Jaké vajíčko na kočárek Cybex Balios S Lux?

Zodpovězené
11. led 2024

Ahoj,

plánujeme koupit kočárek Cybex Balios S Lux.

Jaké vajíčko bude pasovat na tento kočárek?

Dívali jsme se na Aton 5 nebo Aton B2.

Děkuji

Ahoj,

kompatibilitu konkrétních autosedaček – tzv. vajíček najdeš v našem podrobném Modro-koníkovském popisu v odstavci, který je věnován autosedačkám.

Autosedačka

  • Autosedačky vlastní značky Cybex s příslušnými adaptéry.
  • Nebo lze s příslušnými adaptéry připojit autosedačky známých značek, například Maxi-Cosi – Citi, CabrioFIX, Pebble, Pebble+, Rock, Joie, BeSafe – izi Go, modulární izi Go, Kiddy – Evolution Pro 2, Evolunafix, Evolunafix i-size atd.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka