Který sportovní kočárek je vhodný pro spánek, snadno se skládá, má velkou stříšku a nákupní košík?

Zodpovězené
19. črc 2023

Dobrý den,

hledám sportovní kočárek pro skoro 2,5leté dítě (91 cm). Teď mám ABC Design Salsa 4 a hledám něco lehčího a skladnějšího.

Požadavky:

  • Důležitá podmínka je polohování opěrky zad a nohou. Nemusí být úplný leh. Jen chci, aby se dítě v kočárku vyspalo.
  • Důležité je snadné skládání, co možná nejmenší rozměr po složení (kvůli častému cestování), ale zase ne na úkor pohodlí pro dítě.
  • Větší stříška a pokud možno dostatečně velký košík bude velké plus.
  • Nebudu chodit v nějakém terénu, ale aby kočárek projel alespoň rozbité cesty a polní cestu.

V obchodě jsem se dívala na Valco Baby Snap 4 - zakopávala jsem nohama o tyč. Líbí se mi i Britax B-Agile, ale má krátké sezení. Už teď měl syn půl hlavy nad opěradlem. U kočárku Easywalker Jackey XL je pro mě nevyhovující stříška.

Můžeš poradit nějaké další kočárky, které splňují mé požadavky?

Do kočárku nechci nějak moc investovat. Maximálně 7 000 - 8 500 Kč.

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji sem připnu pro inspiraci:

Prohlédni si hlavně sportovní model ABC Design Avus. Absence zadní osy neomezuje v dlouhých krocích, plus má otevřený nákupní košík s nosností 5 kg.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka