Který cestovní kočárek je pohodlný?

Zodpovězené
25. črc 2022

Ahoj,

neumím se rozhodnout mezi těmito kočárky:

Hledám kočárek, který bude skladný, lehký, úplný leh, větrání, okénko ve stříšce, kolečka nejlépe odpružená. A ať co nejméně chrastí.

Který kočárek splňuje moje kritéria?

Děkuji

Ahoj,

podle Tvých požadavků hledáš cestovní kočárek na dovolenou k moři.

Caretero Alfa vyloučím hned na začátku. Je to kočárek bez úplného lehu. Je vhodný pro dítě, které již dovršilo jeden rok.

Z ostatních zmíněných modelů cestovních modelů bych Ti doporučila Cam Compass. Má největší sezení a také výšku zádové opěrky. Menší 15 cm kolečka jsou všechna kvalitně odpružená. Boční větrání je spolu s otevřetelnou zádovou opěrkou nadmíru dostačující. Váhu a nosnost sedáku má skoro shodnou se všemi ostatními modely.

Pro inspiraci si nezapomeň prohlédnout naše MK videa: "Jak vybrat cestovní kočárek?" a "Jak vybrat lehký a skladný kočárek?".

Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka