Kde koupím náhradní potahy na sportovní část Concord Fusion?

Zodpovězené
3. led 2024

Ahoj,

hledám potahy na kočárek Concord Fusion. Chtěla bych náhradní potahy na sportovní část, když je dcerka ušpiní. Každý prodává celý kočárek a nikdo nechce prodat sportovní část. Já mám 3kombinaci, tak nepotřebuji další.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

kočárek Concord Fusion se již velmi dlouho neprodává. Zároveň se samostatný potah sedadla neprodával, zvláště jako náhradní díl či příslušenství, takže Ti bohužel neporadím.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka