HiPP 2 BIO Combiotik®

HiPP 2 BIO Combiotik® je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům vašeho dítěte s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem. Její složení je založeno na posledních výsledcích výživových expertů. Již více než 50 let věnuje rodinná firma HiPP veškeré úsilí a zkušenosti do výroby mléčné výživy připravované tak, aby vaše dítě dostávalo přesně to, co potřebuje pro zdravý vývoj.

Mateřské mléko je pro společnost HiPP vzorem a inspirací, proto HiPP 2 BIO Combiotik® obsahuje unikátní kombinaci PROBIOTIK® a PRAEBIOTIK®, kterou nemá žádné jiné pokračovací kojenecké mléko.

HiPP 2 BIO Combiotik®: Kojenecké mléko inspirované mateřským mlékem

HiPP 2 BIO Combiotik® je také jediné kojenecké mléko s kyselinou listovou již v naštěpené formě, v jaké ji miminko dosud získávalo jen z mateřského mléka. Kyselina listová je důležitá nejen v těhotenství, ale také v prvních letech vývoje miminka. Kyselina listová (vitamin B9) je účinná, jen pokud ji dokáže tělo správně proměnit. V naštěpené formě ji dokáže každé miminko snadno využít.

HiPP BIO Combiotik

HiPP 2 BIO Combiotik® obsahuje:

PROBIOTIK®: Mléčné kultury L. fermentum, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.

PRAEBIOTIK®: Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavním sacharidem mateřského mléka. Složky GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.

Metafolin®¹ : Bioaktivní zdroj prémiové kyseliny listové v naštěpené formě. HiPP 2 BIO Combiotik® je jediné pokračovací mléko s bioaktivním folátem Metafolin®. Pod touto ochrannou známkou farmaceutické společnosti Merck se již několik let používá bezpečně a ověřeně v potravinových doplňcích pro těhotné a kojící, které tento doplňkový zdroj kyseliny listové v naštěpené formě používají, protože je zásadní pro růst organismu a krvetvorbu.

Vitamíny C&D² : Podporují správnou funkci imunitního systému.

ALA² (Omega-3 kyselina alfa-linolenová): Tato kyselina je důležitá pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst vašeho dítěte.

DHA² (Omega-3 kyselina dokosahexaenová): Při denním příjmu 100 mg DHA přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců.

Z cukrů obsahuje pouze BIO laktózu.

Mléko je v BIO kvalitě, vyrobené v harmonii s přírodou. Přísné kontroly kvality od prvních surovin až po konečný výrobek zaručují nejvyšší bezpečnost pro vás a vaše dítě.

HiPP BIO Combiotik 2

Metafolin® je registrovanou ochrannou známkou společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediné následné mléko s bioaktivním folátem Metafolin®.

*² Podle požadavků legislativy všechna následná mléka obsahují vitamíny C, D, ALA a DHA.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší. Výživu konzultujte s lékařem, další info na obalech a combiotik.cz. Dbejte na zdravý způsob výživy dítěte. Potravina pro zvláštní výživu.

Kde koupím pokračovací kojenecké mléko HiPP BIO Combiotik?

Hodnocení a zkušenosti s HiPP 2 BIO Combiotik®

Máš zkušenost s HiPP 2 BIO Combiotik®?
sonu_la  19. dub 2023

První zkušenost s UM

Mléko krásně voní. Snadno se připravuje bez hrudek. Syn vyzkoušel (úplně první zkušenost s UM) a popravdě až po pár zkouškách vypil celou flašku. Neměl zkušenost. Řekla bych, že mlíčko je fajn doplněk v našem případě ke kojení a k příkrmům. Moc se mi líbí i složení UM. Nevýhoda je již zmíněná papírová krabice a sáček. Člověk si musí koupit nádobu pro lepší používání.
  • Rychlá příprava
  • Chuť a aroma mléka
  • Nejsou hrudky
  • Balení v papírové krabici (při cestování zdevastovaná - musíte přesypat.. zainvestoval do další krabičky na UM, my dostali naštěstí v porodnici)
  • Pytlík se samotným mlékem (uzavření musíte provést buď gumkou nebo nějakou plastovou sponou, aby se nevysypalo).
fouskovi  17. dub 2023

HiPP bio Combiotik

Obě moje děti na něm vyrostli, když se kojení nezadařilo a můžu říct naprostá spokojenost
  • Probiotika
  • Cena
k.tee  11. dub 2023

Bez bolení bříška

HiPP BIO Combiotik je moc fajn mléčná formule pro děti, kterým mateřské mléčko nestačí anebo nemohou být kojeny. Bříško po něm nebolí a dospěláci ocení dobrou rozpustnost.
  • Dobře rozpustné
  • Známá značka se zárukou kvality
  • Dostupnost v prodejnách
  • Žádné bolení bříška
  • Fajn cena
  • Nepraktická papírová krabice
dasastalzer  5. dub 2023

Spokojenost

Už v porodnici dávali Hipp, doma sme ale dávali jiné mlíčko. Ale i Hipp chutná velice dobře. Až na ty sáčky které ovšem řeším sypanim mlíčka do plechovky. Mám i Hipp krabičku do které dávám mlíčka.
  • Chutná
  • Kvalitní
  • Přijatelná cena
  • Balení, ale řešení je jednoduché.
janicka_7  5. dub 2023

Testování Hipp bio combiotik

S mlíčkem byl syn spokojený. Žádné bolení bříška a velmi dobře ho i zasytilo. Nejvíce jsem spokojená se složením. Má v sobě kyselinu listovou v naštepené formě a je Bio. Jediné co není úplně ideální je balení, ke konci už se hůře připravovalo a sypalo všude. Tento nedostatek jsem však vyřešila koupením dózy. U Hippu už zůstaneme.
ferary  2. dub 2023

Spokojenost

S touto mléčnou formulí jsem velmi spokojená. Můj 8 měsíční syn je doposud kojený + samozřejmě příkrmy. Toto UM je první formulí, kterou syn ochutnal a chutnala mu. Žádné bolesti bříška či jiné zažívací potíže. Dobře se rozpouští, vůně je neutrální. Líbí se mi složení. Ideální mléko, když syn bude na hlídání. Mohu jen doporučit.
  • - složení
  • - chuť
  • - nezpůsobuje zažívací potíže
lenca1994  2. dub 2023

Testování HiPP bio combiotik 2

Naší 11 měsíční princezně velmi chutnalo. Dokázala po něm spát i 6 hodin v kuse, což u jiných značek mléka se nám nestávalo. Další výhodou u nás bylo, že malá neměla po něm nafouknuté bříško. Líbí se mi, že má v sobě probiotika a prebiotika, důležité vitamíny a naštěpenou kyselinu listovou.
  • Dobře balené v krabici
  • Odměrka součástí balení
  • Na krabici návod na použití
  • Lehká příprava
  • Ke konci balení se již špatně nabírá
lagerthaa  30. bře 2023

Jsme spokojení

Zkusili jsme mlíčko jako alternativu ke kojení, když nejsem doma, aby měl tatínek po čem sáhnout. Synovi chutnalo, já jsem spokojená s jednoduchou přípravou a složením. Jen teda syn moc neumí pít z láhve to ještě musíme nacvičit. :)
  • Dobře se rozpustí
  • Složení
  • Moc velké balení na občasné použití, asi zkusíme to tekuté
dida2400  30. bře 2023

Naša skúsenosť s Hipp Bio Combiotik 2

Mathiaskovi mliečko Hipp veľmi chutí, nemá po ňom bolesti bruška a málokedy sa nám stane, že ostane fľaška nedopitá.🤗 Vie ho poriadne zasýtiť čo je úplne super. Ako každá maminka tak aj ja som pozerala na zloženie mliečka a som neskutočne rada, že je založené na báze materského mliečka, obsahuje prebiotika a probiotika a najmä kyselinu listovú, ktorú neobsahuje veľa mliek. Hipp mliečko má aj skvelú chuť, nemá ju takú umelú ale prirodzenú.
  • Ľahko sa pripravuje
  • Má skvelú chuť
  • Cenovo dostupné
  • Obsahuje prebiotika a probiotika
  • Obsahuje kyselinu listovú
  • Nemáme po ňom bolesti bruška
  • Ľahko sa rozpustí vo vode
janijani12  29. bře 2023

Testování HiPP BIO Combiotic 2

HiPP je pro nás ověřený výrobce, který se v tomto případě inspiruje mateřským mlékem. Samotné mléko obsahuje probiotika i praebiotika, důležité vitaminy a naštěpenou kyselinu listovou.
Od té doby co ho syn pije, spinká celou noc, takže ho dobře zasytí a nemáme problémy s bříškem.
  • Dostupnost v obchodech
  • Samotná chuť mléka
  • Zasytí
  • Probiotika + praebiotika
  • Balení mléka - papírová krabice + samotný sáček s mlékem ( u nás vyřešeno přesypáním do plechové krabičky)
toppy  29. bře 2023

Testování mléka HiPP Bio Combiotik 2

Mléko je baleno v papírové krabičce, což se mi na první pohled líbí. Uvnitř je samotné mléko v sáčku a odměrka. Na balení v sáčku vidím nevýhodu v tom, že jak mléko "končí", špatně se již ze sáčku vybírá.
Na krabičce je doporučené dávkování. Mně osobně se zdá, že mléko trochu více pění, ale možná je to jen můj subjektivní pocit. Miminko si nestěžovalo, bolest břicha jsem nezaznamenala.
Z připravovaného mléka cítím neutrální vůni, ale když mléko připravoval tatínek, říkal, že mu osobně mléko "smrdí".
  • - balení v papírové krabičce
  • - snadná příprava
  • - neutrální vůně
  • - balení v sáčku při končícím mléku
gambi000  28. bře 2023

Testování HiPP combiotic 2

Toto mléko mému synovi vyhovuje. Chutná dobře, snadno se připravuje, je snadno dostupné v obchodech. Důležité je, že syn po něm nemá žádné problémy se zažíváním. Zasytí ho na noc. Vyhovuje nám a jiné mléko kupovat nebudu.
  • Snadná dostupnost v obchodech
  • Skvělá chuť
  • Zasytí
  • Bez problému se zažíváním
hance89  28. bře 2023

Štěpánkovo testování Hipp combiotik

Hned večer dostal Štěpánek lahvičku a s chutí ji během chvíle vypil.
Od doby co jsme začali testovat HiPP, Štěpánek i lépe spí. Už se v noci tolik nebudí. Vzbudí se maximálne dvakrát a pak spí krásné až do rána.
  • Krabice obsahuje speciální roh na srovnání dávky
kocickanela  28. bře 2023

Testovaní Mlička Hipp Bio Combiotik2

Mlíčko je při nabiráni odměrkou velice husté, tudiš je i velmi kvalitní, dobře se rozpouští, neni preslazené a miminku hned i zachutnalo. Na mlíčku se mi zamlouvá že má v sobě kyselinu listovou v naštepené formě a je Bio.
(5 fotek)
  • Dobře se rozpoustí a nezanechává hrudky
  • Neni preslazené a chutná jako mateřské mléko
  • Obsahuje kyselinu listovou
  • Je Bio
  • Baleni se prodáva i v 500g
  • Pri zamichání moc pění
pajasvac  28. bře 2023

Testování Hipp combiotik 2

Kojenecké mléko Hipp 2 je pro nás nejlepší co jsme vyzkoušeli, jelikož první dítě vyrostlo na Hippu a i u dcery jsem začala nabízet Hipp ihned po ukončení kojení. Krásně mlíčko přijala bez potíží a zažívacích problémů. Líbí se mi neustálý vývoj značky kupředu, máme výborné zkušenosti i s příkrmy.
Moc děkujeme za tak skvěle výrobky pro naše nejmenší ❤️. Posílám foto produktů i novou várku do zásoby, jsme věrní značce. 🙂
  • Mléko je dobře stravitelné
  • Dobře se rozpouští
  • Přijatelná cena
rotoprdka  28. bře 2023

HiPP BIO Combiotik 2 - možnost testování.

Hipp jsem si vybrala především kvůli kvalitě a zároveň i ceně, která si myslím v poměru s kvalitou vychází suprově.

Mlíčko jsem zkoušela dopoledne v 1/3 dávce, kvůli možným alergiím, které by případně mohly nastat. Malý měl umělé mlíčko poprvé.

Podle návodu jsem si převařila vodu, kterou jsem nechala vychladnout do požadované teploty a poté jsem vsypala odmerly prášku dle návodu.
Prášek má krásně žlutou barvu a jemně mi voní. Nevytvořily se vůbec žádné hrudky, což je super. Za mě opravdu jednoduché na přípravu. Co jediné bych vytkla, je nepraktická papírová krabička. Ale zase v rámci ekologie se snaha cení, minimalizace plastů se zde povedla. Nicméně nepraktické to je, ale to se dá vyřešit jakoukoliv dozou co máte doma.

Malému mlíčko zachutnalo z čehož jsem měla strach. Já sama jsem mlíčko ochutnala a opravdu má slaďoučkou jemnou chuť. Takže není divu že chutnalo.
Za nás tedy doporučujeme.
  • Netvoří hrudky
  • Snadné na přípravu
  • Jemná sladká chuť
  • Příjemná vůně
  • Poměr kvalita cena
  • Krabička - minimalizace plastů je v tuhle chvíli nepraktická
ztracenka93  27. bře 2023

Testování UM HiPP BIO Combiotik 2

Jelikož jsem hned po porodu byla s kojením na štíru a laktace se mi nerozjela ani v porodnici, s umělými mléky již máme několik zkušeností. UM HiPP jsme ale vyzkoušely poprvé a byli jsme příjemně překvapeni.
Příprava mléka byla bezproblémová. Ohřála jsem v ohřívačce vodu na 40 stupňů, přidala doporučení množství UM a protřepala. Snadno se rozpouštělo, vonělo a nijak zvlášť nepěnilo. Chuťově bylo příjemné, mně osobně přišlo příjemně sladké. Dobré bylo, že se z lahvičky dalo poté snadno vymýt, všimla jsem si, že některá mléka jsou jakoby mastná a na lahvičce zůstávají po nich takové mastné filmy nebo jak to nazvat.
Dcera mléko ihned přijala a vysosala až do dna, navzdory tomu, že užíváme nyní jiné mléko. Sedlo jí bez problémů. Neměla prdíky, ani zácpu, ani průjem. Zasytilo jí dobře (180 ml vody), spinkala po něm od 20h co vypila večerní dávku až do 6h do rána.
Složení mléka je velmi kvalitní, ostatně jako všechny výrobky značky Hipp (ať už se jedná o kosmetiku, nebo o příkrmy - s těmi máme bohaté zkušenosti). Obsahuje probiotika + prebiotika a další zdraví prospěšné látky, takže v tomto ohledu nemám co vytknout.
Přikládám fotografie - 1. Dvě krabice UM, foceno hned po rozbalení balíčku. 2. Připravené mléko v lahvičce.
  • - malé chutná, vypadala po vypití spokojeně
  • - nepůsobilo žádné zažívací problémy
  • - zasytilo
  • - nepěnilo, nedělalo hrudky, snadno se vymývalo z lahvičky
  • - snadno dostupné, mají ho prakticky v každém obchodě a drogerii
  • - přijatelná cena
  • - odměrka
  • - nepraktické balení v papírové krabici (to je dle mě jediná nevýhoda, ze sáčku se mléko špatně dávkuje, ale to jsem vyřešila tím, že jsem mléko ihned přesypala do plechové dózy z jiného mléka a obě papírové krabice jsem ihned zrecyklovala)
lindaannafan  27. bře 2023

Testování Hipp Bio Combiotik 2

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s kojeneckým mlékem Hipp Bio Combiotik 2. Dceru Aničku jsem kojila jak to bylo možné, ale když nastal čas přejít na umělé mléko, přemýšlela jsem, které vyzkoušet. Poté jsem narazila na možnost testování kojeneckého mléka Hipp. Dcera byla s mlékem velice spokojená, první lahvičku vypila s chutí a naprosto bez problému. Pro mě byla zkušenost s Hippem také skvělá. Mléko jsem si přendala do reklamní krabičky Hipp, kterou jsem si zakoupila v drogerii pro pohodlnější skladování. Po převaření kojenecké vody, jsem podle tabulky připravila mléko. Překvapilo mě, jak se mléko skvěle rozpouští a nezůstávají v něm hrudky. Za mě a mou dceru mohu kojenecké mléko Hipp doporučit s 5 hvězdičkami a určitě budeme pokračovat s mlékem Hipp.
  • Výborně se rozpouští
kmarie81  7. bře 2023

Naprosta spokojenost

Dcera tedy prvni lahev ochutnala az v 8 mesici (meli sme od narozeni pro jistotu koupene jedno baleni 1. ) no pockalo na ni tedy do toho 8 mesice, kdy uz to bylo potreba a zadne boleni briska nebo potize v plence se nekonaly. Ted 28. 2. oslavila uz druhe narozeniny a prez hipp 2. pak 3. jsme plynule presli na 4. A pořad dceri chutna a je spokojena.
mazeret  26. led 2022

Super volba

Za mě určitě plusové body za složení (mohlo by být ještě z plnotučného mléka), dobrá rozpustnost, jde vychytat sleva. Pak oceňuju "eko" balení - papírové. Je totiž jednoznačné, co dělá vyšší cenu u některých konkurenčních značek, které produkt zabalí do drahé třeba plechové dózy. Ovšem až tak praktická dlouhodobě papírová není - já si Hipp přesypala. Ale to není problém mít jednu doma stabilně bytelnější a kupovat takové balení...
Jak chutná synkovi? No upřímně jemu chutná zatím úplně všechno, co ochutnal :-D Nikdy neměl problémy se zažíváním, takže vlastně tedy dobré.
  • dobrá rozpustnost
  • eko - papírové balení
  • jde koupit v akci i ve větších řetězcích
  • dobré složení
  • spokojené dítě
  • papírové balení se snadno roztrhne
  • lepší by bylo z plnotučného mléka
tangerina  18. led 2022

Testování HiPP BIO Combiotik

Děkuji za možnost otestovat umělé mléko HiPP BIO Combiotik, balíček přišel dle domluvy a plus velmi milé překvapení, že krabice s mlíčkem přišly 4 a ne jedna, jak jsem původně očekávala.
A teď k samotnému hodnocení testovaného produktu.

Balení:

Obal se mi velmi líbí, krásná a jednoduchá grafika, vše podstatné uvedeno na obalu, takže není třeba hledat další informace. Papirova krabice se mi svým způsobem v podstatě líbí, ale provedení mi naprosto nevyhovuje. Myšlenka, že každou odměrku hezky zarovnáte o speciální, k tomu určený okraj, je perfektní ale k dokonalosti chybí lepší volba materiálu. Musíte totiž neustále manipulovat se sáčkem uvnitř. Stále rozlepovat a zalepovat, vyrovnávat pytlík až k okraji aby prášek při zarovnávání padal zase zpět kam má, a zastrkávat odměrku do možná dobře myšleného otvoru, ale úplně nepoužitelného.
Za mě tedy velké mínus že těchto důvodů:
1) lepítko brzo přestává lepit, protože se na něj samozřejmě chytá mléčný prášek
2) ať už vyrovnáte ten stokrát přehnutý a pomačkaný sáček sebelíp, vždycky se prášek vysype mimo a dochází tak ke zbytečným ztrátám
3) na odměrce po pár dávkách zůstává prášek nalepený, takže si ho zase sypete všude po krabici. Celé balení je pak nevzhledně "špinavé" včetně odměrky v díře na kraji.

Ideálním řešením se tak jeví presypani do plastové provedení krabice, kterou jsem dostala jako dárek v porodnici.

Příprava mleka:

Tak tohle pro mě byla pro mě velká zmena, obvykle je příprava mléka o dost jednodušší Jsem zvyklá (u mlíček jiných značek) vzít převařenou vodu, ohřat ji na 40°C, nasypat prášek, zatřepat a je hotovo. Postup u HiPP je z mého pohledu složitější a já ho dodržela snad jen ze začátku, pak už nebyl ani čas ani nálada 🤣 ale nerekla bych, že by na chuti mléka byla trochu jiná příprvaa znát.

Chuť mlíčka:

Myslím, že malému mlíčko chutnalo. Od první lahvičky neměl problém. Vypil vždy vše, co jsem připravila a spokojeně usnul. I já ochutnala a přišlo mi dobré, žádná pachuť.

Složení:

Na složení jsem byla obzvlášť zvědavá, protože všechny složky jsou eko zemědělství mě ještě víc potěšilo. Nejsem žádná "BIOmatka", ale líbí se mi přístup společnosti k získávání surovin

I podpora imunity v tomto zimním období pro mě byla taky důležitým bodem. Porovnala jsem si tedy složení mléka HiPP s jinými mléky a došla k závěru, že je naprosto stejné, ale s tím, že v mléku HiPP je "všeho víc". Všech vitamínů, stopových prvků, minerálů a ostatního je v mléku obsaženo o nějaké to procento navíc oproti konkurenčním značkám.

Já musím ještě na závěr recenze říct, že syn netrpěl žádnými střevními obtížemi a mlíčko krásně přijal.

Chtěla bych zároveň ještě jednou moc poděkovat za možnost testování.

#test_hipp3 #recenze
  • Náročněji se připravuje
  • Nedomyšlená papírová krabice
moncik89  14. led 2022

Naše testování HiPP BIO Combiotik

Na začátku bych velice ráda poděkovala Modrému koníkovi za možnost testování umělého mléka HiPP BIO Combiotik 2. S mlékem jsme byli velice spokojeni, hlavně náš 7.měsíční syn Tobiášek. 👶

Po rozbalení krabice jsem byla překvapená způsobem balení. Nápad je to dobrý, ale protože jsem v porodnici dostala plastový box HiPP jako dárek, mléko jsem si pro lepší manipulaci hned přesypala. Oceňuji nejen držátko na víčku, ale i zarovnávací růžek.

Přiznám se, že jsem úplně nedodržela postup přípravy, který je uveden na obalu. Přijde mi zdlouhavý, když potřebujete rychle udělat mléko svému hladovému děťátku. Jsem zvyklá převařenou vodu ohřát, nasypat UM, zamíchat a ihned podávat. 🧑‍🍼
Za dobu testování jsem nezpozorovala, že by můj způsob přípravy nějak ovlivnil kvalitu tohoto mléka.
Velice dobře se rozmíchává, nedělá hrudky a ani příliš nepění.

Měla jsem obavu, jak na něj bude syn reagovat, ale přijal ho velice dobře. Okamžitě vypil celou dávku a již po pár dnech jsem si všimla, že se jeho zažívání upravilo a neměl žádný problém s bolením bříška.
Stal se z něj spokojený a usměvavý chlapeček.

Se značkou HiPP máme velmi dobré zkušenosti, nejen s příkrmy, které jsme začali postupně zavádět v 6. měsících, ale také s kosmetikou, kterou používáme od narození.
U tohoto mléka určitě zůstaneme a doporučujeme všem maminkám, které po kojení 🤱 hledají pro své broučky jen to nejlepší. 🍼🧑‍🍼
  • Zlepšení zažívání
  • Vysoká kvalita
  • Příliš nepění
konik_testuje  11. led 2022

Spokojené bříško

K této značce výživy pro děti jsem měla plnou důvěru. První naše zkušenost dopadla dobře.
HiPP je pro mě kvalitní a (snad desítky let) ověřený výrobce, který se dlouhodobě inspiruje mateřským mlékem, pro mě tím nejlepším možným vzorem. Obsahuje probiotika a prebiotika. Receptura mléka, je obohacena o naštěpenou formu kyseliny listové. Výhoda již naštěpené formy je v tom, že organismus ji hned dokáže využít, aniž by ji musel nějak složitě přeměňovat. Kromě spokojeného a plného bříška na zavedení mléka ve vylepšené kombinaci složení oceňujeme následující:

Zlepšení zažívání – po zavedení příkrmů jsme bojovali se stolicí, nyní vidím velké zlepšení.
Jistotu, že kyselina listová (ta v naštěpené formě) je pro malé tělíčko účinná hned, protože ji nemusí složitě přeměňovat.
Objevení alternativy ke kojení, která vyhovuje jak mamince, tak miminku. Již nic nebrání tomu definitivně přejít od kojení na mléčnou kojeneckou výživu, jakmile na to budeme oba připravení.
  • Zlepšení zažívání
  • Kyselina listová v naštěpené formě
  • Nová vylepšená receptura
  • Vysoká kvalita