Je pro každodenní používání lepší Lionelo Annet Tour, nebo Petite&Mars Street+ Air?

Zodpovězené
20. lis 2022

Ahoj,

líbí se mi dva kočárky. A to: Lionelo Annet Tour a Petite&Mars Street+ Air.

Který je lepší?

Důležité je, aby byl dobrý pro spaní a pro každodenní používání. Musí zvládnout rozbité cesty a neměl by mít problém přejet po sněhu.

Děkuji

Ahoj,

oba kočárky v poměru cena/výkon na tom jsou stejně. Skládají se obouručně. Lionelo Annet Tour se skládá jednodušeji, protože mechanismus skládání má umístěn na boku rukojeti. Petite&Mars Street+ Air má skládání umístěné na zadní části dole u sedadla, což je dost nepraktické a mnohým maminkám to po čase vadí.

Lionelo Annet Tour je o 1 kg lehčí než Street+ Air, ale má o 4 cm menší výšku zádové opěrky (44 cm). Jeho zádová opěrka má možnost kolmého sedu, což je vyhledávanou a nedostupnější funkcí, kterou jen tak u kočárku nenajdeš. Jeho plusem je také dvojité odpružení pěnou plněných bezúdržbových pneumatik, se kterými navíc nehrozí riziko defektu.

Je už jen na Tobě, čemu dáš přednost. Já osobně bych spíše sáhla po Lionelo Annet Tour.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka