Jak se liší kočárky Zopa Move?

Zodpovězené
26. zář 2023

Ahoj,

chtěla bych kočárek Zopa Move Cross v modré barvě. Po zadání modré barvy mi ukáže pouze Zopa Move. V nabídce jsou pouze šedé a černé.

Jak se od sebe liší?

Děkuji

Ahoj,

model Zopa Move Cross a ani nástupce Zopa Move Cross 2 se v modré barvě nevyrábějí a ani se nevyráběly.

Proto se Ti v nabídce po zadání modré barvy ukáže model Zopa Move. Ten se totiž vyrábí v modré barvě - Sky Blue.

Prohlédni si jednotlivé modely kočárků v naší „Kočárkopedii“.

V části věnované – Popisu kočárku (kliknutím na – Zobraz celý popis) najdeš jednotlivé odstavce, které podrobně popisují jednotlivé části kočárku. Je tam i odstavec, který se věnuje barvám kočárku - Barevné varianty.

Všechny kočárky Move Cross jednoduše rozpoznáš od Move. Jejich konstrukce mají u rukojeti vytištěné – Move Cross (viz. přiložené obrázky).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka