Existují adaptéry kompatibilní s kočárkem Stokke Xplory a vajíčkem Cybex Aton 5?

Zodpovězené
27. srp 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně adaptérů.

Existují adaptéry kompatibilní s kočárkem Stokke Xplory a vajíčkem Cybex Aton 5?

Našla jsem jedny, kde je psána myslím autosedačka Cybex Aton Q.

Děkuji

Ahoj,

takové adaptéry neexistují. Konstrukce Tvého kočárku Stokke Xplory není kompatibilní s modelem autosedačky – tzv. vajíčka Cybex Aton 5.

Dostupné jsou však adaptéry pro spojení s modelem vajíčka Cybex Aton Q.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka