Je kočárek 4baby Everso skladný a má dlouhou opěrku zad?

Zodpovězené
26. zář 2023

Ahoj,

hledám sportovní otočný kočárek, který bude zároveň skladný a ne příliš drahý. Musí mít dlouhou opěrku zad. Našla jsem 4baby Everso 2022.

Splňuje tento kočárek mé požadavky?

Jsou lepší pogumovaná nebo pěnová kola na kočárcích?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

jednou z nejdůležitějších součástek na kočárku jsou jeho kola. Ne všechna totiž zvládnou složitější terén, nebo Ti poskytnou komfortní pohyb po nákupním centru. Více o typech kol se dozvíš v připnutém článku:

4baby Everso je cenově dostupný kočárek s moderním designem pro nenáročné rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu. Sportovní sezení s výškou zádové opěrky 54 cm lze napolohovat do skoro naprosto rovného lehu a díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. Po složení má kompaktní rozměry a nezabere moc místa, není ani třeba hledat místo kam kočárek opřít. Po složení stojí sám.

Takže, pokud hledáš cenově dostupný, skladný a prostorný kočárek, tak Everso splňuje Tvé požadavky. Nečekej však příliš velkou kvalitu materiálů, protože budeš zklamaná. Everso patří do kategorie levnějších kočárků, což se odráží na kvalitě použitých materiálů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka