Jaké jsou rozdíly mezi Maxi-Cosi Leona a Maxi-Cosi Leona?

Zodpovězené
19. pro 2022

Ahoj,

už nějakou dobu hledám sportovní kočárek, který by byl lehký, skladný, otočný v obou směrech. Syn má teprve 7 měsíců. Chci, aby se do něj dítě i vešlo (i větší dítě), aby mělo i pohodlí.

Teď jsem objevila Maxi-Cosi Leona a Maxi-Cosi Leona².

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Jaké jsou rozdíly mezi Maxi-Cosi Leona a Maxi-Cosi Leona?

Pokud jsem si dobře všimla, tak má asi větší kola a také trochu větší hmotnost. To by bylo asi vhodnější kvůli terénu.

Děkuji

Ahoj,

pokud hledáš sportovní, cestovní a i kočárek do města, tak pak Ti Maxi-Cosi Leona či Maxi-Cosi Leona² budou vyhovovat. Váží 8,84 kg a zároveň unesou až 22kg dítě. Jedná se o městské kočárky, které zvládají i občasný průjezd náročnějším terénem.

Maxi-Cosi Leona² má oproti staršímu modelu Maxi-Cosi Leona pouze o něco větší průměr kol. Jinak se od sebe moc neliší.

Pro inspiraci připojuji i mnou nedávno zodpovězenou otázku, ve které najdeš podobné kočárky, které by Ti mohly vyhovovat:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka