Kombinovaný kočárek Maked Nemo 2019. Jaký máte názor?

Zodpovězené
10. říj 2019

Dobrý den,

s manželem se už nějakou dobu probíráme tím neskutečně velkým množstvím výběru kočárků. Velice nám sedl tento typ kočárku (Maked Nemo 2019), ale nejsme si jistí, zda-li bude rozměrově odpovídající prckovi, aby z toho hned nevyrostl a netrčeli mu nohy a ruce ven ;).

Termin porodu mám duben/květen. Budeme moc rádi za pomoc a necháme si poradit, jestli Vás napadne nějaký druh kočárku - nejlépe:

  • aby byl do města (kde bydlíme), ale i les a polní cesty (máme psa)
  • ideálně trojkombinace (nebo adaptéry na autosedačku)
  • cena 10 000 - 20 0000 Kč
  • otočná přední kola
  • gelová kola (popř. jaký na ně máte názor)

Moc děkujeme za pomoc.

Ahoj!

Maked Nemo je, na poměry, fajn. Já jsem z něj ne zcela 100% nadšená, ale minimálně na svou cenovou a typovou kategorii má jako prostornou vaničku, tak i část sportovní. Konstrukce mně osobně přijde trochu přirobustní, a velmi široká - což v úzkých dveřích, ale i při nakládání do auta, by mohlo být dost mínus. Sporťáku bych také prodloužila stříšku, zejména vleže ... Ale celkově, je ucházející - zejména pokud najdeš opravdu dobrou cenovou nabídku. Jenom autosedačku si jednoznačně zadovaž jinou - kvalitnější, prostornější, testovanou a ověrenou značku.

Maked Nemo

Za mě aktuálně, z těch dostupnějších a stylově právě takových - zaoblených, je spíše Kinderkraft Prime 2019 kočárkem s nejlepším poměrem cena - výkon, ale i tedy vybavení obou nástavby, plus vyhovující sportovní části... ale tedy, kola má nafukovací. Znamená to asi nejvíce top terénní výkon - přirozené pružení nafouknutého vzduchu je zde velkou výhodou - ale také potřebu občas dofukovat, případně teorii hrozícího defektu, pokud máte smůlu. Za mě ale, za tu cenu co stojí, je to super kočárek, ještě s velmi dobrou váhou (jednou z najnižších ve své kategorii).

Kinderkraft Prime 2019

Co se gelových kol týká - určitě nemám nic proti. Jejich mínusem je jednoznačně vyšší váha, a jsou oproti Nafukovačky trochu tvrdší ... ale jinak jsou to výborné, odolné kola, vhodné i do terénu (dost záleží i od odpružení samozřejmě, ale to už gel s tím hodně nemá. S nimi ti doporučím značku Bebetto - s bezdefektovými koly modely jako nové Bebetto Torino, Bebetto Nico Shine. Dobrá kvalita, prostor v sporťáku a celková funkcionalita.

Bebetto Torino

Bebetto Nico Plus

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.