Jaké jsou rozdíly mezi Muuvo Quick 2.0 a Muuvo Quick 3.0?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek s otočným sezením. Zaujala mě značka Muuvo. Dívala jsem se i na Muuvo Slick, ale už se bohužel neprodává. Ještě jsem našla Muuvo Quick 2.0 a Muuvo Quick 3.0.

Který je lepší?

Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

rozdíly mezi ročníkovými modely najdeš v našem podrobném Modro-koníkovském popisu v odstavci, který je věnován ročníkovým rozdílům.

Muuvo Quick 3.0 se od původního modelu Muuvo Quick 2.0 velmi neodlišuje. Výraznou změnu přinesl až letošní Muuvo Quick 4.0. Liší se od Quick 3.0 řadou vylepšení. Např. nová prostornější hluboká korba, sportovní sezení lze přizpůsobit k věku dítěte, jelikož je nově vybaveno výškově nastavitelnou zádovou opěrkou, perforací zadní strany, 5bodovými bezpečnostními pásy uzavíratelnými na magnet a uzavíratelným nákupním košíkem s možností rozšíření.

Muuvo Slick ještě na e-shopech najdeš v doprodejových cenách. Tento model také nahradil letošní nástupce Muuvo Slick 2.0. Liší se od něj novou prostornější hlubokou korbou, která má přidána panoramatická okna. Přidány byly reflexní prvky, větší rozsah nastavení výšky rodičovské rukojeti, prodloužitelnou zádovou opěrkou a vylepšeným dvojitým odpružením kol.

Případně si prohlédni také o něco terénnější Muuvo Quick SE 2. Také vyšel na trh v roce 2023 jako nástupce původního Muuvo Quick SE. Liší se od něj řadou vylepšení - nová prostornější hluboká korba, větší přebalovací taška, sportovní sezení přizpůsobitelné dítěti, díky výškově nastavitelné zádové opěrce s perforací zadní strany, možnost polohování zádové opěrky do úplného lehu, 5bodové možností rozšíření a uzavírání.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka