se o vysokou koncentraci rostlinného kolagenu, který posiluje strukturu pleti, zvyšuje buněčné napětí a stimuluje syntézu elastinu. " Zdroj: https://www.yves-rocher.cz/ 

Takže jdeme zkoušet 🙂

Obal: luxusní, kombinace tmavě zelené a zlaté barvy na mě působí jako prémiový produkt. Jednotná vůně všech výrobků, díky které vám bude vonět celý obličej. Ale nic násilného, aby vůně přebila například parfém - to se bát nemusíte.

Teď jednotlivé produkty:

Vysoce koncentrované zpevňující sérum Lifting Végétal 

- cena 1049 Kč (nyní akční 739 Kč)

Miluju tu pumpičku, naprosoto jednoduché a přesné dávkování. Mě osobně stačí jedno zmáčnutí, rozetřu mezi prsty a na obličej a krk vpravím poklepáním. Sérum se v podstatě ihned vstřebává, nemám pocit, že bych na obličeji něco měla. Nedochází ani k začervenání, na což má citlivá pleť trpí. Aplikuje se na vyčištěnou pleť ráno a večer.

Denní zpevňující péče Lifting Végétal

- cena 990 Kč (nyní akční 719 Kč)

Jemná konzistence, nanášíme ráno po aplikaci séra. Pozor, stačí málo, pokud jsem si dala více krému, tak se mi po chvilce začal krém na obličeji drolit. Ale toto se mi nestávalo, jakmile jsem se naučila dát jen malé množství krému. Z průběžných příspěvků ostatních testujících jsem zjistila, že problémem mohla být i špatně vyčištěná pleť, nebo nadbytečné množství séra. 

Zpevňující denní péče na ovál obličeje Lifting Végétal

- cena 990Kč (nyní akční 719Kč)

O existenci "nějakého" Fluidu jsem neměla ani ponětí, takže jsem dokonce i oddalovala jeho použití, ale to byla chyba. Fluid plně nahrazuje denní krém, tudíž si můžete vybrat, zda budete používat denní krém či fluid. Fluid má hustčí konzistenci, je nažloutlý a hlavně opět super dávkování s pumpičkou. Upřímně momentálně mi vyhovuje mnohem více nežli denní krém. Ani jednou se mi nestalo, že by se mi drolil a asi mi prostě vyhovuje ta hutnější konzistence. Na všech prodejnách Yves Rocher si můžete vše vyzkoušet, takže doporučuji zkusit i flud, třeba budete překvapené jako já a zamilujete si ho.

Srovnání denního krému a Fluidu 

- vlevo ten bělejší je denní krém, nažloutlý je Fluid

Noční zpevňující péče Lifting Végétal

- cena 990 Kč (nyní akční 719 Kč)

Noční krém nanášíme opět na vyčištěnou pleť, na kterou jsem aplikovala sérum. Je to hutnější péče, nežli péče na den a ještě o chlup hutnější než Fluid. Rozhodně je hutnější než mnou doposud používaný noční krém Elixir Jeunesse. To mi vyhovuje, minimálně teď v chladném období. Uvidím jak v létě, zda se pak nebudu přiklánět k lehčím texturám.

Zpevňující péče na okolí očí Lifting Végétal

- cena 729 Kč (nyní k nákupu jakékoliv péče je oční krém zdarma) 

Neštípe, nepálí. Mám velké kruhy pod očima a mám pocit lehkého zlepšení. Kde vidím rozdíl je v tom, že se mi při líčení nedostává make-up do vrásek okolo očí. Takže za mě dobré. Jen mě mrzí, že nejsou součástí aplikátoru kuličky na masáž očního okolí, jako je tomu u řady Elixir Jeunesse. To mně připadá jako dobrá vychytávka.

ZÁVĚR TESTOVÁNÍ

Sama bych na novou vyšší řadu asi nepřešla, ale díky testování teď skoro pochybuji, zda se vrátit k Elixir Jeunesse, protože mi prostě LIFTING VÉGÉTAL  přijde lepší. Cítím vyhlazenou pokožku již po nanesení péče. Dobře se vstřebává, krásně voní. Nejsem po ní červená, pleť mě nesvědí a nestahuje. 

Kosmetiku jsem nechala vyzkoušet i mamce a už ji má doma koupenou 🙂

Co se týká účinku na vrásky, tak to posoudit ještě nemohu, nic výrazného nevidím a Yves Rocher slibuje změnu po 1 měsící používání a to ještě nepoužívám. 

Co se týká cen, tak kdo Yves Rocher zná, tak ví, že dělají spoustu akcí, takže se určitě najdou výhodné nabídky, aby byla cena dostupnější pro širší skupinu žen.

Nezapomínejte používat i odličovač očí a tonikum - to nebylo součástí testování, ale já používám, takže vám sem dávám fotečku. Ať máte přehled o mé péči ucelený.

Moje top jsou produkty jsou:

 1. Vysoce koncentrované zpevňující sérum Lifting Végétal
 2. Zpevňující denní péče na ovál obličeje Lifting Végétal 
 3. Noční zpevňující péče Lifting Végétal 

#recenze

#test_yvesrocher

#zkusenosti_yvesrocher_liftingvegetal