Existují adaptéry na Cybex Priam 2019, které jej spojí s vajíčkem Maxi-Cosi Coral 360?

Zodpovězené
25. lis 2023

Ahoj,

rozhodla jsem se koupit vajíčko Maxi-Cosi Coral 360 kvůli váze a za mě super řešení pro nošení. Máme však kočárek Cybex Priam 2019.

Existují adaptéry, aby se dalo vajíčko nacvaknout na konstrukci Priamu?

Děkuji

Ahoj,

pro spojení kočárku Cybex Priam 3 a autosedačky – tzv. vajíčka Maxi-Cosi Coral 360 potřebuješ adaptéry z připojeného obrázku – tzv. adaptéry Cybex Priam 2022.

Jsou použitelné pro všechny autosedačky od značek – Cybex, Maxi-Cosi, Recaro, Joie, BeSafe.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka