Dá se sehnat náhradní madlo na sportovní kočárek Britax B-Agile R?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

mám sportovní kočárek Britax B-Agile R.

Dá se sehnat na tento kočárek náhradní madlo?

Nejlépe v hnědé barvě.

Děkuji

Ahoj,

náhradní madlo se sehnat nedá, neboť výrobce Britax B-Agile R jej nikdy jako samostatný náhradní díl neprodával. Zkus však ještě napsat oficiálnímu distributorovi nebo do autorizovaného servisu. Případně mě napadají ještě zahraniční weby typu Amazon. Zkus se podívat po bazarech, jestli ho některá z maminek nerozprodává na náhradní díly.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka