Který sportovní kočárek s novorozeneckou vložkou je vhodný do města, na vesnici i do horšího terénu?

Zodpovězené
18. pro 2023

Ahoj,

chtěla bych poradit sportovní skladný kočárek s novorozeneckou vložkou Cocoon. Musí být vhodný do města, i na vesnici, i do horšího terénu a za rozumnou cenu do 10 000 Kč.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

uvedla jsi velmi málo důležitých parametrů pro správný výběr kočárku. Chybí mi výška rodičů a přesnější uvedení terénu, ve kterém se plánuješ pravidelně pohybovat. Čím náročnější terén má kočárek projet, tím větší kola a odolnější odpružení musí mít. Zároveň se to podepisuje na jeho zvýšené váze konstrukce, která musí být odolná. Takové kočárky se také pohybují ve vyšší cenové kategorii.

Nejznámější sportovní modely, které využívají místo hluboké korby – tzv. vložnou tašku, jsou kočárky značky Gesslein.

Nejčastěji v poradně doporučuji všestranný, ale dražší dvojkombi model Gesslein FX4 Life. Nejsem totiž zastáncem pravidelného vození novorozence ve vložné tašce.

Modely značky, které využívají vložnou tašku, jsou například Gesslein F4 Air+, Gesslein FX4 Classic nebo Gesslein F10 Air+.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka