Jaký je rozdíl mezi Easywalker Jackey a Easywalker Jackey XL?

Zodpovězené
9. zář 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který by měl splňovat tyto parametry:

  • zabírat málo místa v kufru,
  • vhodný na cestování,
  • městský, vesnický, kamínkový terén,
  • úplný leh,
  • dlouhá stříška,
  • kontrolní okénko,
  • nosnost do 22 kg,
  • nízká váha kočárku,
  • aby stačil jeden sportovní kočárek i na cestování a každodenní používání,
  • cena do 15 000 Kč.

Jaký je rozdíl mezi Easywalker Jackey a Easywalker Jackey XL?

Který sportovní – golfový kočárek doporučuješ pro roční dítě?

Děkuji

Ahoj,

rozdílů je pár, ale o to podstatnějších.

Easywalker Jackey versus Easywalker Jackey XL:

- výška fixní rodičovské rukojeti: Jackey - 104 cm a Jackey XL - 109 cm (určený pro vysoké rodiče nad 175 cm)

- velikost kol předních/zadních: Jackey - 14 cm/17,8 cm a Jackey XL - 17,8 cm/25,4 cm

- velikost stříšky: Jackey - XL a Jackey XL - XXL

- výška zádové opěrky: Jackey - 46,5 cm a Jackey XL - 50 cm

Easywalker Jackey XL má jediné minus v podobě chybějícího náhledového okénka na stříšce. Jinak je pro Tebe dokonalým kandidátem.

Neznám Tvoji výšku, takže úplně přesně nevím, jestli je to kočárek vhodný pro Tebe. Já mám 168 cm a rukojeť Jackey je mi vyšší. Mému manželovi zase vyhovuje. Má jen cca 180 cm. Nedávno jsem o něm napsala podrobnou recenzi, kterou si můžeš přečíst.

Upřímně jsem zklamaná, že všechny tyto super vychytávky nepřidali i Jackey a neudělali teleskopické madlo, to by bylo dokonalé. Takto je to super novinka pro vysoké rodiče, a my nižší můžeme jen v tichosti závidět.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka