Dorjan Quick 2018 dvojkombinace. Jaký na něj máte názor?

Zodpovězené
23. dub 2019

Dobrý den,

sestra si bude pořizovat kočárek, chtěla by dvojkombinaci, má možnost bazarového - po jednom miminku, kočárek Dorjan Quick 2018. Samozřejmě si ho pojede vyzkoušet, ale ještě by ráda znala Váš názor jako odbornice na tento kočárek.

Moc děkuji i za ostatní kamarádky, které posílaly své dotazy do poradny.

Ahoj,

takže, Dorjan Quick.

Dorjan Quick

No, celkově je u Dorjanů třeba počítat s tím, že se jedná o robustní, těžší kočárky za nízkou cenu. Pokud očekává dizajn a funkce tomu odpovídající a kočárek chce například na vesnici, resp. na běžné procházky i po horším terénu, není to špatná volba. Otázkou je, proč prodávají ročník 2018 na jaře 2019? Je třeba si uvědomit, že je to prostě kočárek opravdu velký a sportovní část je velmi velmi (ale záleží na každém) robustní, což dost mění i vlastnosti kočárku.

Dorjany mají velikostně prostorné sedadlo, což je u polského typu spíše neobvyklé. Samozřejmostí je i velikánská korbička a příslušenství. Před čím bych však varovala je autosedačka - jednoznačně doporučuji si raději pořídit lepší, ADAC dobře hodnocenou autosedačku (tedy v případě, že hodlá autosedačku využívat - tedy v případě, že cestují autem). Druhou výstrahou je již zmíněná váha a rozměry kočárku po složení - je třeba mít větší kufr a sílu. Do mini kufru to kočárek určitě není - i když ho nějak do auta narve, pokaždé to bude boj. S přihlédnutím k nedostatkům je to kočárek s relativně dobrým poměrem cena-výkon pro méně náročného rodiče.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.