Kočárek pro sourozence. Easy Go, nebo jiný?

Zodpovězené
3. kvě 2021

Dobrý den.

prosím o radu. Tápu, jaký sourozenecký kočárek pořídit.

Původně jsem chtěla Bugaboo Donkey, ale máme doma Cameleon a starší dcera prostě neusne v té sportovní verzi. Tak hledám nějaký kompromis.

Nevadí mi nový, ale ani bazarový.

Nejraději bych, aby zvládnul nějaký lehčí terén, a aby byl skladný. A hlavně, aby byly sedačky vedle sebe, ne za sebou.
Tudíž přemýšlím, zda nepořídit již sportovní, kam se dává vložná taška.

Zaujal mě třeba Easy Go, ale nenašla jsem žádné recenze.

Máte prosím nějaký typ?

Děkuji
Krásný den. 🌸

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Vzhledem k Vašim prioritám bych Vám doporučila tři značky kočárků - Vámi zmiňovaný Easy Go Domino, dále Britax B-Agile Double a nakonec Twistashake Twin Tour.

Naprosto se ztotožňuji s Vaším nápadem na pořízení vložné tašky - myslím, že z praktického hlediska to vyřeší Váš problém a navíc je to opravdu šikovná náhražka klasické korby, v principu s novorozeným miminkem nepocítíte rozdíl. 😉

Všechny tři kočárky jsou dobrým společníkem nejen klasicky do města, ale také do horšího terénu. Super je, že tady u těchto verzí "vedle sebe" je výborně rozložená váha dětí, takže při ovládání kočárku nepocítíte rozdíl, jestli vezete jednokočár nebo dvojkočár (u některých kočárků při sezení za sebou je těžiště uloženo skoro až vepředu a pak třeba najet na chodník je skoro maturita 😇). A navíc - tyto kočárky už jsou vyráběny tak, že se s nimi v pohodě vejdete do 80cm dveří. 😉

Další výhodou těchto tří modelů je jejich skladnost a také opravdu prostorné košíky, do kterých bez problémů sbalíte vše potřebné oběma dětem. Jediný zjevný rozdíl je, že Britax oproti Easy Go a Twistshake nemá polohování nožiček - což se třeba může jevit jako problém, avšak já osobně jsem to pro své syny vyřešila jednoduše a za pár korun přídavným polohováním nožiček zakoupeným na internetu.

Každopádně já osobně bych si asi vybrala kočárek Easy Go Domino, jelikož má opravdu kvalitně odpružená kola, takže kdybyste se někdy rozhodla pro větší a namáhavější túru, tak s tímto kočárkem ji zvládnete hravě. 🙂 A navíc je konstrukčně nejlehčí (pouze 12 kg).

Kdybyste se chtěla ještě na něco doptat, napište. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz