Kombinovaný kočárek do terénu. Existuje lehčí a skladnější než Stokke Trailz (mimo váhu vyhovoval)?

Zodpovězené
28. zář 2020

Dobrý den,

mohla bych poprosit o doporučení nějakého kočárku, který zvládne terén, ale není extra těžký?

Pro první jsem měla Stokke Trailz, byl suprový, ale strašně těžký na skládání a ne moc skladný - a jelikož jsem ho skládala téměř denně do auta, bylo to docela náročné.

Koukala jsem na Hartan Topline X, ale ten je ještě o cca 2 kg těžší než Trailz.

Existuje vůbec něco lehčího, nebo se budu muset smířit zase s těžkým kočárem?

Třeba Britax mi nevyhovoval v obchodě, takže ten jsem u první vyřadila hned - a nemyslím si, že by se něco změnilo.

Moc děkuji za rady.

Ahoj!

Aby byl kočár do terénu, bude muset být dostatečně pevný, stabilní, a tedy i robustní, proto vysloveně lehký nemůže být. Neustál by to. Aby byl lehčí, bude muset být menší - a takový Ti i doporučím. Emmaljunga NXT60, ideálně s Outdoor koly váží pod 12 kg a je opravdu i skladnější - ale je to i nižší, menší kočárek (ale to každý v porovnání s tím, co jsi měla).

Emmaljunga NXT60 Ergo

Skvělý do terénu, a lehčí by byl i Bugaboo Buffalo, ale teda ten už se nový nevyrábí - proto ten jedině z bazaru. Ale je to opravdu vynikající model.

Bugaboo Buffalo

Nebo Ti pak doporučím Easywalker Harvey2 s all-terrain koly, který je na to, co zvládne, opravdu o hodně lehčí. Ale zase není až tak terénní, jako

Easywalker Harvey2

kupř. Tvůj Stokke Trailz Terrain. Přejdete ale prakticky všechno, co budete potřebovat.

Stokke Trailz Terrain

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.