Dá se dát sportovní část kočárku Anex e/type do lehu?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně sportovní části kočárku Anex e/type.

Dá se dát do úplného lehu, nebo je možnost být v něm jen vsedě?

Děkuji

Ahoj,

bližší popis jednotlivých částí Tvého kočárku Anex e/type spolu s fotkami najdeš v naší Kočárkopedii – Model kočárku – Popis kočárku. Ty potřebuješ odstavec Sportovní sezení.

Sportovní sezení kočárku Anex e/type:

  • Dostatečně prostorné, navíc je možné zádovou a nožní opěrku nastavit do zcela rovného lehu.
  • Páteřová opěrka s funkcí kolmého sedu má jednoruční sklápění pomocí páčky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka