G-Mini Grand, máte zkušenosti? Je sportovní, vysoký a za dobrou cenu?

Zodpovězené
26. únor 2019

Dobrý den,

mohu se zeptat na tento kočárek, jestli má někdo zkušenost s G-mini Grand, fuchsia/zlatá? Stále hledám fajn sportovní, vysoký kočárek za dobrou cenu.

Díky moc 😊

Ahoj!

Na začátku upozorním na fakt, že G-Mini Grand

G-Mini Grand

je tím, že je to typ sedadla 2v1, kočárek spíše kombinovaný, než sportovní. Z faktu, že sportovní a hluboká část jsou stejnou nástavbou, kterou transformuješ pomocí popruhů, také vyplývá, že ve sportovní verzi bude kočárek menší, méně prostorný, obvykle tak do roka a půl (po roce se už maminky pomalu poohlížejí po něčem novém, pokud nemají velmi drobné děťátko). Takže pokud hledáš něco na dlouho, asi nebude tou správnou volbou - Grand je naopak spíše kočárkem na začátek, který později změníš za lehčí a kompaktnější sporťák nebo golfky. Každopádně, 10 zkušeností najdeš na jeho české Kočárkopedii, a dalších aktuálně 16 najdeš i na slovenské Kočíkopédii.

Jen dodám, že pokud přece jen toužíš po kočárku 2v1, podstatně prostornější sedadlo najdeš u Dionne Quantum.

Diono Quantum

Z vyšších, otočných modelů mimo tohoto typu bych možná koukla po Bebetto Nico (ale pozor na váhu),

Bebetto Nico

případně i Cybex Balios M, Cybex Balios S

Cybex Balios M

Cybex Balios S

či dražším (ale aktuálně často ve výprodeji) Mamas&Papas Mylo.

Mamas&Papas Mylo

Dobrou volbou by mohl být Valco Snap Ultra Tailormade s případnými Sport nafukovacími koly.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.