Je kočárek Espiro Only Way 2022 kvalitní a bezpečný?

Zodpovězené
6. srp 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Espiro Only Way 2022.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Jaké jsou jeho plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

Espiro Only WAY 2022 je dobrou volbou. Jeho nafukovací pneumatiky a odpružení s tlumením nárazů jsou skvělé na vesnici. Pozor však na menší rozměry sedáku, které mohou být pro větší dítě nedostatečné. Jinak mu nemám co vytknout. Má pěkný design a kvalitní materiály. Je plně otočný a nosnost sedáku má až 22 kg. Plusem je moskytiéra, která je zabudovanou ve stříšce. Minusem může být jeho níže položené madlo (90 – 100 cm), které vyhovuje spíše nižším osobám.

Jeho skládání není jednoruční. Musíš nejprve složit rukojeť oběma rukama. Potom překlopit sedadlo dopředu, zatáhnout za madlo pro přenos směrem nahoru a je složen. Není to až tak špatné na takový typ kočárku. Navíc se skládá sedadlem směrem dovnitř, takže nehrozí ušpinění. A po složení má docela kompaktní rozměry. Dalším plusem je skoro nulový počet reklamací u kočárků značky Espiro. Připojuji link na video, kde si můžeš prohlédnout jeho vlastnosti. Byl by pro Tebe dobrou volbou.

Podobným ale neotočným modelem je Espiro Wave. Sedadlo má větší, což u neotočných modelů většinou bývá. Navíc systém skládání je jednodušší a jednoruční. Možná Tě zaujme.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka