Jaký otočný kočárek je lehký, skladný a vhodný na cestování?

Zodpovězené
4. srp 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli existuje i jiný kočárek než Valco Ultra Trend, který by splňoval následující kritéria:

  • lehký a skladný; vhodný na cestování (ideální ve velikosti jako příruční zavazadlo),
  • polohovatelná zádová opěrka až do úplného lehu; ne korýtkové sezení,
  • sezení i proti směru jízdy,
  • velká prodlužovací stříška,
  • dostatečné větrání.

Moc děkuji za odpověď

Ahoj,

myslím si, že by Ti mohl vyhovovat Cavoe Ideo. Je to cestovní typ kočárku. Projede i městem, ale zázraky na dlažbě od něj nečekej. Má malá 15 cm kola z tvrzené gumy. Odpružení je na jeho typ standardní. Zajímavý je svým 360 stupňovým otáčením sedáku. Je to kočárek rozměrů příručního zavazadla, který můžeš za sebou táhnout jako kufr. Dodáván je s pláštěnkou do deště, moskytiérou, nánožníkem a cestovním obalem. Výška rodičovské rukojeti je pevná a nachází se ve výšce 104 cm. Sedadlo je níže položeno. Kočárek je vhodný pro nízké rodiče. Jeho design je však prémiový a zajímavý.

Podobným a o něco větším modelem je Cybex Eezy S-Twist².

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka