Zaražené prdíky u dvouletého dítěte. Co by pomohlo?

Zodpovězené
30. črc 2020

Dobrý den,

malé jsou 2 roky. Stále ještě kojím. Poslední dobou nechce moc jíst. Taky málo kaká a hrozně pláče. Kroutí se každý večer bolestí. Má to už od miminka.

Mohla byste mi prosím poradit, co by nám mohlo pomoct na prdiky?

Děkuji, Vosmiková.

Dobrý den,

nemohu jednoznačně odpovědět, u dvouletého batolete se již musí zvážit více faktorů ("prdíky " patří do kojeneckého věku). Doporučuji celkové klinické vyšetření holčičky pediatrem, včetně výtěru krku, rozboru krve a moči, zhodnocení složení stravy a stavu výživy.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová