Pasují doplňky z Bugaboo Fox 2 na Bugaboo Fox?

Zodpovězené
29. lis 2022

Ahoj,

chtěla bych koupit bazarový kočárek Bugaboo Fox.

Pasují doplňky z Bugaboo Fox 2 na Bugaboo Fox?

Například košík, stříška, potahy...

Děkuji

Ahoj,

ano, většina dílů z Bugaboo Fox, jako jsou potahy hluboké korby, potahy sedadla nebo i stříšky, jsou navzájem kompatibilní s Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Fox 3.

Na Fox můžeš použít i stříšku z Bugaboo Donkey, která je kompatibilní i s Bugaboo Buffalo.

Bugaboo Cameleon 3 má také kompatibilní stříšky s modely Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Lynx.

Další kompatibility najdeš v těchto zodpovězených otázkách:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka