Jaký fusak na zimu do Cybexu Balios S Lux?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

hledám zimní fusak do kočárku Cybex Balios S Lux (hluboká korba a sportovní). Velmi mě zaujal Little Angel.

Je šance, že tam bude pasovat?

Bude dobrý také na pásy ve sportovní části?

Hluboká korba se mi zdá dost úzká. Viděla jsem fotky s fusakem Elodie Details a zdálo se mi to tam hodně těsné. Hledám něco menšího a teplého. Na Lodgeru se mi nelíbí jak je řešen kolem hlavy. Ještě jsem zvažovala CottonMoose, ale tam jsou často stížnosti. Prý je ve sportovní části dlouhý. Originál Cybex se mi zdá na zimu tenoučký.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi nenapsala konkrétní typ fusaku značky Little Angel. Většina z nich však má zadní stranu pevnou. Tedy popruhy je třeba provlékat, což u nového ročníku Tvého Cybex Balios S Lux není možné.

Přestože originální fusaky vypadají tenčí, tak jsou dost teplé. A co je důležitější, tak jsou řešeny ze zadní části rozepínacím systémem, který pasuje na nové 5bodové bezpečnostní pásy kočárků Cybex pro rok 2023.

Fusak Cybex Gold představuje nezbytný doplněk na procházku během chladných dnů. Díky jeho měkké fleecové podšívce bude dítě v teple a pohodlí.
Vlastnosti:

  • hřejivá a měkká podšívka z flísu,
  • tepelná odolnost TOG 5 - vhodný do -10 °C,
  • voděodolné vnější materiály,
  • podšívka ve spodní části zabraňující znečištění od bot,
  • univerzální otvory pro jakýmkoli systémem bezpečnostních pásů,
  • nastavitelná kapuce,
  • zip pro rychlý přístup k dítěti,
  • několik úrovní druků,
  • lze vyprat při 30° C,
  • rozměry 93 x 38 x 12 cm.

Připínám Ti sem video, kde přesně uvidíš jeho rozměry, funkčnost a hlavně vložení do sedáku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka