Je lepší kočárek Babystyle Oyster Zero nebo Baby Design Wave?

Zodpovězené
7. říj 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Babystyle Oyster Zero a Baby Design Wave. Dcera je dost velká po manželovi. Zatím máme Roan Bass Next, se kterým jsem velmi spokojena. Zrovna dá dost zabrat stále kočárek rozebírat. Mám malé auto, proto musím dávat jednu část do kufru a druhou na zadní sedadla. Je to dost nepraktické.

Dost často cestuji, tak se poohlížím po kočárku, který je skladný. Roan si určitě nechám, ale chci jeden kočárek čistě na přesuny. Bydlíme ve městě, chodíváme však stále na vesnici, proto váhám mezi těmito dvěma.

Na Babystyle Oyster Zero se mi nelíbí kola a to, že nemá na zadní straně síťku na odvětrávání v létě. Baby Design Wave je o dva kilogramy těžší.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

já bych Ti nedoporučila ani jeden kočárek. Důvod je materiál kol, plus tvrdé a slabé mechanické odpružení. Takové odpružení je spíše vhodné do města a podobné odpružení kočárku Britax Strider M, ale na vesnici se nehodí. Navíc oba mají krátké zádové opěrky, takže dítě z kočárku brzy vyroste.

Spíš bych koukala kočárek, který je kompromisem váhy, skladnosti, výšky zádové opěrky a zároveň zvládne městský i vesnický terén.

Doporučuji prohlédnout si modely Carrello Bravo Plus nebo Muuvo Slick. Oba mají větší zádové opěrky, větší kola a dobré odpružení, které je vhodné i pro nerovnější terén.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka