Kde lze objednat nové madlo na Neonato Puro?

Zodpovězené
4. zář 2023

Ahoj,

potřebuji nové madlo (na rukojeť) na kočárek Neonato Puro, protože staré nám popraskalo. Nejlepší by bylo i přímo s výměnou.

Kde ho lze objednat?

Děkuji

Ahoj,

ke kočárku Neonato Puro nelze samostatně koupit náhradní rodičovská rukojeť.

Dá se překrýt univerzálními návleky, nebo kontaktuj některého z prodejců náhradních dílů na Puro a zkus poptávat rukojeť jako náhradní díl. Možná budeš mít štěstí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka