Který skladný sporťák má kolmější sezení a dobrý přístup k úložnému košíku?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 1,5letého syna až do konce kočárkovacího období. Měl by zvládnout lehčí terén, měl by mít do 11 kg a být skladný do kufru auta. To je velmi důležité. Podmínkou je alespoň trochu kolmější sezení, dlouhá stříška, dobrý přístup k úložnému koši. Nyní máme Joie Litetrax a jsme spokojeni. Vadí mi však šikmý sed, špatný přístup do koše. Když se prodlouží stříška, tak je tam síťka. Cenově do 6 000 Kč bazarový.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla. Kolmý sed je sice velmi populární, ale má ho velmi málo kočárků na trhu a není až tak podstatný:

Sportovní kočárek s kolmým sedem je například i Lionelo Annet Tour .

Na co si dát pozor před koupí kočárku z bazaru? - i na toto téma jsme natočili video, které Ti sem připínám.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka