Jaká je velikost předních a zadních kol na kočárku Zopa Quiq 2 a jaká na klasickém Zopa Quiq?

Zodpovězené
5. črc 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně kočárku Zopa Quiq 2.

Jaká je velikost předních a zadních kol na kočárku Zopa Quiq 2 a jaká na klasickém Zopa Quiq?

Je problém s těmito kolečky v nerovnějším terénu?

Chceme totiž kupovat Zopa Quiq 2, ale máme zcela rozbité cesty.

Děkuji

Ahoj,

průměr pěnových kol modelu Zopa Quiq bohužel nevím.

Avšak nový Zopa Quiq 2 se od něj liší o něco většími (průměr předních je 14 a zadních 17,5 cm) a odolnějšími gumovými koly (změna materiálu kol z původní EVA pěny na tvrzenou gumu) a přidanými ventilačními okénky v prodloužené části stříšky. Je to kočárek do města na rovnější povrchy, který nemá přední aretaci kol. Ta se používá k průjezdu nerovnějším terénem. Pokud tedy máte ve městě zcela rozbité stezky, tak bych spíše radila podívat se po jiném kočárku.

Doporučuji Ti prohlédnout si model Petite&Mars Cross, který má velmi dobré hodnocení a zvládá i průjezd nerovnějším terénem. Jeho tvrzená gumová kola spolu s odpružením zvládají i rozbité chodníky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka