Kde seženu náhradní díly na kočárek Moon Nuova 2018?

Zodpovězené
9. zář 2022

Ahoj,

hledám náhradní díly.

Dají se někde sehnat náhradní díly na kočárek Moon Nuova 2018?

Jde mi hlavně o přední kolečka, která chrastí.

Děkuji

Ahoj,

bohužel, nová přední pěnová kolečka na Moon Nuova se koupit nedají. A ani není možnost výměny za nafukovací z novějšího modelu Moon Nuova Air, též se neprodávají.

V první řadě by ses měla obrátit na prodejce, u kterého si kočárek koupila. Tedy pokud jsi ho nekupovala z bazaru.

Popřípadě zkus pohledat servis kočárků ve Tvém okolí. Je možné, že Ti poradí výměnu kol z jiného modelu kočárku.

Já jsem například zašla do obchodu, kde dělají i servis kol. Někdy také stačí vložit mezi spoj kola a podvozek tenkou gumovou podložku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka