Nepromokavé celoročky. Můžete dát, prosím, tipy na konkrétní obuv?

Zodpovězené
12. zář 2022

Dobrý den,

prosím o nasměrování. Dcera má nohu 16,5 cm x 7,5 cm, nízký nárt, úzký kotník. Sháním celoročky s membránou, zkrátka aby vydržely sem tam kaluž ve školce, mokrou trávu a nemusela hned do holin.

Můžete dát, prosím, tipy na konkrétní obuv?

Sedla by jí potom na zimu zimní Jonap Jerry?

Minulý rok měla Primigi a přišly mi úzké a málo ohebné.

Děkuji

Zdravím,

to je široká noha, mohly by sedět Fare Bare nebo Beda se zúženým kotníkem (pokud nemá širokou patu).

Ještě na nízký nárt a úzký kotník sedí Jonap (vč. modelu Jerry, který zmiňujete) a Baby Bare Fall, ale u obou bude chybět pár mm do šířky. Zkuste ještě šířku přeměřit šuplerou, jestli má opravdu tolik.

Všechny zmíněné modely seženete i s membránou.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot