Kočárek pro dvojčata, do města, do výtahu 78x100 cm, od narození. Máte tip?

Zodpovězené
17. srp 2021

Dobrý den,

prosím o tip na kočárek pro dvojčata. Jízda po městě, musí se vlézt do výtahu 78x100 cm, od narození. Procházím nabídky a nejvíce se mi líbí uspořádání vedle sebe, protože výtah není dlouhý a super by bylo, kdyby nebyl moc nízký, protože máme dvoumetrového tatínka.
Na trhu jsou krásné kočárky, ale opravdu není pro mě reálné dát za kočárek na necelý rok třeba 30 - 60 tisíc, a pak přejít na golfáče...

Moc děkuji.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Dvojkočárky s uspořádáním sezení vedle sebe jsou v drtivé většině konstruovány tak, aby s nimi maminky bez problémů projely klasickými dveřmi šířky 80 cm. Takže předpokládám, že s výtahem byste taktéž neměla mít problém.

V rámci cenové dostupnosti bych se vůbec nebála doporučit Vám kočárek Britax B-Agile Double s použitím přenosných vložných tašek od narození. Myslím, že by Vám to i ulehčilo manipulaci s dvojčátky a následné použití sportovní verze Vás jistě příjemně překvapí, protože se jedná o opravdu lehký, snadno ovladatelný a skladný kočárek. Navíc já jsem s ním projela polovinu Beskyd, takže i v normálním terénu se mi dost osvědčil.

Malinko dražší (cca 15 tisíc) je kočárek Twins Freestyle s klasickými korbičkami. Taktéž byste s ním měla projet normálními dveřmi a je to opravdu super kočárek se vším, co maminky od dvojkočárku očekávají.

Mým posledním tipem je značka Adbor Duo Lux.

Kdybyste se chtěla na cokoliv doptat - klidně ještě napište. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz