Mohu na kočárek Espiro Bueno připevnit autosedačku Klippan Dinofix? SK

Zodpovězené
8. pro 2023

Ahoj,

mám kočárek Espiro Bueno.

Je možné na tento kočárek připevnit autosedačku Klippan Dinofix?

Pokud ano, tak s jakými adaptéry?

Děkuji

Ahoj,

pro spojení kočárku a autosedačky – tzv. vajíčka Klippan Dinofix potřebuješ adaptéry značky Espiro. Jsou určeny pro spojení autosedaček značek Maxi-Cosi a Klippan (viz. připojený obrázek) s kočárky Espiro Next, Espiro Husky nebo Tvého modelu Espiro Bueno.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka