Jaký kočárek a cyklovozík pro 2 děti k bruslím?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

hledám kočárek, resp. cyklovozík ke bruslím.

Je vhodný i TFK pro dvojčata?

Jak se ovládá cyklovozík/kočárek se zaaretovaným předním kolem, když potřebuješ jet do zatáčky?

Jde mi těžce zatočit i když jdu pěšky, natož na bruslích, proto koukám i na kočárky, ne jen na cyklovozíky. Rychlost nebude nějaká závratná a pojedeme po hrázi, takže minimum nerovností.

Děkuji

Ahoj,

fúúúha. Kočárek se zaaretovaným předním kolem musíš do zatáčky nadzvednout stejně jako při zvedání na obrubník. Se dvěma dětmi to bude tedy makačka.

Já jsem jezdila s Thule Urban Glide 2 na bruslích po rovince se zaaretovaným kolem. Zatáčku na konci jsem překonávala tak, že jsem úplně zastavila a otočila celý kočárek nadzvednutím. Naštěstí já tady mám rovný terén a zatáčku pouze jednu na konci trasy. Můžeš si o tom přečíst i v mé podrobné recenzí. Osobně si myslím, že bych to s dvěma dětmi nedala. A po hrázi už asi vůbec ne. Na té naší je samá zatáčka.

Kočárky vhodné pro dvě děti a zároveň určené na běh a sport jsou Mountain Buggy +one (Plus One), Phil&Teds Classic V2, Phil&Teds Sport 2015 / Navigator 2 a Thule Urban Glide 2 Double.

Od značky TFK jsou to modely TFK Joggster Adventure a TFK Joggster Adventure Premium Line.

Co se cyklovozíků týče, tak ty jsou na tom podobně. Akorát jsou ještě těžší než kočárek. Takový TFK Joggster Velo 2 váží až 17,5 kg. Jinak je jejich funkcionalita při běhu a bruslích stejná.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka