Existuje cestovní kočárek do 6 500 Kč?

Zodpovězené
17. lis 2022

Ahoj,

hledám cestovní kočárek na výlety, dovolenou a občasné vybíhání s malým do města.

Měl by být lehký a snadno složitelný. Měl by zabírat co nejméně místa v kufru. Cena ideální do 6 500 Kč. Zároveň, aby nebyl úplný nepohodlný a hlučná hrkálka.

Na jaké typy se mám zaměřit?

Děkuji

Ahoj,

momentálně v tomto období bývají cestovní kočárky v akčních cenách, takže jsou dostupnější i kvalitnější a dražší modely.

Určitě si prohlédni Easywalker Miley2, který je menším bratrem Easywalker Jackey. Přestože nemá funkci samoskládání a úplný leh, bude dobrým společníkem na nákupech, výletech nebo dovolené. Jeho vylepšená odpružená kola z tvrzené gumy vydrží oproti původním pěnovým mnohem více nerovností. Stále zůstal velmi lehkým se svou 7 kg hmotností. Po složení má velmi kompaktní rozměry, které vejdou i do malého kufru auta. S nosností sedáku 22 kg vydrží až do konce kočárkovacího období.

Podobným skladným modelem je i Cybex Libelle, který má však rukojeť typu golfových holí.

Cenově dostupný a pohodlný kočárek, který v poradně často doporučuji, je Avova City Ranger. Oceníš jeho skladnost, ale také dobré jízdní vlastnosti a moderní design. Na svůj typ má větší gumová kola s odpružením, díky kterým si poradí i se zhoršeným městským terénem. Funkce automatického skládání umožňuje složit kočárek během pár vteřin do kompaktní velikosti. Sportovní sezení je dostatečně prostorné, takže se do něj vejde i větší dítě až do 22kg hmotnosti.

Případně si prohlédni také podobný model CBX Etu Plus.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka