Petite&Mars Royal, Espiro Wave versus Carrello Bravo Plus. Který je nejlepší?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

rozhoduji se mezi kočárky Carrello Bravo Plus, Petite&Mars Royal a Espiro Wave.

Hledám kočárek pro dcerku, která bude mít v prosinci rok. Zatím používáme kočárek z dvojkombinace a plánuji ho využívat alespoň do roka. Je dost dlouhá.

Převážně kočárkuji ve městě, ale stezky jsou i ve špatném stavu. Kočárkuju i na dvoře, kde je štěrk nebo tráva. Takže i nerovnosti. Neplánuji chodit po lese. Hlavní tedy je, aby prošel alespoň po „louce“ a po sněhu. Měl by být skladný, lehce složitelný, prostorný a s větší stříškou.

Nejvíce se mi zamlouvá z těchto Petite&Mars Royal, jelikož má v ceně i příslušenství.

Který z těchto tří doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

nejprostornější sezení má jednoznačně Carrelo Bravo Plus. Výška jeho zádové opěrky je 50 cm, což jej předurčuje k použití až do konce kočárkovacího období.

O něco menší sedadlo má Petite&Mars Royal. Kola má z tvrzené gumy s dvojitým odpružením, podobně jako Bravo Plus.

Nejméně prostorný je kočárek Espiro Wave. Má však nejodolnější kola, která zvládají každodenní průjezd loukou, štěrkem či trávou.

Všechny tři kočárky si hravě poradí s terénem, ​​který popisuješ. Jsou si váhou, nosností sedadel a velikostí stříšek velmi podobné. Odlišují se spíše výškou a otočností rodičovské rukojeti.

Je jedno, který z těchto modelů si vybereš. Každý z nich Ti poslouží velmi dobře. Jsou kvalitou a cenou na stejné úrovni. Také funkčními vlastnostmi a designem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka